Srpen 2013

The Walking Dead: Season 4 - AMC Confirms David Morrissey Isn’t Leaving Show

31. srpna 2013 v 13:38 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Nedávno se objevila informace, že David Morrissey (Guvernér) bude hrát hlavní postavu v novém seriálovém dramatu stanice AMC Line of Sight a začalo se spekulovat o tom, jestli David přestane hrát ve Walking Dead.

Nicméně AMC prohlásila, že se jeho odchod neplánuje! "Jsme velkými fanoušky Davida Morrisseya a jsem rádi, že bude dělat dvojitou práci pro diváky AMC, přes jeho práci na The Walking Dead po náš pilot Line of Sight, z nichž oba seriály jsou produkovány v Atlantě," řekla AMC Deadline.

Spoiler; Přesto si jsou čtenáři The Walking Dead komiksu dobře vědomi toho, že Guvernér nakonec zemře. Když dal tvůrce komiksu Robert Kirkman jasně najevo, že show není přesně podle komiksu, musíme se tedy ptát, jestli jsou Guvernérovy dny opravdu sečteny.

The Walking Dead: Season 4 - Teaser "Cell Block Breach"

30. srpna 2013 v 12:59 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
AMC zveřejnila krátkou upoutávku ke 4.sérii The Walking Dead s názvem "Cell Block Breach".


The Walking Dead: Season 4 - Set Tour with Robert Kirkman

29. srpna 2013 v 18:56 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 4
Objevilo se nové video ze zákulisí 4. série s Robertem Kirkmanem, ve kterém nás vezne na prohlídku věznice. Můžeme v něm vidět např. koně Michonne, který se jmenuje Flame, dále ohradu pro prasata, taky zemědělskou farmu a mnoho dalšího. Přibylo tam toho vážně hodně, hlavně zahrádka a "pole", vypadá to skvěle! :) Taky je tam ukázka pár zbraní a náhled do věznice.


The Walking Dead: Season 4 - Some Facts

29. srpna 2013 v 13:46 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Sepsala jsem několik informací o 4.sérii. Některé informace už jste tady na blogu mohli vidět a něco je nové.

#01. Objeví se nová postava jménem Bob Stookey (hraje Lawrence Gilliard Jr). Je to bývalý armádní zdravotník, který se hodně trápí kvůli jeho minulosti - před i po zombie apokalypse. Je tak trochu samotář, taky okouzlující / sebekritický / sebejistý. Bude součástí Rickovy skupiny a pravděpodobně ho najde Daryl.

#02. V této sérii, tak jako v předchozích, bude několik scén podle komiksu. Robert Kirkman: "Bude tam hodně věcí, které fanoušci poznají z komiksu."

#03. Podle rozhovoru se Scottem Gimplem, Davidem Alpertem a Robertem Kirkmanem se objeví další nová postava jménem Zack, která bude součástí Rickovy skupiny. Postavu hraje Kyle Gallner (Veronica Mars).

#04. Michonne bude mít koně jménem Flame.

#05. Bylo potvrzeno, že v této sérii uvidíme Guvernéra, jako hlavní postavu.

#06. Rick se vzdá jeho vedení kvůli jeho dětem - Judith a Carlovi, který je čímdál temnější.

#07. Vězení má novou bránu, prasata, zemědělskou farmu, novou knihovnu a více pročištěných částí než v předchozí sérii.

#08. V této sérii bude větší zaměření na postavy.

#09. Scott Gimple potvrdil, že se ve 4.sérii objeví Morgan.

#10. Ve vězení se objeví noví přeživší, kteří nejsou z Woodbury. Jedna část vězeňské skupiny bude bývalá parta vysokoškoláků.

#11. Chad Coleman (Tyreese), Emily Kinney (Beth), Scott Wilson (Hershel), Sonequa Martin-Green (Sasha), a Melissa McBride (Carol) budou v této sérii hlavní postavy. Melissa Ponzio (Karen) bude opakující se hostující hvězda.

#12. Bylo zjištěno, že se natáčelo v elektrárně Yates v Georgii.

#13. Zombie budou hlavní hrozbou. Uvidímě nové "typy" zombie, například zombie batole.

#14. Bylo potvrzeno, že válka mezi Rickem a jeho skupinou a Guvernérem, bude ve 4.sérii pokračovat.

#15. Zatím známe názvy 4 epizod - 4x01 - "30 Days Without An Accident" (30 dní bez nehody), 4x04 - "Indifference" (Lhostejnost), 4x06 - "Rise" (Vzestup) a 4x07 - "Dead Weight" (Mrtvá váha).

About Kelsey

27. srpna 2013 v 13:55 | Posted by: Kelsey
Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že bych se vám mohla představit...ikdyž jsem nevěděla, jestli je to dobrý nápad :D Možná jo...některé to třeba bude zajímat :D :)


Jmenuju se Veronika (nesnáším když mi tak někdo říká -.-), jsem z Olomouckého kraje, přesněji bydlím poblíž Přerova. Je mi 17 let a studuju Požární ochranu (du do třeťáku).

Proč Kelsey? - dříve jsem se podepisovala pod přezdívkou Kells, ale po nějaké době jsem narazila na někoho se stejnou přezdívkou, což se mi nelíbilo, tak jsem z toho udělala Kelsey :D

Oblíbené herečky/herci - moje nejoblíbenější herečka je Kristen Stewart! Tu fakt miluju :D Dále mám hodně ráda Emmu Watson, Angelinu Jolie, Ninu Dobrev, Lucy Hale, Ashley Benson, Jennifer Lawrence...
Z herců mám nejrači asi Roberta Downeyho Jr., dále Johnyho Deppa, Roberta Pattinsona, Brada Pitta, Adama Sandlera...

Oblíbené filmy/seriály - co se týče žánrů tak mám nejraději komedie a horory, ty fakt miluju. Jen ten strach před spaním není tak dobrej :D V poslední době sleduju spíše seriály a filmy tak trochu vynechávám. Ale mezi moje oblíbený filmy patří třeba Harry Potter, Hunger Games, Scary Movie, Noční můra v Elm Street, Insidious, Hrůza v Connecticutu, všechny díly Prciček, Zohan krycí jméno kadeřník, Sherlock Holmes, dále mám hodně ráda filmy s komiksovýma hrdinama - Iron Man, Thor, Batman, The Avengers...
Jak už jsem psala, v poslední době sleduju hodně seriály. Jako prví jsem sledovala The Vampire Diaries, na to se dívám skoro od začátku co se to začalo v Americe vysílat. Postupem času těch seriálů začalo přibývat a teď pravidelně sleduju Pretty Little Liars, Chicago Fire, Arrow, Game of Thrones, Once Upon a Time a samozřejmě The Walking Dead. A ještě jsem se začala dívat na Dextera a plánuju se podívat na novej seriál Defiance.

Oblíbená hudba - Moje nejoblíbenější skupina je Hollywood Undead! Ty fakt miluju. Dále mám ráda Escape the Fate, Papa Roach, Fall Out Boy, D.R.U.G.S., Linkin Park, My Chemical Romance, Sum 41, taky Simple Plan, Three Days Grace, Imagine Dragons, Paramore, Pendulum...Dá se říct že poslouchám skoro samý skupiny. Dřív jsem hodně ujížděla na Avril Lavigne ale teď už ani ne :D Ze zpěváků se mi líbí třeba Adam Lambert, dost poslouchám Deuce, a v poslední době jsem si celkem oblíbila Bruna Marse.

Mám z docela hodně věcí strach. Šíleně se bojím pavouků, klaunů, velkých výšek, mám kalustrofobii...jednou jsem byla v letadle a myslela jsem že umřu. Tam už mě asi nikdy nikdo nedostane :D

Ráda chodím s kamarádama ven, věčně poslouchám písničky, baví mě blogování, dělat grafiku a hry. Sice nehraju tak moc jako dříve, hlavně proto, že není čas...rači si zajdu na net a na blog. Ale ráda jsem hrála/hraju Counter Strike 1.6, Call of Duty, Mafiu..celkově mě baví střílečky :D A ráda jsem hrávala Zoo Tycon..a taky The Sims :D

Mým asi největším snem je se jednou podívat do Ameriky. Ikdyž je málo pravděpodobný že se tam dostanu ale co. A mám strašně ráda Velkou Británii, jednou jsem tam byla a zamilovala jsem si to tam. Určitě tam chci ještě někdy jet. Vůbec by mi nevadilo tam bydlet :D

Netuším, co budu dělat, až dokončím střední. Jenom přece už du do třeťáku a přiznejme si..školní rok vždycky uteče jako voda. Hodně spolužáků už ví, co bude dělat, mají naplánovanou výšku i obor..ale já nevím nic :D Ani nad tím ještě nepřemýšlím...Výšku bych zkusit asi chtěla ikdyž učení je zlo. Tak uvidím jak to všechno dopadne, hlavním cílem je udělat maturu ! :D

Tak to je asi všechno...takový ty asi základní věci. Kdyby vás něco zajímalo klidně se ptejte :)

The Walking Dead: Season 3 - Deleted Scene #3 (3x06 Hounded)

27. srpna 2013 v 12:19 | Posted by: Kelsey |  Deleted Scenes (Season 3)
Byla zveřejněna další smazaná scéna ze třetí série, tato je z 6.epizody Hounded. Tak jako ostatní smazané scény i tato bude v The Walking Dead: The Complete Third Season.


The Walking Dead: Episode 2 - Starved for Help

26. srpna 2013 v 21:48 | Posted by: Kelsey
Žánr: Adventura
Datum vydání: 29.června 2012
Datum vydání v ČR: 29.června 2012
Vývojář: Telltale Games
Vydavatel: Telltale Games
Platforma: PC, PS 3, X360

Hra ke stažení: zde • Hra k zakoupení: zde

Systémové požadavky:
OS: WinXP\VISTA\7
Procesor: 2.0 GHz
RAM: 3 GB
Graf. karta: s alespoň 512 MB pamětí

Popis hry:
Děj se odehrává tři měsíce po prvním dílu. Naše skupinka přeživších se pokouší sehnat jídlo, jak jen se dá. Když jde Lee s Markem na lov, potkají skupinku mladých lidí, kteří se pokoušejí dostat svěho kamaráda z medvědí pasti. Následně jsou pozvaní na nedalekou farmu s elektrickým plotem okolo a spoustou jídla. Ale ukáže se, že cizinci mohou být nebepečnější než samotní nemrtví.


Screenshoty


image host image host image host image host image hostCovery

Abehsdps Abb2dq4c AdszuevfOficiální trailerGameplay


Photoshoots

26. srpna 2013 v 17:50 | Posted by: Kelsey
Počet souborů: 12, poslední přidán 26.srpna 2013
Počet souborů: 1, poslední přidán 26.srpna 2013
Počet souborů: 2, poslední přidán 26.srpna 2013Počet souborů: 18, poslední přidán 26.srpna 2013
Počet souborů: 8, poslední přidán 26.srpna 2013
Počet souborů: 10, poslední přidán 25.července 2013


Set #002 | Unknown [2010]
Počet souborů: 1, poslední přidán 26.srpna 2013

Počet souborů: 7, poslední přidán 26.srpna 2013
Počet souborů: 2, poslední přidán 26.srpna 2013Počet souborů: 8, poslední přidán 26.srpna 2013
Počet souborů: 8, poslední přidán 22.července 2013

Set #009 | Entertainment Weekly [2013]

26. srpna 2013 v 17:10 | Posted by: Kelsey

image host image host image host image host image host


Set #008 | Emmy Magazine [2013]

26. srpna 2013 v 17:07 | Posted by: Kelsey

image host image host image host image host image host


Set #003 | Comic-Con - Entertainment Weekly [2011]

26. srpna 2013 v 16:35 | Posted by: Kelsey

image host image host image host image host image host

Set #002 | Unknown [2010]

26. srpna 2013 v 16:29 | Posted by: Kelsey

image host image host image host image host image host


The Walking Dead: Season 4 - Sneak Peek

26. srpna 2013 v 11:42 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Včera jsem sem psala, že se během vysílání seriálu Low Winter Sun vypustí Sneak Peek ke 4.sérii TWD, tak tady je :) Čekala jsem od toho trochu víc, ale tak aspoň něco no. Navíc psali že tam budou ukázky z prvních dvou epizod tak jsem třeba čekala nějaké 2 ukázky..ale tak nic no :D


Twitter #3

25. srpna 2013 v 20:49 | Posted by: Kelsey |  Twitter
Mám pro vás supr zprávu! AMC na svém Twitteru a Facebooku informovala fanoušky The Walking Dead, že se dnes během vysílání seriálu (taky od AMC) Low Winter Sun vypustí Sneak Peek ke 4.sérii TWD! Měl by mít 45 sekund a uvidíme v něm ukázky z prvních 2 epizod. My se na nej budeme moci podívat zítra :)


Instagram #5

25. srpna 2013 v 19:54 | Posted by: Kelsey |  Instagram
Na Instagramu TWD se oběvilo několik nových fotek. Mezi nimi je i nová fotka ze zákusilí 4.série (Hershel).

image host image host image host image host image host