The Walking Dead: 2x08 Nebraska

11. listopadu 2012 v 14:19 | Posted by: Kelsey

NEBRASKA

Série 2, Epizoda 8
Premiéra: 12. února 2012
Stanice: AMC
Napsal: Evan Reilly
Režie: Clark Johnson
Počet diváku v U.S.: 8 100 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Jon Bernthal - Shane Walsh, Sarah Wayne Callies - Lori Grimes, Laurie Holden - Andrea, Jeffrey DeMunn - Dale Horvath, Steven Yeun - Glenn, Chandler Riggs - Carl Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon

Hostující hvězdy: Melissa McBride - Carol Peletier, IronE Singleton - T-Dog, Madison Lintz - Sophia Peletier, Lauren Cohan - Maggie Greene, Emily Kinney - Beth Greene, Scott Wilson - Hershel Greene

SYNOPSIS

Po masakru chodců zavřených v Hershelově stodole se Rickova skupina rozhodne pohřbít Sophii a rodinu Hershela spálí. Beth je z toho všeho v šoku a Hershel zmizí; Rick a Glenn se vypraví do jednoho baru ve městě hledat Hershela. Mezitím Dale řekne Lori, že má podezření, že Shane obětoval Otise, aby si zachránil život, a že by byl Shane schopen zabít někoho ze skupiny. Lori se rozhodne najít Hershela a pojede autem. Při dívání se do mapy Lori srazí chodce a má vážnou nehodu. Mezitím dva podezřelí cizinci přijdou do baru a ptají se na mnoho otázek o umístění přeživších a Rick cítí, že je s těma chlapama něco špatně.


HLÁŠKY

Dave: Chodci? Takhle jim říkáte?
Glenn: Jo.
Dave: To je dobré. Líbí se mi to. Líbí se mi to víc než lamebrains.
Tony: Více stručné.
Dave: Ok, Tony byl na výšce.
Tony: Dva roky.

Rick Grimes: Nic o vás nevíme.
Dave: Nevíte, to je pravda. Nic o nás nevíte. Nemáte tušení čím jsme si museli projít, co jsme museli udělat.Vsadím se, že si měl udělat některé z těch věcí sám. Mám pravdu? 'Protože ničí ruce v tomto světě nejsou čisté. Jsme všichni stejní'.

Lori Grimes: Jsme připraveni.
[na Sophiion pohřeb]
Carol Peletier: Proč?
Daryl Dixon: Protože je to tvoje malá holčička.
Carol Peletier: Není to moje malá holčička. Je to nějaká jíná...věc. Moje Sophia byla ztracena v lese. Celou dobu, myslela jsem. Ale ona neměla hlad. Neplakala sama před spaním. Nesnažila se najít cestu zpět. Sophia zemřela už dávno. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama