Prosinec 2013

Season 4: 9 Things to Look Forward to After Mid-Season Finale

28. prosince 2013 v 22:33 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Druhá polovina 4.série má premiéru 9.února 2014, a abych vám aspoň trošku zkrátila čekání, sepsala jsem 9 věcí, na které se můžete těšit:

1. 9.EPIZODA = CARLOVA EPIZODA
V jednom rozhovoru Andrew Lincoln řekl, aby jsme si nenechali ujít 9.epizodu. V této epizodě uvidíme něco obrovského od Chandlera Riggse, Carla. Andrew Lincoln - "Carl v této epizodě něco udělá...člověče" řekl se smíchem. "9.epizoda je jeho epizoda. Je to tak cool."

2. HODNĚ VĚCÍ Z KOMIKSU V 9.EPIZODĚ
Robert Kirkman, autor komiksu The Walking Dead a výkonný producent TV seriálu, řekl o 9.epizodě: "Pravděpodobně to bude epizoda, která bude nejblíže k přímé adaptaci z komiksu, kromě premiérové epizody. Bylo pro mě velmi zábavné pracovat na nich, protože jsem v podstatě jen přepsal něco, co už jsem napsal, což znamená, že jsem se dostal zpátky do toho a řekl si 'Wow, co jsi to tady dělal? Pojď to napravit.'".

3. UVIDÍME ROSITU, ABRAHAMA A EUGENEMA
Očekává se, že v 10. epizodě uvidíme postavy jménem Rosita Espinoso, Sgt. Abrahama Forda a Dr. Eugenema Portera. V komiksu tyto postavy tvoří 3 člennou skupinu, která je na cestě do Washingtonu, DC, když se setkají s Rickem a jeho skupinu. Eugene tvrdí, že je vědec, a že zná příčinu vzniku zombie epidemie. Rick a jeho skupina se rozhednou jít s nimi do DC získat více odpovědí. Sgt. Abrahama Forda ztvární herec Michael Cudlitz, kterého můžeme znát např. ze seriálu Southland. Abraham je v komiksu klíčovou postavou, je v armádě, je sportovní trenér před vypuknutí zombie apokalypsy a taky se stává Rickovou pravou rukou. Dr. Eugenema Portera si zahraje herec Josh McDermitt, známý ze sitcomu Retired at 35. V komiksu cestuje s Fordem a tvrdí, že zná příčinu vzniku nákazy. Christian Serratos, známá hlavně díky sáze Twilight, ve které si zahrála Bellinu kamarádku Angelu, ztvární podle informací tvrdou a krásnou Rositu Espinoso, která byla představena v 53. Issue v komiksu.

4. NĚKOLIK ZVLÁŠTNÍCH SPOJENÍ
Tricia Brock, režisérka 10. epizody, řekla Columbia Daily Tribune, že bude 10.epizoda obsahovat 4 různé příběhy a několik nejpodivnějších spojení skupin, které jsme kdy v TV seriálu viděli. "Je tam násilí, problémy při jednání s ostatními, teror," dodala. "Je to velmi intimní epizoda. Uvidíme, jak tyto zvláštní skupiny byly spojeny a jak se s tím vypořádaly." Možná je to směs lidí z vězeňského týmu, "dobrých" lidí z Guvernérova kempu a nové trio. Předpokládáme, že uvidíme Tyreeseho a Carol v této skupině v určitém okamžiku ke konci série, vzhledem k tomu, že je někteří fanoušci viděli spolu na place. Lizzie může mít v tomto Tyreese/Carol příběhu velkou roli.

5. NÁVRAT MORGANA
Během léta Scott Gimple řekl, že se Morgan Jones (Lennie James) tuto sérii vrátí. Nevíme jak nebo kdy, ale v komiksu Rick, Carl a Abraham na Morgana narazí, když se vrací do Rickova rodného města.

6. PŘÍCHOD GARETHA
Budeme seznámeni s novou, významnou postavou. Měl by ji ztvárnit herec Andrew J. West (možná se stane opakující se postavou v 5.sérii). West si zahraje Garetha, postavu, která není v komiksové sérii, na které je seriál založen. Podle zdrojů bude mít Gareth působivé vystupování a bude důležitou postavou.

7. LOVCI?
Lovci jsou skupina přeživších, která je v komiksu; jsou to kanibalové, kteří loví lidi a dostanou se do rvačky s Rickovou skupinou, která bude na cestě do Washingtonu, DC.

8. ÚTOČIŠTĚ?
Útočiště, které jsme mohli slyšet v rádiové zprávě, přijde do hry.

9. AMBICIOZNÍ SÉRIOVÉ FINÁLE
Nedávno se dokončilo natáčení 4.série. Mezitím co se natáčelo sériové finále, Norman Reedus (Daryl Dixon) řekl pro Vulture: "Je to velmi ambiciozní epizoda." V tuto dobu AMC oznámilo, že 9.epizoda bude mít premiéru 9.února a že by se měla 16. epizoda, finálová epizoda, vysílat 30.března.

Merry Christmas

24. prosince 2013 v 14:03 | Posted by: Kelsey |  Diary
Všem bych Vám chtěla popřát šťastné a veselé Vánoce a aby jste pod stromečkem našli to, co jste si přáli.
Taky vám přeji příjemné a klidné prožití Vánočních svátků :)

Na Vánoce samou radost, štěstí, zdraví, lásky dost. Spoustu dárků u stromečku, spoustu krásných chvil v domečku.


Will Carol Peletier and Daryl Dixon Kiss on The Walking Dead Season 4?

22. prosince 2013 v 18:12 | Posted by: Kelsey |  News
E!Online zveřejnilo seznam 10 seriálových párů, ze kterého jeden pár čeká úplně první, epický polibek. Právě jsme zjistili, že jeden z nejžhavějších, co by mohli být, televizních párů, čeká vůbec první polibek. Je to první polibek. A je to epické. Muchlování, které se stane velmi brzy v novém roce, těmto postavám změní vše po zbytek série.A jak se to stane? Políbí se. Jeden z nich začne vyšilovat. A pak jeden z nich dostane nový milostný zájem.

Tady je seznam 10ti párů, mezi které pátři i naše Carol s Darylem. Ze hry už je Jake a Santiago z Brooklyn Nine-Nine. Strašně doufám, že to bude Carol a Daryl! :3 A nebo Felicity a Oliver z Arrow, těm taky dost fandím :)

1. Abbie a Ichabod, Sleepy Hollow
2. Stefan a Caroline, The Vampire Diaries
3. Danny a Mindy, The Mindy Project
4. Huck a Quinn, Scandal
5. Felicity a Oliver, Arrow
6. Haley a Elijiah, The Originals
7. Nolan a Emily, Revenge
8. Jake a Santiago, Brooklyn Nine-Nine
9. Carrie a Quinn, Homeland
10. Daryl a Carol, The Walking Dead

Tribute to The Governor

22. prosince 2013 v 17:32 | Posted by: Kelsey |  Other Videos
David Morrissey, herci a štáb se ohlíží zpět na vzestup a pád Guvernéra, jednoho z největších padouchů seriálu.


Making Of: The Walking Dead 4x08 Too Far Gone

22. prosince 2013 v 17:23 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 4
Bylo zveřejněno video z natáčení 8.epizody Too Far Gone. Můžeme v něm vidět například scénu, jak Guvernér zabije Hershela nebo zabití Guvernéra. Celé to tam komentují herci a lidé, kteří se na natáčení Walking Dead podílí.


The Walking Dead: 4x09 - Sneak Peek

22. prosince 2013 v 17:15 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
V Talk Show Talking Dead byl ukázán minutový Sneak Peek k 9.epizodě, která má premiéru 9.února 2014. Můžeme v něm vidět Carla, jak někam láká 2 zombíky.


3 Things To Expect in Season 4B

22. prosince 2013 v 16:56 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Robert Kirkman, výkonný producent a autor The Walking Dead komiksu, nám prozradil 3 věci, které můžeme čekat ve druhé polovině 4. série:

1) Carol se do konce této série určitě vrátí,
2) Útočiště, které bylo prodiskutováno v této rádiové zprávě, přijde do hry,
3) Díky flashbackům nahlédneme do životů našich oblíbených postav, pravděpodobně dostaneme odpověď na minulost Michonne.

Season 4: New character Gareth

22. prosince 2013 v 16:40 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Ve druhé polovině 4. série The Walking Dead budeme seznámeni s novou, významnou postavou. Měl by ji ztvárnit herec Andrew J. West (možná se stane opakující se postavou v 5.sérii).

West si zahraje Garetha, postavu, která není v komiksové sérii, na které je seriál založen. Podle zdrojů bude mít Gareth působivé vystupování a bude důležitou postavou.

Vyhodnocení kontroly Affiliates

22. prosince 2013 v 15:45 | Posted by: Kelsey |  Diary
Po hodně dlouhé době je tady vyhodnocení kontroly Affs. Kontrolu jsem sem dala 27.října a teď je 22.prosince, tak se omlouvám, že to trvalo tak dlouho :D Ale aspoň je to výhoda pro ty, co si toho všimli až teď někdy. Takže tady to je:

ZAPSALI SE

Clove » StewartLawrence-Fan.blog.cz
Mirco » Gaga.blog.cz
Evie » Lilly-Holloway.wz.cz
Theresa » Pretty-Little-Liars-Unite.blog.cz
Dee » GameOfThrones.moxo.cz
Mary » Lana-Del-Rey-Daily.blog.cz
Lucy Lillianne » Pandora-Navi.blog.cz
Elle » Troian-A-Bellisario.blog.cz
PéEn a V. » Serialovej.blog.cz
Joann » IHeart-Fanning.blog.cz
Ajjinka » KristenStewart.blog.cz
Best-Actresses » Best-Actresses.blog.cz
Bekula, Hunter, Ali » Twd12.webnode.sk
Sonja » Milla-Jovovich-Fan.blog.cz
Vamp-Boy » Hunger-Games-Saga.blog.cz
Dee » American-HorrorStory.blog.cz
Merylka » Meryl1.blog.cz

NEZAPSALI SE

Roxy» Avril-Online.blog.cz
Patty » Arrow-Web.blog.cz
Míša » DLovato-Fansite.blog.cz
Lucie* » JosephMorgan-Online.blog.cz
#TeamCassie » Cassie-Fan.blog.cz

Ty co se nezapsali mažu. Psala jsem, že pokud už dále mým Aff být nechcete, tak ať se nezapisujete. Ale pokud jste se nezapsali nezáměrně, nevšimli jste si toho, tak mi napište a já si vám dám zpátky do seznamu.

S tím, kolik se vás zapsalo, jsem celkem spokojená. Akorát během mé neaktivity několik mých oblíbených blogů (affs) skončilo, což mě opravdu mrzí, nečekala jsem to. Ale na druhou stranu je chápu, když jsem si přečetla důvody :)


A teď bych se chtěla omluvit za mou neaktivitu. Poslední dobou jsem vůbec neměla čas, bylo toho hodně do školy, jezdím domů pozdě, takže jsem byla ráda že jsem doma, navíc teď jak je brzo tma tak je to takové více unavující jet do školy za tmy a domů taky za tmy :D Takže na blog jsem neměla ani pomyšlení. A taky po pravdě procházím blogovou krizí :D Ani se mi sem chodit nechtělo. Ale nechci to tady nechat jen tak stát, takže zase začnu něco dělat. Toť vše :)

4.série The Walking Dead na JOJ PLUS

2. prosince 2013 v 20:05 | Posted by: Kelsey |  News
Pro ty, kteří si chtějí zkrátit čekání na 9.díl 4.série a kterým nevadí dabing, mám dobrou zprávu. Na slovenském kanálu JOJ PLUS se od 21.11. vysílá 4.série, samozřejmě se slovenským dabingem. Na Slovensko se exkluzivně dostala asi měsíc po premiéře v Americe.

4.série se vysílá každý čtvrtek v 23:20. U nás se vysílá teprve 3. série, dneska bude odvysílán 14.díl a 4.série u nás bude kdo ví kdy.

Pokud se chcete dívat, ale z nějakého důvodu to nestihnete, nevadí. Epizody můžete sledovat v archívu ale pouze na území Slovenska 7 dní po odvysielaní v TV - ARCHIV. Pokud to nestihnete ani do těch 7 dnů, určitě to najdete někde ke stažení nebo online na internetu.

Pokud chcete vědět víc určitě se podívejte na oficiální stránky kanálu JOJ.

Za tuto informaci děkuju Sofii :) Bez ní bych vůbec nevěděla, že se to na Slovensku vysílá :D :)

The Walking Dead Season 4: Mid-Season Premiere Date Announced!

2. prosince 2013 v 19:17 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Během konce Talking Dead k 8., nejnovější epizodě, která má název Too Far Gone, nám moderátor Chris Hardwick prozradil premiéru 2. poloviny 4.série - 9.epizody. Díl se odvysílá jako vždy v pondělí, přesněji 9.února 2014. Doba je to sice docela dlouhá ale máme se opravdu na co těšit.

The Walking Dead: 4x09 - Promo Video

2. prosince 2013 v 19:00 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Bylo zveřejněno promo video k 9.epizodě, která spadá do druhé poloviny 4.série. Název zatím není známý, víme jen to, že bude mít premiéru v neděli 9.února 2014. Vypadá to dost zajímavě, opravdu se na ten díl těším :) Ikdyž mám z toho nervy na pochodu, stejně jako z nového dílu Too Far Gone.


Inside: The Walking Dead 4x06 "Live Bait"

2. prosince 2013 v 18:53 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 4
Opět dávám se spožděním Inside video. Tohle je k 6. epizodě Live Bait, Making Of video zveřejněno nejspíše nebylo, nikde jsem ho nenašla, tak aspoň tohle :)The Walking Dead: 4x08 Too Far Gone - Download (CZ Titulky)

2. prosince 2013 v 12:54 | Posted by: Kelsey |  Download (Season 4)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech
ENGLISH WITH CZ SUBTITLESwebshare.cz + uložto.cz

The Walking Dead: 4x08 Too Far Gone

1. prosince 2013 v 13:51 | Posted by: Kelsey

TOO FAR GONE

Série 4, Epizoda 8
Premiéra: 1.prosince 2013
Stanice: AMC
Napsal: Seth Hoffman
Režie: Ernest Dickerson
Počet diváku v US: 12 050 000

Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Melissa McBride - Carol Peletier, Danai Gurira - Michonne, Emily Kinney - Beth Greene, Sonequa Martin-Green - Sasha, Chad L. Coleman - Tyreese, Scott Wilson - Hershel Greene, David Morrissey - Guvernér
Hostující hvězdy: Lawrence Gilliard Jr. - Bob Stookey, Brighton Sharbino - Lizzie Samuels, Kyla Kennedy - Mika Samuels, Alanna Masterson - Tara, Audrey Marie Anderson - Lilly Chambler, Meyrick Murphy - Meghan Chambler, Kirk Acevedo - Mitch Dolgen

» SYNOPSIS

Guvernér přesvědčí svou novou komunitu, že je v jejich nejlepším zájmu, dostat se do vězení a pokud je to nutné, použít násilí. Ne všichni jsou spokojeni s tímto příštupem - Lilly a Meghan zůstanou v táboře, s tragickými následky. Guvernér a jeho skupina se objeví před vězením a má dva rukojmí k vyjednávání - Hershel a Michonne jsou jeho vězni. Řekne Rickovi, aby odešli z vězení do západu slunce. Rick se snaží říct, že ve vězení můžou žít spolu ale kostky jsou vrženy. V následující bitvě mnoho lidí - z obou stran - zemře.


» PODROBNOSTI

• Tato epizoda je 4. v TV seriálu, která sdílí stejný název s Komiksem. Má stejný název jako Volume 13.
• Je to druhá finálová epizoda poloviny série, ve které je bitva mezi Rickem a Guvernérovou skupinou. V polovině 3.série se bitva odehrávala ve Woodbury a tato se bude odehrávat ve vězení.
• Naposled se objeví Hershel Greene, Guvernér, Meghan Chambler, Mitch Dolgen, Alisha, Julio, Ross a mnoho dalších.
• Tato epizoda má zatím nejvíce scén z komiksu v této sérii.
• Tato epizoda představuje smrt většiny žijících postav v TV seriálu, umírá celkem 31 postav. Druhá epizoda, ve které zemřelo nejvíce lidí, je "Welcome to the Tombs".
• V jeden den natáčení přišli všichni herci s kšandama, na pošest Hershela.


» HLÁŠKY

Rick Grimes: Neotáčej se, Carle. Prostě běž dál.

Guvernér: Ricku, pojď sem dolů! Musíme si promluvit.
Rick Grimes: Není to na mně. Je k dispozici rada. Oni řídí toto místo.
Guvernér: Je Hershel v radě? A co Michonne? Je také v radě?
Rick Grimes: Už nechci dělat rozhodnutí.
Guvernér: Dneska děláš rozhodnutí, Ricku. Pojď sem dolů. Pojď si promluvit.

Glenn Rhee: Mohl bych využít dovolenou. Jen na víkend.
Maggie Greene: Yeah.
Glenn Rhee: Víš, naše výročí se blíží.
Maggie Greene: Ano?
Glenn Rhee: Jeden z těchto dnů.
Maggie Greene: Byl si někdy na Amicalola Falls? Nejvyšší vodopády v Georgii.
Glenn Rhee: Mm-mmm.
Maggie Greene: Můj táta mě sem vzal, když jsem byla malá. Když jsme byli tam nahoře, úplně nahoře a dívali se dolů, cítila jsem se, jak kdybych létala.
Glenn Rhee: Půjdu naložit nákladní vagon.


» FOTKY

image host image host image host image host image host


» PROMO VIDEA» ONLINE: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]

» DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]


← (Dead Weight) předchozí epizoda další epizoda (After) →