The Walking Dead: 2x06 Secrets

11. listopadu 2012 v 12:39 | Posted by: Kelsey

SECRETS

Série 2, Epizoda 6
Premiéra: 20. listopadu 2011
Stanice: AMC
Napsala: Angela Kang
Režie: David Boyd
Počet diváku v U.S.: 6 080 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Jon Bernthal - Shane Walsh, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Jeffrey DeMunn - Dale Horvath, Steven Yeun - Glenn, Chandler Riggs - Carl Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon

Hostující hvězdy: Melissa McBride - Carol Peletier, IronE Singleton - T-Dog, Madison Lintz - Sophia Peletier, Lauren Cohan - Maggie Greene, Emily Kinney - Beth Greene, Scott Wilson - Hershel Greene

SYNOPSIS

Teď Glenn ví, že jsou ve stodole chodci, ale Maggie ho prosí, aby to nikomu neříkal. Hershel věří tomu, že chodci, kteří byli jeho rodina, jsou jen nemocní a můžou být vyléčeni. Hershel není jediný, kdo požádal Glenna, aby udržel tajemství, Lori Glenna požádala, aby jel do města a dovezl jí něco z lékárny. Shane a Andrea hledají Sophii na blízkém předměstí, kde se setkají s chodci, to vede k nové fázi jejich vztahu. Lori se nakonec zhroutí a řekne Rickovi, že je těhotná.


HLÁŠKY

Daryl Dixon: [Andree] Střelíš mě znovu? Musíš se pořádně modlit abych byl mrtvý.

Dale Horvath: [mluví o Otisovi] Byl si nekonkrétní o té noci, co se stalo.
Shane Walsh: Otis zemřel jako hrdina.
Dale Horvath: To už si říkal.
Shane Walsh: Carl žije, protože jsme tam tu noc jeli. Myslím, že mi za to můžou být někteří vděční.
Dale Horvath: Nebyl jsem tam.
Shane Walsh: Ne chlape, nebyl.
Dale Horvath: Ale byl jsem tam, když si zvedl svou zbraň na Ricka. Měl si ho na mušce....mířil si na něho. Já vím, jaký si člověk.
Shane Walsh: Myslíš si, že bych Ricka střelil? je to můj nejlepší přítel. Je to muž, kterého miluju, miluju ho jako svého bratra. Myslíš si, že jsem takový člověk?
Dale Horvath: Ano.
Shane Walsh: [hrozivě] Podívej, jestli jsem ten typ člověka, který by střelil svého nejlepšího přítele, co myslíš že bych udělal chlapovi, kterého nemám ani rád, který na mě začal házet obvinění. Co myslíš?
[Shane odchází] 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama