Duben 2013

Animations #8

19. dubna 2013 v 17:29 | Posted by: Kelsey |  Animations
Ahoj, chtěla bych se omluvit, že jsem tady docela dlouho nic nepřidala. Je to tím, že nejsou žádné novinky, nic okolo 4.série. Ale když se něco objěví samozřejmě to sem dám.
Aby to tady nestálo, dávám sem aspoň pár podle mě dost povedených animací :)


Spoilers: Season 4 - What Happens Next? #2

8. dubna 2013 v 18:39 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
V úterý jsem sem dávala několik spoilerů ze 4. série. Dneska jsem přeložila další várku. Dozvíte se pár nových věcí...a taky jsem sem dala i pár novinek, které jsem sem nedávno přidala, jestli jste je neviděli, dočtete se o nich v tomto článku. Jsem docela vycuclá ze školy (a to je teprve pondělí), takže se mi do překládání vůbec nechtělo, tak se omlouvám, jestli něco nebude moc dávat smysl.

DALŠÍ ČASOVÝ SKOK: Výkonná producentka Gale Anne Hurd řekla IGN: "Každou sérii, ano, bude více než pravděpodobné plynutí času. Je nepravděpodobné, že se bude navazovat přímo na konec finální epizody 3.série."

VĚCI Z KOMIKSU: Kirkman řekl Comic Book Resources, že se 4.série bude dál držet některých věcí z komiksu, tak jako to bylo v předchozích sériích. "Bude tam hodně věcí, které fanoušci poznají z komiksu. Bude tam hodně nových prvků, které udělají opravdu dobrou šou tak, jako to vždy bylo."

GUVERNÉR BUDE ZPĚT: O tom jsem vás informovala v tomto článku.

OČEKÁVEJTE JINOU SÉRII: Robert Kirkman řekl The Hollywood Reporter, "Bude to jiné v mnoha směrech. Uvidíme úplě jiného Ricka Grimese. Jeho zkušenosti s Guvernérem a s ostatními věcmi, které se mu staly ve 3.sérii, infmormují jeho charakter v obrovských cestách. Uvidíme hodně známých prvků ze 3.série: uvidíme vězení, Rick a jeho skupina jsou furt na stejném místě ale tyto prvky se budou zásadně lišit. Nemůžu se přez to dostat ale 4.série bude extrémně jiná než 3.sérii v některých překvapujících a cool věcech.

RICK A TYREESE SE SBLÍŽÍ: Nesblíží se jako tak, ale možná se sblíží dost na to, aby Daryl žárlil. Tady je, co Kirkman řekl IGN o Tyreeseho připojení k Rickovi a jeho skupině: "Yeah, myslím, že to je něco, co komiksoví fanoušci můžou použít k vytáhnutí nějakých informací o tom, kam možná půjdeme se 4.sérií. Teď jsou tyto 2 postavy spolu a na stejné straně, uvidíme o trochu více komiksových vztahů, které fanoušci znají a vplíží se do šou."

ANDREA VE FLASHBACÍCH: O tom, že by se Andrea mohla objevit ve Flashbacku, jsem vás informovala v tomto článku.

PROČ NEJÍT DO WOODBURY?: Gale Anne Hurd řekla IGN, "Guvernér je stále tam někde venku se Shupertem a Martinezem. Pořád mají zbraně. Jestli půjdou do Woodbury, v této chvíli, Woodbury není tak chráněné jako bylo. Myslím, že všichni byli v šoku z toho, co se stalo, a myslím, že se budou cítit bezpečněji ve vězení."

POSTAVA ROY STARK: TV Line potvrdila, že má být v seriálu nová pravidelná postava, více v tomto článku.

ZATÍM NEJLEPŠÍ SÉRIE?: Norman Reedus řekl Wall Street Journal, že si myslím, že 4. série bude jejich nejlepší. Více zde.

The Walking Dead || Radioactive ( Fan Video )

7. dubna 2013 v 12:39 | Posted by: Kelsey |  FanMade Videos
Zatím jsem nenašla žádné novinky, takže aby to tady nestálo dávám sem podle mě dost vydařené fanouškovské video. Je udělané z 1. a z 2. série. A je k tomu parádní písnička - Radioactive od Imagine Dragons :))


3.Série: Jak na tom byla se sledovaností?

6. dubna 2013 v 13:39 | Posted by: Kelsey |  News
Napadlo mě, že udělám takovej souhrn počtu shlédnutí jednotlivých epizod 3. série. Dozvíte se, které epizody byly nejsledovanější a které byly naopak nejméně sledované (je to statistika z Ameriky).
Nejdříve začneme s nejsledovanějšíma epizodama. Na 1. místě je finální epizoda, Welcome to the Tombs, kterou sledovalo neuvěřitelných 12 400 000 lidí! 2. nejsledovanější epizoda je 9.epizoda The Suicide King, kterou shlédlo o něco málo méně lidí - 12 300 000. A 3. nejsledovanější byla 13.epizoda Arrow on the Doorpost s 11 500 000 shlédnutími.
A teď k nejméně sledovaným epizodám. Na 1. místě je 6. epizoda Hounded, kterou shlédlo 9 210 000 lidí. Na 2. místě se umístila 4. epizoda s názvem Killer Within se sledovaností jen o trochu větší než Hounded, a to 9 270 000. A na 3. místě je 2. epizoda Sick, kterou sledovalo 9 550 000 lidí.
Myslím, že tento seriál je opravdu hodně úspěšný a vůbec se nedivím :) A jestli někoho zajímá, jakou sledovanost měly ostatní díly, sepsala jsem vám tady takovou tabulku :)

Číslo EpizodyNázev EpizodyPočet Shlédnutí
1Seed10 900 000
2Sick9 550 000
3Walk With Me10 510 000
4Killer Within9 270 000
5Say the Word10 370 000
6Hounded9 210 000
7When the Dead Come Knocking10 420 000
8Made to Suffer10 500 000
9The Suicide King12 300 000
10Home11 000 000
11I Ain't A Judas11 010 000
12Clear11 290 000
13Arrow on the Doorpost11 500 000
14Prey10 840 000
15This Sorrowful Life10 990 000
16Welcome to the Tombs12 400 000

Norman Reedus: The Walking Dead Season 4 "Is Going to Be Our Best"

5. dubna 2013 v 15:39 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Byl zveřejněn rozhovor s Normanem Reedusem (Daryl), ve kterém se dozvíme něco o finální epizodě Walking Dead, taky co můžeme očekávat ve 4. sérii a taky o Guvernérovi.

Takže, jaké byly reakce na finální epizodu 3.série?
Skvělé reakce. Bylo to ohromné. Myslím, že lidé čekali, že všichni zemřou, víš? Měli jsme pár smrtí ale je to zařízeno- ve 4.sérii bude více postav. Vidíte, jak se každý mění, jak se mění Carl, Rick. Co se nám stalo ve 3. sérii bylo ohromné. Všechny tyto osobnosti půjdou jinými směry. Vrátíme se k tomu, nějak jako v první sérii.

Víš, co se bude dít dál?
Naši autoři epizod jsou v tomto tak velkorysí, že vás veznou do místnosti, kde se píše, a jsou tak chytří, že během dvou hodin vám neřeknou absolutně nic. Seš tam a říkáš si 'yeah,yeah' a pak jdeš z tama pryč a říkáš si 'Nemám žádnou zasr*nou představu o tom, o budeme dělat.'

Byl si překvapen z toho, že Guvernér žije?
Ne, protože si myslím, že zatím nedosáhl úplněho "Guvernorismu", víš? Myslím, že komiksový padouch je nejnenáviděnějším komiksovým padouchem. Největší z nich. Takže si myslím, že bude ještě horší.

V mnoha ohledech je pro show lepší, že je tam stálý padouch.
Je to zajímavé, protože lidé nejsou padouši, musí se přeměnit v padoucha, víš, co tím myslím? Carl střelil dítě do hlavy. Myslím, že 4. série bude naše nejlepší série, opravdu. Náš nový showrunner - Glen [Mazzara] byl úžasný a Frank [Darabont] byl vždycky úžasný ale Scott [Gimple] je tak dobrý spisovatel. Už má celou zápletku. Jsem z toho opravdu nadšený. 4. sérii začínáme natáčet v květnu.

Spoilers: Season 4 - Carol, Beth, Sasha, and Tyreese Will Be Series Regulars

5. dubna 2013 v 14:49 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Mám dobrou zprávu pro fanoušky Carol, Beth, Tyreeseho a Sashi! Objevila se informace, že 4 herci z The Walking Dead, Melissa McBride, Emily Kinney, Chad Coleman a Sonequa Martin-Green, byli "povýšeni" na stálé (pravidelné) členy TWD! A v úterý jsem sem psala, že stálý člen bude taky David Morrissey, který ztvárnil postavu Guvernéra (článek zde).

Melissa, která hraje Carol Peletier a je ve Walking Dead od začátku, o tom informovala na svém Twitteru. Emily, která je v seriálu od roku 2011, hraje Beth Greene, dceru Hershela Greene a sestru Maggie Greene (Hershel a Maggie jsou už taky stálí členové). Chad a Sonequa hrají Tyreeseho a jeho mladší sestru Sashu. Tyreese se poprvé objevil v epizodě "Made to Suffer" a Sasha v "The Suicide King".

Season 4: Who Is Roy Stark?

3. dubna 2013 v 17:00 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
TV Line potvrdila, že AMC začala casting na 4.sérii pro postavu, která se bude v sérii vyskytovat pravidelně, jménem "Roy Stark," který je popisován jako bývalý armádní zdravotník, který se hodně trápí kvůli jeho minulosti - před i po zombie apokalypse. Je tak trochu samotář, taky okouzlující / sebekritický / sebejistý.

Spoilers: Season 4 - Will We See Andrea in Flashbacks?

3. dubna 2013 v 16:39 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Je možné, že jsme Andreu (Laurie Holden) neviděli ve Walking Dead naposled.

Postava byla sice zabita ve finálním díle 3.série, Welcome to the Tombs, ale podle TV Line je možné, že ji uvidíme s Michonne ve flashbecích ve 4.sérii.

"Je tady určitý prostor na zkoumání vztahu Andrei s Michonne," řekl tvůrce seriálu Robert Kirkman.

Takže se Andrea vrátí nebo ne?

"Vždycky je to možné," říká Kirkman.

Laurie souhlasí s tím, že Andreu možná uvidíme ve flashbacích (záběry z minulosti).

"Všechno je možné," říká Laurie TV Line. "Můžou tam být scény s Andreou a Michonne, protože je diváci chtěli vidět."

Mezitím Laurie přiznává, že byla zaskočená, když zjistila, že Andrea zemře. Zjistila to pár dní před, než začali natáčet finální epizodu.

"Byl to pro všechny šok," říká Laurie. "Takže se s tím poperete, Ukážete, že děláte tu nejlepší práci, kterou umíte. Celkově to byl mimořádný zážitek a cítím se svatě, když jsem toho byla součástí."

Animations #7 | 3x16 Welcome to the Tombs

2. dubna 2013 v 19:19 | Posted by: Kelsey |  Animations
Z finální epizody 3. série, Welcome to the Tombs, jsem uložila dost animací. Zatím sem dávám tyhle - když Carl zabil jednoho z Guvernérových "vojáků". Vůbec jsem to od něho nečekala, doufám že se z něho nestává druhý Guvernér :/Spoilers: Season 4 - What Happens Next?

2. dubna 2013 v 17:59 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Přeložila jsem několik spoilerů ze 4.série, tady jsou:

NATÁČENÍ & PREMIÉROVÉ DATUM: Natáčení 4. série začíná 6.května v Gruzii. Pravděpodobně bude mít stejně jako 3. série 16 epizod a premiéra by měla být v říjnu tohotu roku, v říjnu měly premiéry i 3 předchozí série. Nejspíš bude opět i delší přestávka v polovině série, byla i ve 3.sérii.

MÍSTO NATÁČENÍ: The Walking Dead se natáčí v Georgii, ale jestli chcete vědět kde konkrétněji, sledujte Walking Dead Locations - jsou tam fotky z natáčení a různé informace. Budu sem z této stránky dávat novinky ohledně natáčení.

NOVÝ SHOWRUNNER: Glen Mazzara odchází, Scott Gimple je nový. Jeho Twitter.

MÉNĚ ZBRANÍ A ÚTĚKU: Výkonný producent Greg Nicotero řekl Entertainment Weekly: "Myslím, že tam může být méně zbraní a útěku. A více se dostaneme do některých z našich postav".

VĚTŠÍ ZAMĚŘENÍ NA POSTAVY, JAKO V EPIZODĚ 'CLEAR': Kirkman řekl Rolling Stone: "Nebudeme věci zpomalovat, ale pokud bych měl zkritizovat 3.sérii, bylo to tak, že jsme se nezaměřili na vývoj postav. Budeme se snažit to o stupínek zlepšit".

NOVÉ MÍSTO NEBO JEN NOVÉ POSTAVY: Kirkman také Entertainment Weekly řekl, že by finále 3. série mělo připravovat věci na 4.sérii. Ve 4. sérii budou nová místa, kam jít, ale také to znamená, že nové prostředí nebo nový směr příběhu nebo nové postavy nemůžou zachytit všechny detaily".

VÍCE NEBEZPEČNÝCH ZOMBIE: Producent Gale Ann Hurd řekl Comic Book Resources, že prvních 8 epizod 4.série nám připomene nebezpečné zombie. "Budeme zvětšovat hrozbu chodců, protože začali vypadat jako zvládnutelná hrozba. Nejsou zvládnutelná hrozba."

The Governor Will Be Series Regular

2. dubna 2013 v 17:09 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
V posledním díle 3. série, 3x16 Welcome to the Tombs, jsme viděli, že Guvernér postřílel své "vojáky", a pak ujel se dvěma svými muži. Takže je jasné, že Guvernér bude v další sérii - a je to i potvrzené. Guvernér se vrátí do 4. série!

Podle The Hollywood Reporter se David Morrissey (Guvernér) do The Walking Dead vrátí a bude tam jako stálý charakter.

Morrissey původně podepsal smlouvu jen pro jednu sérii ale autor komiksů/výkonný producent Robert Kirkman řekl THR, že se chce vyhnout novému "velkému záporákovi" v každé sérii.

Tak co na to říkáte? Jste rádi, nebo ho nemáte rádi a naopak vás (jako většinu lidí) štve, že bude i ve 4.sérii?

Season 4 - A Look Ahead (Inside The Walking Dead)

2. dubna 2013 v 17:07 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 4
Bylo zveřejněno 6 minutové video, ve kterém jsou video rozhovory s herci z TWD a se štábem, opakuje se / posuzuje, co bylo ve finálním dílu 3.série a nahlíží se na to, co je před námi. Co se stane s těmito dvoumi skupinami - Woodbury a vězení - spolčili se poté, co byli ve válce. A co se stane s "měnícím" se Carlem? Bude se více podobat Rickovi nebo Guvernérovi?


Inside & Making Of: The Walking Dead 3x16 Welcome to the Tombs

2. dubna 2013 v 16:54 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of
Mám tady videa "Inside" a "Making of" z posledního dílu 3. série - 3x16 Welcome to the Tombs.