Září 2013

The Walking Dead: 4x02 Infected - Stills

30. září 2013 v 17:39 | Posted by: Kelsey
Včera se objevily fotky ze druhé epizody 4.série "Infected", která má premiéru 20.října. Některé fotky už jsme měli možnost vidět dříve (Daryl s bandanou, běžící Carl) a některé jsou úplně nové. Můžeme na nich vidět zombie, Glenna, Michonne s jejím koněm jménem Flame a další. Fotek je zatím 7, snad se jich objeví více :)

image host image host image host image host image host


The Walking Dead: Season 4 - Teaser "Nowhere Is Safe"

28. září 2013 v 19:19 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Byla zveřejněna další upoutávka na 4.sérii The Walking Dead, která nese název Nowhere Is Safe (Nikde není bezpečno). Už se to dlouhé čekání krátí, premiéru má 13.října, takže ji uvidíme už za nějaké 2 týdny :)


The Walking Dead: 3x03 Walk with Me - CZ ke stažení

28. září 2013 v 11:57 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Download (Season 3)
................................................................................................................................................
» Český název: Pojď se mnou | » Délka: 41:016

100 000 Visitors!

27. září 2013 v 22:51 | Posted by: Kelsey |  Diary

Včera tento blog překročil hranici 100 000 návštěvníků, což je podle mě naprosto úžasný! Vůbec jsem nečekala, že bude tak navštěvovaný, a jsem za to šíleně ráda, fakt jo, hlavně mě těší to, že ta všechna práce za něco stojí, a že to nedělám jen pro sebe :) Za chvíli bude blog slavit 1 rok, přesně 19.října, a to se chystám napsat nějaký ten poděkovací článek, pak nějaké ty statistiky atd. za celý rok, takže teď se moc rozepisovat nebudu, to si nechám na potom :)

Jen bych vám chtěla strašně moc poděkovat, že sem chodíte, opravdu mi to dělá radost :)


The Walking Dead: Season 4 - Cast Portraits #2

27. září 2013 v 22:39 | Posted by: Kelsey
Dnešek je vážně úžasnej! Tolik parádních novinek...:3 Už jsem si říkala, kdy se konečně objeví nějaké další fotky ke 4.sérii, a dneska se jich objevilo až dost - nejdříve fotky z první epizody, pak dva promo photoshooty a teď další! :D Teda přesněji jsou to portréty postav a stejně jako předchozí promo fotky se mi moc líbí :)

image host image host image host image host image host


New webisodes starts on 1st October

27. září 2013 v 22:29 | Posted by: Kelsey |  News
Nevím jak vy, ale já už jsem si říkala, jestli vůbec budou webizody, které podpoří návrat 4.série, ke 2. i 3.sérii byly. A ano, budou! Včera to oznámila stanice AMC.

Webizody se začnou vysílat 1.října, a to na oficiálních stránkách a YouTube kanálu stanice AMC. Tato webizodová série má název "The Oath" a bude mít tři 7-10 minutové díly. Výkonným producentem je Greg Nicotero.

V této krátké sérii uvidíme osamělého přeživší Paula (Wyatt Russell) a Karinu (Ashley Bell), kteří zoufale hledají pomoc a jeden z nich krvácí. Když konečně najdou nemocnici, která není obsazena chodci, cítí to poprvé jako dar, ale brzy se vše změní v neštěstí. Zdánlivě laskavá doktorka (Ellen Greene) asi zkrývá něco temného.

The Walking Dead: Season 4 - Promotional #2

27. září 2013 v 21:59 | Posted by: Kelsey
Dneska se objevilo hodně nových informací a fotek ke 4.sérii The Walking Dead! Jsem za to strašně ráda a taky mě to celkem překvapilo, nějakou dobu žádné novinky a teď takový nával :D Ale to je samozřejmě supr.
AMC zveřejnila několik nových (úžasných!) promo fotek ke 4.sérii, většina je z vězeňského prostředí. Strašně se mi ty fotky líbí, celkově zatím všechny proma ke 4.sérii se mi líbí :) Vážně už se nemůžu dočkat :3

image host image host image host image host image host


Season 4: Synopses For Episodes 1-4

27. září 2013 v 21:49 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Byly zveřejněny krátké popisy prvních 4 epizod 4.série The Walking Dead. Spolu s nimi byly zveřejněny i názvy 2. epizody - Infected, a 3.epizody - Isolation. Zatím známe názvy dalších 4 epizod - první epizoda 4.série má název "30 Days Without an Accident", čtvrtá epizoda "Indifference", šestá "Rise" a sedmá "Dead Weight".

Episode 1 - 30 Days Without an Acciden
Skupina žije ideální život ve vězení a snaží se udržet si lidskost.

Episode 2 - Infected
Skupina čelí novému nepříteli; Rick a ostatní brání jejich obtížně získané živobytí.

Episode 3 - Isolation
Skupinka lidí odejde z vězení a jde hledat zásoby; ostatní členové skupiny se vyrovnávají s posledními ztrátami.

Episode 4 - Indifference
Mise hledání zásob čelí překážkám; situace ve vězení se zhoršuje.

Season 4 Adds Alanna Masterson

27. září 2013 v 21:20 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Objevila se informace, že si herečka Alanna Masterson, kterou můžeme znát třeba ze seriálu Greek nebo Grey's Anatomy, zahraje ve 4.sérii The Walking Dead.

Podrobnosti o její roli nebyly zveřejněny, ale bylo oznámeno, že postava, kterou bude hrát, bude opakující se postava v 5.sérii The Walking Dead.

Navíc se spekuluje o tom, že herečka ztvární komiksovou postavu jménem Tara Chalmers, k tomu se ale AMC nevyjádřila.

The Walking Dead: Season 4 - Cast Portraits

27. září 2013 v 20:30 | Posted by: Kelsey
Kromě fotek z první epizody 4.série, se objevily portréty postav ke 4.sérii. Stejně jako portréty ke 3.sérii jsou i tyto tmavé, a líbí se mi :) Objevilo se jich zatím 12, třeba se časem zveřejní i další :)

image host image host image host image host image host


The Walking Dead: 4x01 30 Days Without An Accident - Stills

27. září 2013 v 16:39 | Posted by: Kelsey
Včera oficiální stránka The Walking Dead (AMC) zveřejnila prvních 10 fotek z prví epizody 4. série - "30 Days Without An Accident", která má premiéru 13.října. Některé fotky jsme už měli možnost vidět, ale nevěděla jsem, z které jsou epizody, tak jsem je nezařazovala, ale konečně byly zveřejněny na oficiálních stránkách. Na fotkách můžeme vidět Ricka, Hershela, Tyreeseho, Daryla a další postavy, včetně nové postavy Boba Stookeyho.

image host image host image host image host image host


The Walking Dead: 3x03 Walk with Me - Online CZ

26. září 2013 v 19:29 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Online (Season 3)
Walk with Me ♠ online | » český název: Pojď se mnou

The Walking Dead: 3x02 Sick - Online CZ

25. září 2013 v 19:40 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Online (Season 3)
Sick ♠ online | » český název: Hnus


Animations #11

22. září 2013 v 13:10 | Posted by: Kelsey |  Animations
Po delší době přidávám pár povedených ale smutných animací. V prvním sloupci jsou animace z epizody 3x15 This Sorrowful Life, můžeme na nich vidět Daryla a jeho bratra Merla přeměněného v zombie. V druhém sloupci jsou animace tuším z epizody 1x04 Vatos nebo 1x05 Wildfire, teď si nejsme jistá. Každopádně je na nich Andrea a její sestra Amy přeměněná v zombie.InfeCtiON - TWD’s Convention in Germany (14.-16.2.2014)

21. září 2013 v 14:01 | Posted by: Kelsey |  News
Infection je neoficiální 3-denní Zombie konvence s hvězdami seriálu The Walking Dead a autory zombienovel. Bude se konat 14.-16.února 2014 v Německu. Hlavním sponzorem této akce je FOX Germany.

"Předpokládáme, že oznámíme 4-6 hostů ze šou během příštího měsíce a jsem moc rádi, že vám můžeme nabídnout tuto exkluzivní akci v Německu. Hosté stráví celý víkend s námi a budou mít své panely. Kromě toho bude k dispozici autogramiáda a focení s hvězdnými hosty. Taky se chystáme pozvat autory zombienovel; lektory kteří vás informují o všech Zombie tématech; Make-Upové umělce, kteří vás naučí, jak vypadat jako zombie. O mnoho dalších oznámeních o aktivitách vás budeme informovat v příštích dalších měsících."


Z The Walking Dead jsou tam pozvány zatím 3 hvězdy - jako hlavní host Lauren Cohan (Maggie) a jako další hosté Daniel Thomas May (Allen) a Jose Pablo Cantillo (Caesar Martinez).

Maxim Magazine [by Harper Smith]

21. září 2013 v 13:09 | Posted by: Kelsey
Objevil se ještě jeden nový photoshoot s Lauren Cohan. Tento je pro říjnové vydání pánského magazínu Maxim. Nafotil ho Harper Smith a stejně jako photoshoot pro magazín Foam je i tento dokonalý, asi i lepší. Hned jak jsem ho uviděla jsem si ho zamilovala, Lauren vypadá neuvěřitelně, fakt supr! :)

image host image host image host image host image host


Foam Magazine [by Andrew Stiles]

21. září 2013 v 12:50 | Posted by: Kelsey
Krásná Lauren Cohan, představitelka Maggie Greene, nafotila photoshoot pro říjnové vydání magazínu Foam. tento photoshoot má na světomí Andrew Stiles a musím říct, že se mu opravdu povedl, Lauren vypadá úžasně! :)

image host image host image host image host image host


AMC Developing ‘The Walking Dead’ Spin-Off

20. září 2013 v 19:19 | Posted by: Kelsey |  News
V pondělí AMC oznámila, že momentálně rozvíjí spin-off k zombie hitu The Walking Dead (který má premiéru 13.října). Tvůrce seriálu Robert Kirkman a kolegové Gale Anne Hurd a David Alpert budou výkonnými producenty seriálu, který se má začít vysílat v roce 2015.

"Po 10 letech psaní komiksu a být tak blízko k premiéře 4.série, a podle mého názoru nejlepší série seriálu, jsem nemohl být více nadšený o dostání šance vytvořit nový koutek do světa The Walking Dead," uvedl Kirkman v prohlášení od AMC, která bude produkovat i tuto sérii..."Příležitost vytvořit seriál, který není závislý na událostech z komiksu, a je opravdu prázdná stránka, je závod mé kreativity."

Charlie Collier, ředitel a generální manažer AMC, dodal: "Vybudování úspěchu nejpopulárnější televizní šou pro dospělé od 18-49 let je doslova nesnadné. Těšíme se na spolupráci s Robertem, Gale a Davem a na to, jak znovu vytvoříme nový příběh a obsadíme postavy. Je to velký svět, a už se nemůžeme dočkat toho, až dáme fanouškům další nezapomenutelný pohled na zombie apokalypsu."


Co znamená Spin-Off?
Spin-off je rozhlasové, televizní, počítačové nebo literární dílo, které bylo odvozeno od již existujícího díla (nebo více děl) a které je zejména zaměřeno na určitý aspekt původního díla (např. určité téma, postavu, událost, apod.).

Spin-Off bude i k dalším seriálům, například k The Vampire Diaries nebo Pretty Little Liars.

Season 4: Phineas and Ferb Actor Cast as Patrick

20. září 2013 v 18:16 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
The Walking Dead oficiálně obsadilo do role Patricka, přeživšího z Woodbury, hlasového herce Vincenta Martella, který namluvil v dětském seriálu Phineas a Ferb Phienasa Flynna. Měl by být součástí TWD nejméně do poloviny 4.série.

Vincent sám sebe popisuje jako obrovského fanouška The Walking Dead. "TWD sleduji od premiéry. Byla to pro mě taková supr věc, být součástí show, které jsem obrovský fanoušek, protože se na televizi moc nedívám, jako každý týden. Mám opravdu štěstí," řekl Entertainment Weekly.

O postavě Patricka není moc informací, ale bylo prozrazeno, že bude mít kamrádský vztah s mladším Carlem Grimesem.

"Je to jeden z mála nových lidí, s kterýma se Carl více sblíží. Carl neměl nikoho v jeho věku, takže teď uvidíme Carlovy vztahy s lidmi v jeho věku a to je jedna z věcí, které Patrick přivede do seriálu."