Říjen 2012

The Walking Dead: 3x03 Walk With Me

31. října 2012 v 20:09 | Posted by: Kelsey

WALK WITH ME

Série 3, Epizoda 3
Premiéra: 28. října 2012
Stanice: AMC
Napsal: Evan Reilly
Režie: Guy Ferland
Počet diváku v U.S.: 10 510 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Danai Gurira - Michonne

Hostující hvězdy: Theodus Crane - Tiny, Nick Gomez - Tomas, Emily Kinney - Beth, Markice Moore - Andrew, Lew Temple -Axel, Vincent Ward - Oscar


SYNOPSIS

Andrea a Michonne uvidí havárii vrtulníku a vydají se na místo, kam vrtulník spadl, aby pomohli těm, kteří přežili. Mezitím skupina ozbrojených mužů přijde k vrtulníku a Andrea s Michonne se schovají v lese. Muži s sebou veznou pilota vrtulníku, který přežil, a Andrea je překvapena, když uvidí Merla. Skupina mužů vezne Andreu a Michonne do jejich komunity ve Woodbury a vítají je jídlem, léky, teplou sprchou a oblečením. Jsou seznámeny s Guvernérem, mužem, který je vůdce ve Woodbury. Andrea je přesvědčena, že je Woodbury ideální místo v celém tom chaosu ale Michonne nevěří Guvernérovi, a chce odejít. Mezitím pilot vrtulníku řekne, kde jsou vojáci s jeho kamarády, a Guvernér slíbí, že je přivede do Woodbury. Ale když tam dorazí, něco se stane.


HLÁŠKY

Andrea: Takže jaké je tvé skutečné jméno? Pokud se moc nevyptávám..
The Governor: Nikdy to neřeknu
Andrea: Nikdy neříkej nikdy.
The Governor: Nikdy.


PHOTOS: Episode Stills


VIDEOS: Promo // Sneak Peek [1] [2]


ONLINE: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]


DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]

Inside The Walking Dead: 3x03 Walk With Me

29. října 2012 v 20:09 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 3)
Epizoda Walk With Me byla o městečku Woodbury, ve kterém je vůdce záporák Guvernér. V tomto videu je pár scén z této epizody, které komentují herci.


Making Of The Walking Dead: 3x03 Walk With Me

29. října 2012 v 19:59 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of
V tomto videu můžete vidět jak se natáčela scéna, kdy spadl vrtulník a některé nové postavy.


The Walking Dead: 3x04 Killer Within - Sneak Peek #1, #2

29. října 2012 v 18:09 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 3)
Ještě se objevily 2 sneak peeky k příští epizodě Killer Within.The Walking Dead: 3x04 Killer Within - Promo Video

29. října 2012 v 17:59 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 3)
Včera bylo zveřejněno první promo video k epizodě 3x04 - Killer Within.


Návštěvnost - 22.10. - 28.10. 2012

29. října 2012 v 17:53 | Posted by: Kelsey |  Statistics

Pondeli: 184
Utery: 95
Streda: 80
Ctvrtek: 75
Patek: 82
Sobota: 94
Nedele: 85

Celkem: 695

The Walking Dead: 3x03 Walk With Me - CZ Titulky

29. října 2012 v 17:39 | Posted by: Kelsey |  News
Dneska jsem dlouho nemohla najít české titulky k nejnovější epizodě Walk With Me, ale konečně jsem je našla! :)

České titulky a tento díl s vloženými českými titulkami stáhnete zde.The Walking Dead: 3x03 Walk With Me - Download (CZ Titulky)

29. října 2012 v 7:59 | Posted by: Kelsey |  Download (Season 3)
» Délka: 43:18 || » Velikost: 350.7 MB

3x03 Walk With Me - Shrnutí

28. října 2012 v 18:49 | Posted by: Kelsey |  News
Dnes večer se v americe odvysílá třetí díl třetí série s názvem Walk With Me, my se na tuto epizodu budeme moci podívat zítra s českými titulkami.

V této epizodě poprvé uvidíme novou postavu - Guvernéra, který je vůdcem skupiny přeživších ve městě Woodbury. V komiksu je to jeden z největších záporáků.
Po dlouhé době uvidíme Merla (brácha Daryla). Viděli jsme ho naposled v prvních dílech první série.
V promo videích jsme mohli vidět, že se Andrea s Michonne setkají s Guvernérem a zavede je nejsíše do toho "jeho" městečka Woodbury.

Na tuto epizodu se oprvavdu těším, jsem zvědavá hlavně na Guvernéra.
image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 3 » Episode Stills » 3x03 Walk With Me

The Walking Dead: 2x03 Save the Last One

28. října 2012 v 18:19 | Posted by: Kelsey

SAVE THE LAST ONE

Série 2, Epizoda 3
Premiéra: 30. října 2011
Stanice: AMC
Napsal: Scott M. Gimple
Režie: Phil Abraham
Počet diváku v U.S.: 6 100 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Jon Bernthal - Shane Walsh, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Jeffrey DeMunn - Dale Horvath, Steven Yeun - Glenn, Chandler Riggs - Carl Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon

Hostující hvězdy: Melissa McBride - Carol Peletier, IronE Singleton - T-Dog, Lauren Cohan - Maggie Greene, Pruitt Taylor Vince - Otis, Scott Wilson - Hershel Greene

SYNOPSIS

Carl je blízko smrti s vnitřním krvácením. Přežívá díky transfuzi, ale Rick je stále slabší a slabší. Daryl v noci nemůže spát, protože Carol celou dobu pláče. Rozhodne se jít s Andreou hledat Sophii. Mezitím jsou Shane s Otisem s malou municí obklopeni hodně chodci. Rozhodnou se rozdělit, aby měli větší šanci uniknout chodcům. Glenn a T-Dog dorazí na farmu a T-Dogovi ošetří jeho poraněnou ruku. Když je Hershel připraven k operaci Carla, přijde Shane, zcela otřesen, s lékařskými pomůckami a pak řekne, jak se mu podařilo přežít.


HLÁŠKY

[najde visícího Chodce na laně, čtě vzkaz na stromě]
Daryl Dixon: "Byl kousnut. Měl horečku. Svět de do sraček. Klidně to s ním skončete." Dumbass ho neuměl střelit do hlavy. Nechal ho tady viset jako kus návnady.

Daryl Dixon: Podívej se na něj. Visí tady jako velký pinata. Ostatní chodci mu snědli všechno maso z nohou.
Andrea: Myslím, že by jsme měli změnit téma.
Daryl Dixon: Vyzívám tě, aby jsme se smáli mému svědícímu zadku.
Catching Up With Steven Yeun

28. října 2012 v 17:29 | Posted by: Kelsey |  News (Steven)
Přeložila jsem jeden článek se Stevenem Yeunem (Glenn). Dozvíte se v něm co rád čte, co poslouchá, na co se rád dívá a mnoho dalších věcí.

Steven Yeun je Korejsko-Americký herec, který hraje Glenna Rheeho, rozvážeče pizzy, v seriálu The Walking Dead, apokalyptickém zombie dramatu, který se vysílá na stanici AMC.

ČTENÍ Jsem v polovině knihy "The Women Were Leaving the Men." Je to sbírka povídek od Andyho Moziny, který byl jeden z mých profesorů na Kalamazoo College. Opravdu posouvá hranice vyprávění. Také jsem si užil čtení "After the Quake" od Haruki Murakamiho, což je další sbírka povídek. Tady získáte různé pohledy na následky velkého zemětřesení v Japonsku. Je to velmi divné a surrealistické.

POSLOUCHÁNÍ Mnoho herců z The Walking Dead poslouchá hudbu při přípravě na scénu. Byl jsem vychován v křesťanské domácnosti a slyšel jsem hodně chvály na hudbu a to je to, co mi pomáhá k emociální stránce. V Austrálii je kostel Hillsong, který se specializuje na celou současnou věc chválit hudbu a poslouchání své hudby. Jestli si opravdu něco musím poslechnout před scénou, tak je to hip-hop, Rise Against, The Machine nebo něco takového bláznivého.

SLEDOVÁNÍ Mám rád dokumenty, protože tam není co kritizovat na scénách, když nejsou správně.
"Searching for Sugar Man" je skvělý dokument, který jsem viděl nedávno. Je o hudebníkovi, jehož písně jsou hymny pro Jihoafrické anti hnutí apartheidu, zatímco on je nepřipraven žít v Detroitu a myslet na to, že se jeho hudební kariéra nezdařila.
Také se mi líbil dokument "Dear Zachary", což je v podstatě o chlapovi, který má vztah s opravdu divnou ženou, se kterou se rozejde, ale ne před tím, než otěhotní. Ona ho pak zabije. Jeho rodiče to zjistí, a ona uteče do Kanady. Tento film je opravdu dobrý.

BOXING Začal jsem boxovat a dostávat se do formy kvůli natáčení, protože je to namáhavé - všechen ten běh, horko, křik, pláč, co děláme. Máme adrenalin sedm měsíců a pak narazíme do zdi. Pak se zotavujeme a všechno přijde znovu další sezonu.

JÍDLO Kdykoliv jsem se vrátil do L.A., stavil jsem se u mého bratra v potravinách. Je to tzv. Bun Truck (vůz s jídlem).
.

The Walking Dead: 3x04 Killer Within - Stills

28. října 2012 v 12:19 | Posted by: Kelsey |  Stills (Season 3)
Byly zveřejněny první stills fotky ke čtvrté episodě 3. série Killer Within.

image host image host image host image host image host


The Walking Dead: 2x02 Bloodletting

28. října 2012 v 12:09 | Posted by: Kelsey

BLOODLETTING

Série 2, Epizoda 2
Premiéra: 23. října 2011
Stanice: AMC
Napsal: Glen Mazzara
Režie: Ernest Dickerson
Počet diváku v U.S.: 6 700 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Jon Bernthal - Shane Walsh, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Jeffrey DeMunn - Dale Horvath, Steven Yeun - Glenn, Chandler Riggs - Carl Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon

Hostující hvězdy: Melissa McBride - Carol Peletier, IronE Singleton - T-Dog, Lauren Cohan - Maggie Greene, Pruitt Taylor Vince - Otis, Emily Kinney - Beth Greene, Scott Wilson - Hershel Greene

SYNOPSIS

Před zombie apokalypsou Lori mluvila s kamarádkou, když čekala na Carla před školou, o tom, že se noc předtím pohádala s Rickem. Mezitím přijede Shane, a řekne jí, že je Rick v nemocnici, a co se stalo. Po apokalypse - Carl byl postřelen. Rick s ním běží v náručí a hledá pomoc, zatímco za nimi běží Shane s lovcem Otisem, který postřelil Carla. Přibíhají na farmu a Carla se ujme starý muž jménem Hershel. Zjistí, že se kulka roztříštila na 6 částí a potřebuje Rickovu krev na transfuzi. Hershel vyndá jeden kus kulky a dospěje k závěru, že potřebuje chirurgické vybavení k vyndání zbylích pěti kusů. Shane s Otisem se vydají do lékárny, která je obklopena chodci. Jedna dcera Hershela jezdí na koni a přiveze Lori na farmu. Mezitím Dale zjistí, že má T-Dog infekci v ruce a musí brát antibiotika.


HLÁŠKY

Dale Horvath: Poslouchej, tvoje žíly změnily barvu. Máš tam sakra infekci. Mohl bys zemřít na otravu krve.
T-Dog: [směje se] Oh, člověče. Nebylo by to tak lepší? Svět de do pekla, mrtví vstávají a jedí živé a Theodore Douglas se tady uřeže na paži.
[směje se víc]

Daryl Dixon: Sklapni.
[zabíjí chodce]
The Walking Dead: 2x01 What Lies Ahead

28. října 2012 v 11:39 | Posted by: Kelsey

WHAT LIES AHEAD

Série 2, Epizoda 1
Premiéra: 16. října 2011
Stanice: AMC
Napsal: Frank Darabont, Robert Kirkman
Režie: Gwyneth Horder-Payton, Ernest Dickerson
Počet diváku v U.S.: 7 260 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Jon Bernthal - Shane Walsh, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Jeffrey DeMunn - Dale Horvath, Steven Yeun - Glenn, Chandler Riggs - Carl Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon

Hostující hvězdy: Melissa McBride - Carol Peletier, IronE Singleton - T-Dog, Madison Lintz - Sophia Peletier


SYNOPSIS

Karavan přeživších našel cestu zablokovanou rozbitými auty a na karavanu praskne chladící hadice. Skupina se rozhodne dostat palivo a zásoby z vozidel ale chodci začnou chodit v jejich směru. Dale zůstane schovaný na střeše karavanu a ostatní se schovají pod auta. Sophia vyleze z pod auta moc brzy a dva chodci ji začnou honit. Rick jde rychle zabít chodce, až dohoní Sophii, řekne ji, aby se schovala u břehu u potoka. Když Rick zabije chodce, vrátí se pro Sophii, ale nemůže ji tam najít. Když se to skupina dozví, jde ji hledat.


HLÁŠKY

Daryl Dixon: Tento hrubý bastard měl sám sviště na oběd.

T-Dog: Předpokládám že si neopravil ten chladič? Co když se vrátí se Sophií a Rick bude chtít odjet?
Dale Horvath: Opravil jsem to včera.
T-Dog: Co? Co bylo všechno to drhnutí a broušení? Jen kecy?
Dale Horvath: Jo, je to jedno slovo. Další slovo bude pantomima - jen pro parádu. Nikdo jiný to nepotřebuje vědět.
The Walking Dead: Season 1 - Episodes

28. října 2012 v 11:29 | Posted by: Kelsey
Série: 1
Epizoda: 1

Nějaký čas poté, co byl ve službě postřelen zástupce šerifa Rick Grimes, se broubouzí v nemocnici a zjistí, že je nemocnice opuštěná a že jsou všude mrtvoly. Vrací se do svého domu, ale zjistí, že je opuštěný. I přez to věří, že je jeho manželka se synem naživu. Potká Morgana Jonese a jeho syna Duanea, kteří mu vysvětlí, že byl svět zaplaven zombie. Onemocnění většinou začíná infekcí a vysokou horečkou a následně se přemení. Zombie jsou přitahováni masem přeživších...

Série: 1
Epizoda: 2

Glenn zachrání Ricka z tanku obklopeného chodci a seznámí ho se skupinou přeživších, která podnikla cestu do Atlanty pro nějaké zásoby pro jejich větší skupinu, která žije v provizorním táboře kousek od města. Jsou uvězněni v obchodním domě se stovkami zombie, kteří se snaží rozbít dveře a dostat je. Napětí je vysoké a Rick připoutá jednoho ze skupiny, Merla Dixona, aby ho udržel od ostatních, aby nikoho nezabil. Skupina se snaží uprchnout kanalizací ale bez...

Série: 1
Epizoda: 3

Rick a jeho noví kamarádi se vrací zpět do svého tábora, kde se shledá s jeho ženou Lori a synem Carlem. Je velmi šťastná, že vidí svého manžela živého ale je hodně naštvaná na Shanea Walshe, Rickova policejního partnera, který ji řekl, že je Rick mrtvý. Navrátilci museli říct bratrovi Merla Dixona, Darylovi, že museli odejít bez něho. Rick se za to cítí provinile a rozhodne se vrátit do Atlanty, aby ho zachránil. To, co najdou, když se dostanou zpátky, není to, co čekali...

Série: 1
Epizoda: 4

Zatímco pokračuje pátrání po Merlovi, Rick a ostatní narazí na jinou skupinu přeživších, která unese Glenna a jsou ochotni ho vyměnit za Rickovy zbraně. V táboře; Jim kope spoustu jám a všichni se diví proč. Jejich otázka byla zodpovězena - v noci zaútočili zombie...Série: 1
Epizoda: 5

Rick se snaží navázat kontakt s Morganem a říct mu, kde je. Zpět v táboře; po boji se zombie, Jim byl kousnut a pomalu se začíná měnit, Andrea truchlí nad smrtí Amy a Shane ze všeho viní Ricka, protože odešel hledat Merla. Teď už tábor není bezpečný, Rick rozhodne, že je čas, aby se všichni odstěhovali. Má v plánu vzít je do C.D.C., vojenské základny, najít lék pro Jima a doufejme, více přeživších...

Série: 1
Epizoda: 6

Rick se svou skupinou přeživších se zabydlí v CDC i přesto, že Dr. Jenner je varoval, že cesta dovnitř je pouze jednosměrná. Zdá se, že jsou v bezpečí, avšak pravda je taková, že Jenner jim neřekl vše. Úkrytu dochází palivo v generátorech a s tím související odpočet se blíží k nule. Jakmile odpočet dosáhne konce, centrum podlehne autodestrukci. Když se to skupina dozvídá, chce se dostat zpět na povrch, jenže Jenner uzavře všechny východy z hlavní místnosti a uvězní je...

The Walking Dead: Season 2 - Episodes

28. října 2012 v 11:19 | Posted by: Kelsey
Série: 2
Epizoda: 1

Karavan přeživších našel cestu zablokovanou rozbitými auty a na karavanu praskne chladící hadice. Skupina se rozhodne dostat palivo a zásoby z vozidel ale chodci začnou chodit v jejich směru. Dale zůstane schovaný na střeše karavanu a ostatní se schovají pod auta. Sophia vyleze z pod auta moc brzy a dva chodci ji začnou honit. Rick jde rychle zabít chodce, až dohoní Sophii, řekne ji, aby se schovala u břehu u potoka. Když Rick zabije chodce, vrátí se pro Sophii, ale...

Série: 2
Epizoda: 2

Před zombie apokalypsou Lori mluvila s kamarádkou, když čekala na Carla před školou, o tom, že se noc předtím pohádala s Rickem. Mezitím přijede Shane, a řekne jí, že je Rick v nemocnici, a co se stalo. Po apokalypse - Carl byl postřelen. Rick s ním běží v náručí a hledá pomoc, zatímco za nimi běží Shane s lovcem Otisem, který postřelil Carla. Přibíhají na farmu a Carla se ujme starý muž jménem Hershel. Zjistí, že se kulka roztříštila na 6 částí a potřebuje Rickovu krev na...

Série: 2
Epizoda: 3

Carl je blízko smrti s vnitřním krvácením. Přežívá díky transfuzi, ale Rick je stále slabší a slabší. Daryl v noci nemůže spát, protože Carol celou dobu pláče. Rozhodne se jít s Andreou hledat Sophii. Mezitím jsou Shane s Otisem s malou municí obklopeni hodně chodci. Rozhodnou se rozdělit, aby měli větší šanci uniknout chodcům. Glenn a T-Dog dorazí na farmu a T-Dogovi ošetří jeho poraněnou ruku. Když je Hershel připraven k operaci Carla, přijde Shane, zcela otřesen...

Série: 2
Epizoda: 4

Ti, kdo přežili, dorazili na Hershelovu farmu a žádá je, aby se na jeho pozemku odzbrojili. Ve studni najdou uvězněného chodce a neúspěšně se ho snaží dostat ven bez kontaminace vody s krví. Glenn s Maggie jedou do lékárný v nedalekém městě a Lori ho žádá, aby jí něco donesl. Po tom, co si vezmou potřebné věci, mají sex. Shane je neklidný, a je připraven trénovat přeživší. Daryl jde sám hledat Sophii a donese Carol Cherokee růži, aby ji dal naději. Když Lori dostane...

Série: 2
Epizoda: 5

Napětí na farmě stoupá. Shane si myslí, že strávili mnoho času hledání Sophie, a že by ji měli přestat hledat. hershel Greene varuje sou dceru Maggie, aby se nezaplétala s Glennem. Daryl se na vlastní pěst vydává hledat Sophii ale nečekaně narazí na problémy a vážně se zraní. Lori zjistila, že je opravdu těhotná, ale nikomu to neřekla. Glenn nedokáže zjistit, co k němu Maggie cítí a snaží se získat radu ohledně žen od Dalea. Glennovi se podaří domluvit s Maggie, že se sejdou...

Série: 2
Epizoda: 6

Teď Glenn ví, že jsou ve stodole chodci, ale Maggie ho prosí, aby to nikomu neříkal. Hershel věří tomu, že chodci, kteří byli jeho rodina, jsou jen nemocní a můžou být vyléčeni. Hershel není jediný, kdo požádal Glenna, aby udržel tajemství, Lori Glenna požádala, aby jel do města a dovezl jí něco z lékárny. Shane a Andrea hledají Sophii na blízkém předměstí, kde se setkají s chodci, to vede k nové fázi jejich vztahu. Lori se nakonec zhroutí a řekne Rickovi, že je těhotná...

Série: 2
Epizoda: 7

Glenn všem řekne o chodcích ve stodole a to ve skupině vyvolá napětí. Shane stále tvrdí, že je nějaká naděje na nalezení Sophii, zatímco ostatní odmítají odejít. Nyní když je Carl zdravý, Hershel říká Rickovi, že do konce týdne musí všichni odejít. Dale dělá hlídky, aby byl jejich pobyt na farmě bezpečnější, ale to vede ke konfrontaci se Shanem. Zatímco Rick pomáhá Hershelovi vysvobodit dva chodce uvězněné v bažině, Shane se připravuje zaútočit na stodolu a zabít...

Série: 2
Epizoda: 8

Po masakru chodců zavřených v Hershelově stodole se Rickova skupina rozhodne pohřbít Sophii a rodinu Hershela spálí. Beth je z toho všeho v šoku a Hershel zmizí; Rick a Glenn se vypraví do jednoho baru ve městě hledat Hershela. Mezitím Dale řekne Lori, že má podezření, že Shane obětoval Otise, aby si zachránil život, a že by byl Shane schopen zabít někoho ze skupiny. Lori se rozhodne najít Hershela a pojede autem. Při dívání se do mapy Lori srazí chodce a má...

Série: 2
Epizoda: 9

Lori je napadena ve svém rozbitém autě dvěmi chodci ale podaří se jí je zabít. Mezitím Rick, Hershel a Glenn jsou připraveni odejít z baru, ale přátelé Davea a Tonyho přijedou do města a oni jsou v pasti. Tony se s něma snaží vyjednat příměří ale nepodaří se mu to, a bude přestřelka. Ta do města přiláká mnoho chodců. Na farmě; přeživší zjistí, že Lori zmizela, a Shane ji jede autem hledat. Když ji najde, řekne jí, že je Rick v pořádku na farmě. To je ale lež. Později ji řekne...

Série: 2
Epizoda: 10

Rick a Shane jedou 18 mil od farmy hledat bezpečné místo, kde nechají outsiderského Randalla, který se zotavuje ze zranění nohy a začíná hledání zásob na zimu. Rick zastaví auto u křižovatky, a má vážný rozhovor se Shanem o Lori a Carlovi. Když se dostanou do malého městečka, nechají Randalla se zavázanýma rukama a nohama a nožem. Nicméně Randall řekne, že zná Maggie a Shane se rozhodne ho zabít. Rick chrání Randalla a bojuje proti Shaneovi, který stříllí a háže...

Série: 2
Epizoda: 11

Daryl vyslíchá Randalla o jeho skupině a dozví se, že je tvořena 30 nebezpečnými muži, kteří jsou schopni znásilnit dospívající dcery před jejich otcem. Rick a Shane se rozhodnou zabít Randalla, který je považován za hrozbu pro přeživší, ale Dale je proti jejich rozhodnutí a Rick svolává skupinu, aby hlasovali. Dale se snaží přesvědčit všechny přeživší, že nesmějí ztratit svou lidskost. Carl je ovlivněný touto situací a dělá zvláštní věci: nejprve se proplíží k Randallovi a mluví s ním...

Série: 2
Epizoda: 12

Skupina přeživších organizuje přípravu na zimu podle Rickových instrukcí. Carl se necítí dobře, protože má pocit, že je zodpovědný za Daleovu smrt, a mluví se Shanem o tom, co se stalo v bažině. Ptá se Shanea, jestli by dal zbraň zpátky Darylovi a Shane řekne Rickovi o tomto problému. Zatímco spolu Rick a Carl mluví, Shane tvrdě pracuje a Lori mu řekne, že si není jistá, jestli je to dítě jeho nebo Ricka. Shane pustí Randalla a chodí s ním po poli. Shane mu zlomí vaz...

Série: 2
Epizoda: 13

Carl a Rick se vrací na farmu, ale rychle si uvědomí, že jsou pronásledováni velkou skupinou chodců. Přeživší se snaží zachránit farmu ale nakonec jsou donuceni utéct, protože si uvědomili, že je všechno ztraceno. Několik z nich velký nápor chodců nepřezije a ostatní jsou rozděleni do malých skupin. Někteří jsou s tím smíření ale jsou otrávení z neustálého hašteření a stěžují si na vůdcovství, Rick jim oznámí, že se teď bude dělat vše, co řekne. Andrea je od nich oddělena...

The Walking Dead: 3x02 Sick

27. října 2012 v 20:49 | Posted by: Kelsey

SICK

Série 3, Epizoda 2
Premiéra: 21. října 2012
Stanice: AMC
Napsal: Nichole Beattie
Režie: Billy Gierhart
Počet diváku v U.S.: 9 500 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Danai Gurira - Michonne

Hostující hvězdy: Theodus Crane - Tiny, Nick Gomez - Tomas, Emily Kinney - Beth, Markice Moore - Andrew, Lew Temple -Axel, Vincent Ward - Oscar


SYNOPSIS

Po zjištění, že nějací vězni žijí, Rick navrhne, že pro ně vyčistí jinou vězeňskou celu. Vězni byli zamčeni v jídelně vězeňským strážníkem když se rozpoutaly výtržnosti před 10 měsíci a byli tam zamčeni od té doby. Nemají ani tušení, co se děje ve vnějším světě. Rickovou první prioritou je ochránit každého v jeho skupině, takže když přijde na věc, je připravený udělat cokoliv. Hershel je stále v bezvědomí po amputaci nohy a je pozorován v případě, že by se z něho stal chodec. Carl rozčiluje jeho matku (Lori), když jde někam sám. Pokud jde o Carol, uvědomuje si, že bude muset Lori pomoct porodit.


HLÁŠKY

Carol Peletier: Musíš mít strach z porodu dítěte.
Lori Grimes: Podívej se na mě. Vypadám, že mám strach?
Carol Peletier: Vypadáš nechutně
Lori Grimes: [směje se] Taky sem.

Lori Grimes: [na Ricka] Podívej, já vím že jsem na hovno manželka a že jsem nevyhrála matku roku, ale chci aby si věděl, že není ani jedna sekunda, kdy bych si myslela, že se zlobíš. Nejsi vrah a já to vím. Vím to, takže - takže udělej cokoliv, aby si udržel tuto skupinu v bezpečí. A udělej to s čistým svědomím.

Tomas: Přišlo to na mě, brácho.
Rick Grimes: Jasně, jasně, chápu to. Chápu to. Hovno přišlo.
[Rick mu vrazí mačetu do hlavy]


PHOTOS: Episode Stills


VIDEOS: Promo // Sneak Peek [1] [2]


ONLINE: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]


DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]

The Walking Dead: Season 3 - Episodes

27. října 2012 v 19:31 | Posted by: Kelsey
Série: 3
Epizoda: 1

Ti, kdo přežili, prožili obtížnou zimu, pohybující se z místa na místo, snažili se zůstat stranou od chodců a neustále hledali jídlo. Lori je v pokročilém stádiu těhotenství ale s Rickem se moc nebaví. Když si Rick s Darylem z dálky všimnou vězení, Rick skupinku přeživších přesvědčí, aby se do vězení dostali. Může tam být jídlo a léky. Po cestě do vězení musí zabít mnoho chodců, ale brzy se usadí do bezpečného vězeňského bloku. Pár lidí ze skupiny se vydalo prozkoumat vězení, ale...

Série: 3
Epizoda: 2

Po zjištění, že nějací vězni žijí, Rick navrhne, že pro ně vyčistí jinou vězeňskou celu. Vězni byli zamčeni v jídelně vězeňským strážníkem když se rozpoutaly výtržnosti před 10 měsíci a byli tam zamčeni od té doby. Nemají ani tušení, co se děje ve vnějším světě. Rickovou první prioritou je ochránit každého v jeho skupině, takže když přijde na věc, je připravený udělat cokoliv. Hershel je stále v bezvědomí po amputaci nohy a je pozorován v případě, že by se z něho stal chodec...

Série: 3
Epizoda: 3

Andrea a Michonne uvidí havárii vrtulníku a vydají se na místo, kam vrtulník spadl, aby pomohli těm, kteří přežili. Mezitím skupina ozbrojených mužů přijde k vrtulníku a Andrea s Michonne se schovají v lese. Muži s sebou veznou pilota vrtulníku, který přežil, a Andrea je překvapena, když uvidí Merla. Skupina mužů vezne Andreu a Michonne do jejich komunity ve Woodbury a vítají je jídlem, léky, teplou sprchou a oblečením. Jsou seznámeny s Guvernérem, mužem, který je...

Série: 3
Epizoda: 4

Michonne je zaměřena na odchod z Woodbury. Andrea si není tak jistá, jestli chce odejít. Na mapě ukazuje Merlovi farmu, na které se naposled viděla s jeho bratrem Darylem. Ve vězení, Hershel začne s pomocí berlí chodit. Rick a ostatní ze skupiny se musí vypořádat s velkým útokem chodců. Někdo ve vězení zapnul sirénu, a skupina se rozdělila. Lori začne rodit a Maggie s Carlem ji musí pomoci. T-Dog a Carol musí čelit velkému množství chodců, zatímco Rick, Daryl a Glenn...

Série: 3
Epizoda: 5

Ve vězení; Rick je téměř katonní v jeho žalu a jde na vlastní pěst do vězení. Daryl a Maggie jedou hledat sunar pro novorozence. ve Woodbury; obyvatelé slaví přežití městským piknikem. Podezřívavá Michonne má příležitost porozhlédnout se kolem a najde chodce pod zámkem. Zabije je, aby zjistila, jestli naruší výzkumný projekt. Pořád nemůže přesvědčit Andreu, že jsou vězni, Michonne odchází na vlastní pěst. Andrea moc nejeví zájem o večerní slavnosti. Jedno z...
Série: 3
Epizoda: 6

Ve vězení; Rick je překvapen zvonícím telefonem po jeho řádění s chodci. Volající neřekne, kdo je, nebo kde jsou ostatní, ale řekne, že jsou na velmi vezpečném místě. Zatímco se Rick vyrovnává s jeho obavami, Daryl, Carl a Oscar jdou vyčistit další část vězení. Když si myslí, že jsou hotovi, Daryl odhalí něco úžasného. Ve Woodbury; Guvernér posílá Merla s dalšími třemi muži najít a zabít Michonne. Nemají moc štěstí ale Merle narazí na Glenna a Maggie, kteří byli hledat jídlo pro...

Série: 3
Epizoda: 7

Ve vězení; každý je překvapen příchodem Michonne ale nemají v úmyslu nechat ji u nich a připojit ji k jejich skupině. Řekne jim o Maggie a Glennovi, kteří byli odvezeni do Woodbury a nabízí se zavést je tam. Nezmíní se ani o Andree ani o Merlovi. Ve Woodbury; Merle násilně vyslíchá Glenna, ale on mu odmítá prozradit, kde jsou ostatní ze skupiny. Guvernér se rozhodne vyslechnout Maggie, a má větší úspěch. Mezitím Guvernér požádal Andreu, aby pomohla Milto...
Série: 3
Epizoda: 8

Rick, Daryl, Oscar a Michonne přijdou do Woodbury hledat Glenna a Maggie. Když začne přestřelka, brzy se setkají ale budou si muset probojovat cestu ven. Jeden to nezvládne. Guvernér potřebuje obětního beránka a rychle ukáže prstem na jehdnoho z jeho lidí. Michonne jde na její vlastní pěst, soustředí se na zabití Guvernéra. Čeká na něho v jeho bytu ale není připravena na to, co tam najde. Mezitím ve věznici; přijde nová skupina a potřebuje pomoc...
Série: 3
Epizoda: 9

Guvernér donutí Daryla a Merla bojovat proti sobě, na život a na smrt. Rick a Maggie jim ale pomůžou uniknout z Woodbury a Andrea si uvědomuje, že jí Guvernér lhal. Když se Rick, Maggie a Daryl potkají mimo Woodbury s Glennem a Michonne, nepřipustí, aby se Merle připojil k jejich skupině. Daryl se ale rozhodne zůstat s jeho starším bratrem. Mezitím ve vězení, Hershel dává lékařskou pomoc Tyreesově skupině, a varuje je, že je jejich skupina větší, a že není na něm..
Série: 3
Epizoda: 10

Rick je duševně nevyrovnaný a všude vidí Lori. Mezitím lstivý Guvernér žádá Andreu, aby vedla jeho lid, protože potřebuje čas. Daryl a Merle hledají jídlo a vidí latinskou rodinu s dítětem, kterou napadli chodci. Daryl jim pomáhá a když je Merle připraven je okrást, Daryl na něj namíří svou zbraň a chrání rodinu. Mezitím Glenn zpochybňuje vedení Ricka a chce zaútočit na Woodbury ale Hershel ho přesvědčí, že by to nebylo dobré, a pak Glenn odjede z vězení. Vězení je napadeno...

Série: 3
Epizoda: 11

Andrea vidí Guvernéra, jak připravuje lidi z Woodbury na to, že zaútočí na vězení a rozhodne se jít bez vědomí Guvernéra navštívit Ricka a jeho skupinu a přesvědčit je, aby udělali s Guvernérem dohodu. Žádá Miltona, aby jí pomohl, ten řekne její plán Guvernérovi, a ten Miltonovi řekne, aby ji pomohl. Milton pomáhá Andree chytit chodce a narazí na Tyreeseho skupinu, kterou RIck vyhnal z vězení. Milton je přivede do Woodbury a nabídnou se, že Guvernérovi pomůžou ve válce proti...
Série: 3
Epizoda:12

Rick, Carl a Michonne se vydají do jejich rodného městečka na policejní stanici s nadějí, že najdou nějaké zbraně a munici. Ve městě najdou spoustu pastí, a začne po nich někdo střílet. Postřelí útočníka, a zjistí, že je to Morgan Jones, muž, který zachránil Ricka, když odešel z nemocnice. Michonne není moc ráda, když se Rick rozhodne zůstat do té doby, než se Morgan probudí. Carl a Michonne jdou údajně pro postýlku pro Judith, ale Carl má na mysli něco jiného. Když se...

Série: 3
Epizoda: 13

Andrea zajišťuje setkání Ricka s Guvernérem na neutrálním místě. Když za nimi pak Andrea příde, Guvernér ji řekne, aby odešla. Guvernér se rozhodne nabídnout Rickovi dohodu; za to, že mu dají Michonne, nechá Ricka a jeho skupinu napokoji. Zatímco ti dva mluví, ti co je doprovázeli a trpělivě čekají venku zjistí, že mají společného více, než si mysleli. Zpátky ve vězení; Merle se snaží přesvědčit ty, co tam zůstali, že by měli využít příležitosti a zaůtočit na Guvernéra. Po...

Série: 3
Epizoda: 14

Ve Woodbury; Guvernér se chystá jít do války. Řekne jeho podřízeným mužům, že každý, kdo příjde na jeho schůzi s Rickem, která má být za 2 dny, aby ho zabili. Každého kromě Michonne a jeho předem připravený speciální pokoj pro ni. Guvernér neříká Andree pravdu a Milton, znechucený Guvernérovým plánem zabít všechny z Rickovy skupiny, jí řekne pravdu a vyrazí do vězení, aby varovala své přátele. Když Guvernér zjistí, co se stalo, vyrazí za ní. Mezitím Tyre..

Série: 3
Epizoda: 15

Rickovo rozhodnutí slábne a rozhodne se vydat Guvernérovi Michonne výměnou za mír. O tom, jak se rozhodl, řekne Darylovi, Merlemu a Hershelovi. Merle pochybuje o tom, že má Rick zdravý rozum a přesto unese Michonne, aby ji vydal Guvernérovi a uvidí, že umí dělat věci zprávně. Na cestě ke Guvernérovi, Michonne má k tomu všmu pár slov, a to Merleho donutí zamyslet se nad tím, co dělá. Ve vězení; Rick se rozhodne o jiném přístupu ke skupině...
Série: 3
Epizoda: 16

Guvernér opět vyburcuje své lidi k tomu, aby zaútočili na vězení. Tyreese a jeho sestra se k nim odmítají připojit. Před odjezdem Guvernér probodne Miltona a nechá ho zemřít v místnosti, kde je Andrea přivázaná k židli. Má jen málo času na to, aby se odpoutala od židle před tím, než Milton zemře a stane se z něho walker. Guvernérova skupina zaútočí na vězení a setkají se jen s malým nebo žádným odporem. Zdá se, že Rick a jeho skupina opustili vězení ale všechno je to lest...

The Walking Dead: 3x01 Seed

27. října 2012 v 18:49 | Posted by: Kelsey

SEED

Série 3, Epizoda 1
Premiéra: 14. října 2012
Stanice: AMC
Napsal: Glen Mazzara
Režie: Ernest Dickerson
Počet diváku v U.S.: 10 870 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Danai Gurira - Michonne

Hostující hvězdy: Theodus Crane - Tiny, Nick Gomez - Tomas, Emily Kinney - Beth, Markice Moore - Andrew, Lew Temple -Axel, Vincent Ward - Oscar


SYNOPSIS

Ti, kdo přežili, prožili obtížnou zimu, pohybující se z místa na místo, snažili se zůstat stranou od chodců a neustále hledali jídlo. Lori je v pokročilém stádiu těhotenství ale s Rickem se moc nebaví. Když si Rick s Darylem z dálky všimnou vězení, Rick skupinku přeživších přesvědčí, aby se do vězení dostali. Může tam být jídlo a léky. Po cestě do vězení musí zabít mnoho chodců, ale brzy se usadí do bezpečného vězeňského bloku. Pár lidí ze skupiny se vydalo prozkoumat vězení, ale jsou obklopeni chodci. Oni ale ve vězení nejsou jediní.


HLÁŠKY

Rick Grimes: Je to jediný způsob jak tě udržet naživu.
[usekne Hershelovi nohu]

Daryl Dixon: Měli by jsme se vrátit.
Carol Peletier: Je to romantické...nechceš se se mnou vyspat?
[Daryl se na ni podívá; Carol se směje]

Daryl Dixon: [jde k žebříku] Půjdu dolů první.
Carol Peletier: Ještě lepší!
[znovu se směje]


PHOTOS: Episode Stills


VIDEOS: Promo // Sneak Peek [1] [2]


ONLINE: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]


DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]