The Walking Dead 3.série - Nové postavy

21. října 2012 v 21:42 | Posted by: Kelsey |  News
Michonne je afroamerická dívka ozbrojená katanou, která s sebou na řetězech vodí dva zombíky. Jedním z nich je její bývalý přítel Mike a tím druhým jeho nejlepší kamarád Terry. Ti oba se nakazili při vypuknutí epidemie,když se snažili Michonne pomoct. V té době Michonne zpozorovala, že chodci neútočí na sebe navzájem a rozhodla se proto Mikea a Terryho využít jako bezpečnou eskortu. Předtím jím oběma ale musela useknout čelist a ruce, aby zabránila tomu, že ji nakazí. Michonne stále doufá, že jim jednoho dne bude moct pomoct si vzpomenout na to, kdo byli.

Druhou postavou je postava Guvernéra (v komixu vlastním jménem Brian Blake). Guvernér je brán jako jeden z hlavních záporáků a protagonistů celé komixové ságy. Guvernér je vůdcem a ochráncem skupiny přeživších ve městě Woodbury. Jednou z jeho oblíbených činností je pořádání zápasů uprostřed kruhů zombií. Poprvé se s našimi hrdiny setká poblíž vězení.
další postavy v celém článku


Na Wonderconu bylo potvrzeno, že Merle (Darylův bratr; Michael Rooker) se vrátí do seriálu ve 3. sérii.

Vězni
Tomas Nick Gomez)
Tomas je vůdce malé skupinky vězňů. On je tím, kdo má vše na starost a také ten, který určoval pravidla již před apokalypsou. Ale nyní se tu objeví také Rick, který mu sdělí, že tato věznice mu nepatří..

Andrew (Markice Moore)
Andrew je Tomasova pravá ruka. Tito dva spolu tvoří zastrašující případ..

Axel (Lew Temple)
Axel je skvělá postava. Je to zločinec, který se momentálně ocitá ještě ve větším pekle. Zřejmě bude rád že jej Rick osvobodí, protože zjišťuje že není bezohledný muž, jako jsou Tomas a Andrew.

Oscar (Vincent Ward)
Oscar je dalším mužem, který se drží Tomasových pravidel.

Big Tiny (Theodus Crane)
Dvoumetrová gorila přesdívaná Big Tiny se může stát velkou posilou v boji proti walkerům.

Hlavní myšlenkou bylo, že všech pět mužů pohromadě tvoří společně ohromnou sílu. Byli těmi odolnými vězni, kteří přežili apokalypsu a kteří spolu přežívají téměř rok stále stejným způsobem. Jsou impozantní, děsiví a nebezpeční. Stejně nebezpeční jako Rickova skupina.

source: edna.cz; thewalkingdead.eu; upraveno podle mě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Claire - [I-MF] Claire - [I-MF] | Web | 21. října 2012 v 21:57 | Reagovat

těším se na Michonne :) a na guvernéra vůbec, prý Rickovi uřeže kus ruky ://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama