Steven Yeun [Biography]

16. srpna 2013 v 16:28 | Posted by: Kelsey
Steven Yeun je korejsko-americký herec. Narodil se 21. prosince 1983 v Jižní Koreii, vyrůstal v Troy (stát Michigen). Jeho rodiče, Je (otec) a June (matka) Yeunovi, vlastnili dva obchody v Detroitu. Má bratra jménem Brian.

Steven získal v roce 2005 bakalářský titul v oboru psychologie z Kalamazoo College. Během studia na této škole začal projevovat zájem o herectví a jako vysokoškolský student prvního ročníku se pokusil přidat se do improvizačního kroužku jménem Monkapult. Byl sice odmítnut, ale jako student v druhém ročníku přijat.

Steven řekl rodičům, že má v plánu věnovat se své kariéře herce v Chicagu místo toho, aby se přihlásil do právnické školy a lékařské fakulty. Do Chicaga se přestěhoval roku 2005, kde žil ve městě Lincoln na náměstí spolu s jeho bratrem. V řijnu 2009 se přestěhoval do Los Angeles.

V současné době hraje od roku 2010 Glenna v zombie seriálu The Walking Dead, od stanice AMC. Steve si zahrál i jako host v seriálu The Big Bang Theory. Hrál v různých krátkometrážních a nezávislých filmech. Propůjčil svůj hlas do hry Crysis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama