The Walking Dead: 3x16 Welcome to the Tombs

29. března 2013 v 19:33 | Posted by: Kelsey

WELCOME TO THE TOMBS

Série 3, Epizoda 16
Premiéra: 31. března 2013
Stanice: AMC
Napsal: Glen Mazzara
Režie: Ernest Dickerson
Počet diváku v US: 12 400 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Laurie Holden - Andrea, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Danai Gurira - Michonne, Michael Rooker - Merle Dixon, David Morrissey - Guvernér

Hostující hvězdy: Melissa McBride - Carol Peletier, Emily Kinney - Beth Greene, Dallas Roberts - Milton, Jose Pablo Cantillo - Caesar Martinez, Scott Wilson - Hershel Greene, Sonequa Martin-Green - Sasha, Chad L. Coleman - Tyreese, Melissa Ponzio - Karen
SYNOPSIS

Guvernér opět vyburcuje své lidi k tomu, aby zaútočili na vězení. Tyreese a jeho sestra se k nim odmítají připojit. Před odjezdem Guvernér probodne Miltona a nechá ho zemřít v místnosti, kde je Andrea přivázaná k židli. Má jen málo času na to, aby se odpoutala od židle před tím, než Milton zemře a stane se z něho walker. Guvernérova skupina zaútočí na vězení a setkají se jen s malým nebo žádným odporem. Zdá se, že Rick a jeho skupina opustili vězení ale všechno je to lest. Guvernér se vzdálí a když se jeho lidé odmítají vrátit a znovu zaútočit, všechny je zabije.


PODROBNOSTI

• "The Tombs" (hrobky, nazývané T-Dogem) je část vězení, která je zamořena chodci, Glenn se o tom zmínil v epizodě "Home".
• Poslední vystoupení Andrei, Miltona, Alena a Paula.
• Název epizody odkazuje na to, jak byla Guvernérova armáda přepadnuta v "hrobkách" nebo na to, jak Rick přivedl lidi z Woodbury do vězení.
• Je to první epizoda, ve které Carl zabil živého člověka. V epizodě "Killer Within" zabil Lori po tom, co zemřela na velkou ztrátu krve, aby se zabránilo přeměně.
• 15 přeživších nebo možná všichni z Woodbury, včetně Tyreeseho, Sashi a Karen, se připojili k Rickové skupině po tom, co zjistili, že je Guvernér vrah.
• Na oficiální FB stránce TWD se objevilo, že v této epizodě zemře 27 postav. Zemřela Andrea, Milton, Jody, Paul, Allen a 22 vojáků z Woodbury.


HLÁŠKY

-PHOTOS: Episode Stills


VIDEOS: Promo // Sneak Peek [1] [2]


ONLINE: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]


DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] // Czech [with CZ dubbing]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama