Leden 2014

Season 4: News about Second Half & Morgan

30. ledna 2014 v 14:24 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Každý týden můžou fanoušci různých seriálů posílat otázky právě na jejich oblíbené seriály reportérce Natalii Abrams, která na ně poté odpoví. Od jednoho fanouška, Damona, se objevila otázka ohledně The Walking Dead:

Máte nějakou předběžnou zprávu z návratu The Walking Dead? - Damon
Neočekávejte, že uvidíte hodně známých tváří, protože Rick a Carl se dostanou do centra pozornosti, když se AMC drama vrátí. Zatímco se Rick dostává z výprasku od Guvernéra - kterého znovu uvidíte - Carl ztratí něco, co je pro něho velmi důležité. (Ne, jeho nevinnost ne!)


Kdy uvidíme Morgana?
To, že uvidíme Morgana ve 4.sérii už je potvrzené, ale kdy, v jaké epizodě, to se neví. V komiksu je to tak, že Rick, Carl a Abraham na Morgana narazí, když se vrací do Rickova rodného města. Ale víme, že ne všechno je podle komiksu, takže to může být úplně jinak. Tak trošku jsem po tom pátrala. Když jsem se dívala na stránku IMDb, na profil Lennieho Jamese (Morgan), všimla jsem si, že má ve své filmografii napsaný 16. díl The Walking Dead, který má název A. Že by se tedy objevil v posledním díle 4.série? O tom se asi může zatím jen spekulovat, protože nic oficiálně potvrzeno není, a vše co je na IMDb nemusí být pravda. Tak snad se časem něco o návratu Morgana dovíme.

Season 4: Synopses for episodes 9-16!

29. ledna 2014 v 21:16 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Dnes se objevily krátké popisy a datumy vysílání všech epizod 2. poloviny 4.série. Od 9.února, kdy má premiéru 9.epizoda, to pojede jako na běžícím páse až do poslední, 16. epizody, 4.série. Nejsou mezi epizodami žádné přestávky, takže během února a března se to všechno odvysílá. Jak jsem to tak překládala, mám z toho opravdu strach :D Ne z toho, že to bude špatný, právě naopak..vypadá to opravdu dobře, spíše až drsně...to zase budou nervy na pochodu.

9.EPIZODA - After ; premiéra: 9.února
Stejně jako Rick se vyrovnává se starými ránami, členové vězeňské skupiny se musejí vyrovnat s jejich novým prostředím a zeptejte se sami sebe, jestli přežití samo o sobě je dost.

10. EPIZODA - Inmates ; premiéra: 16.února
Během hledání stability a bezpečí skupina čelí mnoha překážkám.

11. EPIZODA - Claimed ; premiéra: 23.února
Několik bezprostředních hrozeb trápí Ricka, členové skupiny se vyrovnávají s jejich minulostí.

12. EPIZODA - Still ; premiéra: 2.března
Poučná mise pramení z prosby od jednoho člena skupiny.

13. EPIZODA - Alone ; premiéra: 9.března
Jedna skupina najde úkryt; skupina se snaží zajistit bezpečí.

14. EPIZODA - The Grove ; premiéra: 16.března
Po vybudování nového útočiště se skupina domnívá, že se věci vrátí k tomu, jaké bývaly.

15. EPIZODA - Us ; premiéra: 23.března
Přeživší jsou odkázáni brutalitě a důvěře.

16. EPIZODA - A ; premiéra: 30.března
Mnoho cest se střetne; Rick čelí naprosté brutalitě; skupina bojuje o přežití.

The Walking Dead: Season 4 - Second Half Trailer #3

28. ledna 2014 v 20:39 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Před několika hodinami se objevilo nové promo video ke druhé polovině 4.série, která startuje už příští týden, 9.února, 9.epizodou "After". Ve videu můžeme vidět nějaké nové scény a je v supr kvalitě. Rick vypadá fakt strašně, ale vůbec se nedivím, když ho Guvernér tak zmasil. Můžeme vidět Daryla na hřbitově, Tyreese hledá bezpečí, Maggie je napadena chodci a Beth jak mluví k někomu, kdo ji zachránil.


Layout #9

27. ledna 2014 v 18:49 | Posted by: Kelsey |  Past Layouts

Po asi 3 měsících je tady nový layout. S tím předchozím jsem byla hodně spokojená ale začínala jsem z něj mít depku, jak byl tmavej :D Takže jsem se snažila uděla světlejší layout, ten tady dlouho nebyl. Chtěla jsem do něj dát fotku z nového posteru "Don't look Back" protože se mi strašně líbí :3 Furt jsem to nějak nemohla dát dohromady ... nakonec z toho vzniklo tohle, tak snad se vám líbí :) Patlu se s tím celý den -_- Ještě udělám nějaké úpravy v menu a je to :)

The Walking Dead: Season 4 - Second Half Trailer #2

27. ledna 2014 v 12:45 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Objevil se nový trailer ke druhé polovině 4.série, která se začne vysílat příští neděli, 9.února. Sice není v moc dobré kvalitě ale aspoň něco, můžeme vidět nějaké nové scény. Taky se tam objevila postava, které ale nevidíme do obličeje, jen nohu a ruku ve které drží pistoli. Mám takový pocit, že je to Carol :)


Season 4: Episode 9 “After” Synopsis

26. ledna 2014 v 16:04 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Stránka Daily Dead zveřejnila oficiální popis k 9.epizodě 4.série. Taky už víme název této epizody - "After" (Poté). The Walking Dead se vrací na obrazovky přesně za 2 týdny - 9.února! :)

EPIZODA 9 - "AFTER": Stejně jako Rick se vyrovnává se starými ránami, členové vězeňské skupiny se musejí vyrovnat s jejich novým prostředím a zeptejte se sami sebe, jestli přežití samo o sobě je dost.

Napsal: Robert Kirkman
Režie: Greg Nicotero

Gallery Update #11

26. ledna 2014 v 15:35 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Objevily se první 3 fotky z 9.epizody "After", která má premiéru přesně za 2 týdny - 9.února. Na první fotce můžeme vidět Michonne se dvouma zombíkama, kterým uřízla čelist a ruce aby jí nemohli nic udělat. Tohle už jsme jednou mohli vidět. Na druhé fotce je Carl s Rickem a na třetí opět Carl se zombíkama.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 4 » Stills » 4x09 After [3x]

The Walking Dead: Don't Look Back - Second Half Trailer

17. ledna 2014 v 19:44 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Stanice AMC dnes zveřejnila nový půl minutový trailer k deváté epizodě - druhá polovina 4.série. Název je zatím neznámý, víme jen že má premiéru 9.února. Trailer vypadá opravdu dost dobře, už aby to bylo! :) Objevil krátký oficiální popis: "Nikdy nebudou věci takové, jaké bývaly".


Gallery Update #10

9. ledna 2014 v 15:57 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Mám tady několik fotek Normana Reeduse ze včerejšího udělování cen People's Choice Awards. Nejspíš je to jediný člen z The Walking Dead, který se této akce zúčastnil. Fotky jsou z červeného koberce i ze show - Norman spolu s herečkou Allison Williams předával cenu za Favorite Action Movie Star - vyhrál Robert Downey Jr. Pokud se objeví nové fotky, což asi určitě ano, najdete je v galerii, budu ji průbežně aktualizovat. Musím říct, že to Normanovi opravdu slušelo! :)

image host image host image host image host image host

Norman Reedus » Appearances » People's Choice Awards 2014 [35x]

People's Choice Awards 2014: The Walking Dead wins!

9. ledna 2014 v 15:10 | Posted by: Kelsey |  News
The Walking Dead bylo nominováno do 4 kategoriích v 40th Annual People's Choice Awards a vyhrálo ve dvou kategoriích!

The Walking Dead vyhrálo v kategorii Favorite Cable TV Drama, cenu převzal Norman Reedus, který zvtárnil postavu Daryla Dixona. V této kategorii TWD porazilo seriály Downton Abbey, Pretty Little Liars, Sons of Anarchy a White Collar.

Druhou cenu vyhrál Andrew Lincol v kategorii Favorite TV Anti-Hero za postavu kterou ztvárnil, Ricka Grimese. Kromě Ricka Grimese byli v této kategorii nominováni: Dexter Morgan - Dexter, Jaime Lannister - Game of Thrones, Norman Bates - Bates Motel a Walter White - Breaking Bad.

Jinak během show Norman spolu s herečkou Allison Williams předával cenu za Favorite Action Movie Star - vyhrál Robert Downey Jr - můj hodně oblíbený herec, takže mu gratuluju :3 :)


The Walking Dead bylo v People's Choice Awards nominováno i v předchozích dvou ročnících ale bohužel žádnou cenu nevyhrálo. Tento rok je tomu naštěstí jinak a vyhrálo rovnou ve 2 kategoriích, což je podlě mě úžasný, TWD si to rozhodně zaslouží. Gratuluju celému The Walking Dead týmu a taky Andrewu Lincolnovi za jeho skvělé herecké výkony, které nám předvádí s Rickem Grimesem!


Na vítezě ve všech kategoriích na letošním People's Choice Awards se můžete podívat zde.

Happy Birthday Norman!

6. ledna 2014 v 19:36 | Posted by: Kelsey |  News
Norman Reedus, představitel Daryla Dixona, dnes slaví 45. narozeniny! Přeji mu všechno nejlepší :) A hlavně aby ještě hoooodně dlouho zůstal v TWD! :3 :D


Season 4: Episode 9 & 10 - Synopsis

5. ledna 2014 v 16:54 | Posted by: Kelsey |  News (Season 4)
Na stránce Imdb se objevily krátké popisy k 9. a 10. epizodě. Názvy zatím nejsou známé ale je jen otázkou času, kdy se názvy dozvíme. 9. epizoda, tedy druhá polovina 4.série, má premiéru 9. února a 10té epizody se dočkáme 16.února.

9. EPIZODA ; Po tom, co byla skupina přeživších ve vězení napadena, se snaží dát opět dohromady. Rick a Carl narazí na prázdný dům v lese. Mezitím, Daryl a Beth si uvědomí, že jsou někým sledováni a nová hrozba se začne oběvovat.

10. EPIZODA ; Skupina, která se během napadení vězení rozutekla, se začne opět shledávat. Je ale zřejmé, že tajemný vrah může být stále na svobodě.

Poll #1: Jste spokojeni s první polovinou 4.série?

3. ledna 2014 v 17:29 | Posted by: Kelsey |  Polls
Napadlo mě, že bych to tady mohla trochu oživit. Furt jsem přemýšlela čím a rozhodla jsem se, že sem budu dávat různé ankety, ke kterým se taky budete moci vyjadřovat, napsat, co si o určitém tématu, na které anketa bude, myslíte. Pokud se ty ankety uchytí, tak je tady určitě čekejte a když ne, tak na to prdím :) :D

+ Ke každé anketě napíšu i svůj názor na dané téma, třeba to někoho bude zajímat :D :)

Vzhledem k tomu, že máme první polovinu 4.série zasebou, dala jsem anketu právě na ni. Zajímá mě, co si o ni myslíte, co se vám nejvíce líbilo a naopak co se vám nelíbilo - vše sem můžete napsat a nezapomeňte hlasovat v anketě (je v celém článku).

Můj názor na první polovinu 4.série: Mně se tato série zatím hodně líbí. Jsem ráda, že to něčím oživili..že tam dali opět něco, z čeho budu na nervy :D Mám na mysli infekci. Vždycky jsem se strašně bála, kdo se infikuje a taky toho, kdo umře. Naprostej šok pro mě byl, když Carol zabila Karen a ještě toho jednoho člověka, to jsem upřímně nečekala. Dost mě tím překvapila ale tak trochu ji i chápu. Pak mě strašně s prominutím nasralo, že Rick vyhodil Carol z vězení, to si u mě fakt posral. Dále se mi dost líbilo, jak to měli ve věznici zařízené - muselo to dát opravdu hodně práce, a teď když je to všechno v háji..dost na nic. Věznici mám ráda, ale už je tam podle mě strašně dlouho - od 3.série. Takže mě celkem potěšilo, že už tam nebudou - když je celá zbombardovaná. A Guvernér? Pff. Ten mě tam strašně štval, úplně mi pil krev :D Takže jsem fakt ráda, že je po něm. Navíc ty epizody kde byl jen on mě zas tak nebraly, takže tak.

~ ANKETA V CELÉM ČLÁNKU ~

Gallery Update #9

3. ledna 2014 v 16:41 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
AMC včera zveřejnila plakát ke druhé polovině 4.série. Můžeme na něm vidět Carla a Ricka na kolejích + nápis Don't look back - neohlížej se zpět. Mně osobně se plakát hodně líbí :) Premiéra druhé poloviny je 9.února.

image host image host image host image host image host

GALLERY LINK: The Walking Dead » Season 4 » Posters [2+1]


Do galerie jsem nahrála několik nových fotek ze 7. epizody Dead Weight.

image host image host image host image host image host

GALLERY LINK: The Walking Dead » Season 4 » Stills » 4x07 Dead Weight [2+29]


Dále jsem doplnila fotky z finálové epizody první poloviny 4. série - Too Far Gone.

image host image host image host image host image host

GALLERY LINK: The Walking Dead » Season 4 » Stills » 4x08 Too Far Gone [2+22]


A nakonec tady mám pár fotek ze zákulisí 7. epizody Dead Weight.

image host image host image host image host image host

GALLERY LINK: The Walking Dead » Season 4 » Behind the Scenes » 4x07 Dead Weight [9]


The Walking Dead: Season 4 - Second half Sneak Peeks

1. ledna 2014 v 18:50 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 4)
Na stanici AMC je maraton The Walking Dead, během kterého se vypouštějí nové Sneak Peeky ke druhé polovině 4.série. Zatím jsme mohli vidět jedno promo video a jeden půl minutový Sneak Peek k deváté epizodě, která má premiéru 9.února. Na YouTube byly zveřejněny zatím 4 krátké Sneak Peeky. Sice nejsou v moc dobré kvalitě ale dívat se na to dá, lepší než nic. Jsou odvysílané zatím 2 série, takže snad se ještě nějaký ten Sneak Peek objeví.