3x09 The Suicide King: Tyreese's Group Plans Attack on Prison - Spoiler

8. února 2013 v 20:02 | Posted by: Kelsey |  News
Jak jsem hledala informace o epizodě The Suicide King, našla jsem spoiler o Tyreesově skupině. Je tam pár informací, které jsem nevěděla, myslím že i někteří z vás nějaké informace o skupině neví, takže jsem spoiler přeložila :)
"Malé dítě, žena, dívka a jednonohý starý muž". Zní to jako začátek vtipu, ale je to argument nováčků, proč by bylo snadné převzít vězení.

V Sneak Peeku k epizodě 3x09 The Suicide King jsme viděli Tyreeseho, jeho sestru Sashu a dva další kluky, Allena (světlé vlasy) a Bena (tmavé vlasy), jak se hádají o tom, co udělají s původní (Rickovou) skupinou ve vězení. Tyreese řekl, "Jsou to dobří lidé", a jeho sestra, Sasha, souhlasí s tím, aby Ben s Allenem sklapli o tom všem (co chtějí udělat se skupinou), protože jsou tam jen proto, aby pohřbili Donnu, ženu, která byla s nimi a která zemřela v epizodě 3x08. Ale tihle dva kluci - mají plány. Myslí si, že by to byla "zlatá příležitost" a že kdyby to udělali rychle, Rickova skupina by ani nevěděla, kdo to byl.

Kdo jsou členové nové skupiny? Tyreese je významná postava v komiksu a taky bude významná postava v TV seriálu. Výkonný producent/autor komiksu Robert Kirkman řekl: "Sasha je jeho sestra, je nová postava. V komiksu jeho sestra není. A pak tady máme Allena, Donnu a Bena, tihle jsou z komiksu. Je to jen pár cool přírustků, kteří přicházejí do TV seriálu. Ikdyž Donna nevydržela moc dlouho."

V komiksu je Allen Donnin manžel a otec jejich dvojčat, Billyho a Bena. V TV seriálu Billy není. Všichni v této skupině se zdají být silní a upřímní, takže Tyreese může být prostředník, když se Rick, Michonne, Glenn, Maggie, a doufejme Daryl, vrátí do vězení. Tyto dvě skupiny by se měly dát dohromady, protože Guvernér a Woodbury Tým pravděpodobně přijdou brzy. Vězení pro nováčky po tom všem, co se stalo, nemusí být bezpečné, ale pokud chtějí zůstat, měli by za to bojovat - jen si být jisti, že bojují za správné lidi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merylka Merylka | E-mail | Web | 9. února 2013 v 15:47 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat až to uvidím! :-)

2 Mirco Mirco | Web | 10. února 2013 v 14:17 | Reagovat

ja tiez ....uz mi chybali nove casti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama