Duben 2014

HIATUS

14. dubna 2014 v 18:43 | Posted by: Kelsey |  Diary
Pokusím se to vzít rychle, protože většina z vás slohovky nečte a myslím, že ani moc nemá cenu to natahovat :D :) Hlavní důvod hiatusu je Itálie, jedu tam zítra - 15.4. - a vracím se v neděli - 20.4. - , takže je jasné, že se na internet nedostanu. V tomto termínu tady nebudu určitě. Další důvod je autoškola - dneska jsem se dozvěděla (je to všecko tak narychlo), že hned po Itálii ve středu dělám závěrečky, ještě k tomu den před tím, v úterý, musím jít udělat přezkoušení a zařídit si ohledně toho různé věci. Tím chci hlavně říct, že jak přijedu z té Itálie se budu drtit autoškolu ať to všechno bez problémů zvládnu, takže do středy - 23.4. - tady na 90% taky nebudu.

Určitě jste si všichni všimli, že jsem tady v posledních dvou týdnech nebyla ani neobíhala Affs a ani jsem nedělala layouty na objednávku (dodělala jsem konečnějeden, který jsem sem dávala v pátek), důvod je tento: bylo třičtvrtěletí, takže se psalo milion písemek. Navíc abych pravdu řekla, ani se mi sem moc chodit něchtělo. Přiznám se - mám blogovou krizi :D Ale doufám, že se to zlepší. Mám v plánu po příjezdu z Itálie a po těch zkouškách (doufám, že budou úspěšné!) sem všechno přidat, hlavně to důležité, aby jste o to nepřišli. Hlavně se chci omluvit, že tady na to tak prdím a že affska neobíhám. Napravím to!

To je asi tak vše, co jsem chtěla, mějte se hezky, užíte si Velikonoce a po Itálii a zkouškách se určitě ozvu a vše doženu :) A na objednané layouty se také můžete těšit!

Kelsey

Ordered Layout ♦ Nina Dobrev

11. dubna 2014 v 22:53 | Posted by: Kelsey |  Ordered Layouts
Nina Dobrev ♦ pro:Official-Nina náhled ♦ spokojenost: 80% ♦ nastavený

Po delší době tady mám další layout na objednávku. Dělala jsem ho asi 3 týdny, nebylo to tím, že jsem neměla nápad nebo tak, ale vůbec teď nemám čas. Dneska jsem ho konečně dodělala a jsem opravdu ráda! Fakt už mi to lezlo na nervy..mít rozdělaný tak dlouho jeden layout :D No a samozřejmě co nejdříve se pustím do dalších layoutů, snad na tom časově budu už líp. Jenom přece teď bylo třičtvrtěletí = hodně písemek, navíc o víkendech jsem taky měla pořád co dělat...tak proto se to tak táhlo. Layout je pro Ninu z blogu Officia-Nina, tak snad se jí líbí a promine mi to, že to tak dlouho trvalo.