Květen 2014

Ordered Layout ♦ Norman Reedus

15. května 2014 v 15:03 | Posted by: Kelsey |  Ordered Layouts
Norman Reedus ♦ pro: WalkingDixonnáhled ♦ spokojenost: 80% ♦ nastavený

Rozhodla jsem se s těma objednávkama konečně pohnout, takže tady je další layout. Je pro Vlcinu z WalkingDixon, tak doufám, že s ním bude spokojená :) Je jak jinak než s našim milovaným Normíkem :3
Už jen jeden layout z objednávek a konečně to budu mít vše hotové!

Season 5: First Look!

14. května 2014 v 14:05 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
5. května v Atlantě začalo natáčení 5.série TWD a po nějakých osmi dnech nás AMC potěšila první oficiální fotkou! Na svých oficiálních stránkách zveřejnila fotku Ricka Grimese, ke které napsali: "The Walking Dead se vrací letos v říjnu ale máme pro vás první náhled na 5.sérii!" Na fotce vidíme jak už jsem psala Ricka, otvírajícího dveře ve vagonu v Terminusu. Proč je ale otvírá, to nevíme. Nějakým způsobem je mohli otevřít sami, na druhé straně může být někdo z Terminusu aby si promluvili...může to být cokoliv. Každopádně jsme rádi za první fotku!

image host
(kliknutím na fotku ji zvětšíte)

Season 5: Some news

13. května 2014 v 20:15 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Sepsala jsem pár novinek z natáčení 5.série a taky sem dávám 3 fotky, které někteří herci dali na jejich sociální sítě. Samotné fotky z natáčení brzy dodám :)


Natáčení 5.série začalo minulé pondělí, 5.května a 12.května Denise Crosby, která hraje Mary, napsala na svůj Twitter: "První den zpátky na #TheWalkingDead a jen se to zlepšuje a zlepšuje!"
Režisér, producent a taky guru přes speciální efekty - Greg Nicotero - řekl, že v 5.sérii zjistíme, co Mary vaří! Sice si budeme muset počkat do října ale aspoň máme jistotu, že to zjistíme!


Fanoušek, který byl na natáčení TWD: "Minulý víkend na natáčení byl Norman Reedus aka Daryl Dixon viděn s "černým pravým okem" a s pořezaným obličejem. Melissa McBride aka Carol byla taky viděna. Stojící mimo plac dívající se na Terminus".Christian Serratos aka Rosita Espinosa přidala na svůj Instagram fotku, ke které napsala "Familia". Zleva na ní můžeme vidět: Andrewa J. Westa (Gareth), Joshe McDermitta (Dr. Eugene Porter), Alannu Masterson (Tara Chambler), Sonequu Martin-Green (Sasha), Danai Guriru (Michonne), showrunnera Scotta Gimpla, Christian, a Lauren Cohan (Maggie Greene).Sonequa Martin-Green, která hraje Sashu, re-tweetla koláž z fotek, na kterých vidíme různé herce z TWD, kteří přicházejí na natáčení. V autech můžeme vidět Sashu, Larryho Gilliarda Jr. (Bob Stookey) a Stevena Yeun (Glenn Rhee). Taky je tam fotka Normana Reeduse (Daryl Dixon) a Andrewa Lincolna (Rick Grimes), který rozdává autogramy.7.května Alanna Masterson (Tara Chambler) dala na Instagram fotku sebe a Stevena Yeuna (Glenn Rhee). Na fotce Alanna sedí na místě řidiče a Steven vedle ní. K fotce připsala popisek "Friendship".

Ordered Layout ♦ Orphan Black

13. května 2014 v 18:58 | Posted by: Kelsey |  Ordered Layouts
Orphan Black ♦ pro: OrphanBlack-Fannáhled ♦ spokojenost: 80% ♦ nastavený

Konečně jsem udělala další layout na objednávku! A doufám že brzy udělám další :D Už mi zbývají udělat asi jen 2 nebo 3 a pak si dám menší pauzičku a spíše se zaměřím na novinky, ikdyž jich moc není...zase je posbírám a udělám z nich nějaký článek, ale teď konečně potřebuju dodělat ty layouty, protože jsou objednané už dlouho.
Tento je pro Krist z blogu o seriálu Orphan Black. Chtěla ho do tmavých barev, takže jsem vyhověla. Snad se líbí :)

Season 5: New characters - Michael Todd & Negan

8. května 2014 v 13:42 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Herec Seth Gilliam , který je známý z HBO dramatu The Wire postavou Ellise Carvera, nebo taky ze seriálu Teen Wolf, bude hrát v 5.sériii The Walking Dead Michaela Todda. Tato postava má být významná, dokonce by to měla být hlavní postava.

Michaela Todd má dvě stránky - vypadá přátelsky, je humorný ale taky má strašidelnou stránku, která pochází z jeho temného tajemství.


Další postava, která se v The Walking Dead možná objeví, je záporák Negan. Zatím ale není jisté, jestli ho tam Robert Kirkman vsadí.

Robertovi by se líbilo, kdyby Negana ztvárnil herec Jon Hamm. Řekl o něm:

"Není dost vysoký! To je vtip. Myslím, že John Hamm by byl perfektní. Myslím, že po seriálu "Mad Men" bude mít filmovou kariéru jako Tom Hanks, takže si nemyslím, že by se do televize vrátil v dohledné době. I když by to bylo skvělé!

200 000 Visitors!

5. května 2014 v 15:18 | Posted by: Kelsey |  Diary
Ani nevím kdy, ale blog překročil úžasnou hranici 200 000 návštěvníků! Teď je na počítadle nějakých 208 000. Chtěla jsem vám za to poděkovat už dříve, ale jak jste si mohli všimnout, poslední dobou nemám čas. Ale konečně ho mám, tak vám chci strašně moc poděkovat, že sem stále chodíte, čtete mé články, komentujete...opravdu mi to dělá radost, když vím, že ten blog k něčemu je, a že ho nedělám jen sama pro sebe. Ikdyž poslední dobou si to vůbec nezasloužím, jak to tady flákám. Ale blogová krize už je pryč, čas už taky mám takže to hodlám napravit! Ještě jednou vám moc děkuju, snad to tak půjde dál :)


A když jsem psala o tom, že jedu do Itálie a budu dělat zkoušky do autoškoly, slíbila jsem, že se ozvu, jak to všechno dopadlo. V Itálii to bylo super, jsem opravdu ráda, že jsem tam jela. Pořádně jsme si to tam užili :) Akorát 16ti hodinová cesta v autobude nás poznamenala, zadek mě bolí ještě teď když si na to vzpomenu :D A autoškola? Na to, jak jsem z toho byla vytřepaná, tak to bylo v pohodě! Testy plný počet (úplně jsem se ty testy drtila) a jízdy taky byly v pohodě, tak jsem ráda, že to mám konečně za sebou.

Ordered Layout ♦ Kristen Stewart

5. května 2014 v 14:39 | Posted by: Kelsey |  Ordered Layouts
Kristen Stewart ♦ pro: KristenStewart náhled ♦ spokojenost: 100% ♦ nastavený

Po delší době jsem konečně udělala další layout na objednávku. Konečně jsem měla čas i chuť, tak jsem se do toho hned pustila, ať s tím trochu pohnu. Je pro Ajjinku z blogu o Kristen Stewart. Vybrala krásný fotky, se kterýma se mi dobře pracovalo, neměla jsem ani problém s výběrem barev, s ničím. Šlo to jako po másle, za což jsem ráda :D :) Já jsem s layoutem spokojená, tak doufám, že bude i Ajjinka :)
Jinak ostatním co si u mě objednali layout se omlouvám, že to tak trvá, ale opravdu nebyl čas. Teď čas konečně mám, takže se pokusím udělat všem layout co nejrychleji.

The Walking Dead: Season 5 Spoilers - What Happens Next?

4. května 2014 v 16:34 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Abych vám trochu vynahradila tu dobu, co jsem tady nebyla, připravila jsem si pro vás článek o tom, co všechno se zatím ví o 5.sérii. Najdete tam různé spoilery, možné datum premiéry a mnoho dalšího! Pokud by jste si článek chtěli zkopírovat, tak prosím pouze se zdrojem, ale to snad ani nemusím říkat. Dalo mi to dost práce, tak na to berte ohled.


PREMIÉRA: Všechny 4 série The Walking Dead měly premiéru v říjnu, což znamená, že i 5.série bude startovat právě v říjnu. Ale kdy přesně? První série měla premiéru v roce 2010 na Halloween, druhá série 16.října 2011, třetí série 14.října 2012 a čtvrtá série 13.října 2013. Spekuluje se o tom, že pátá série bude mít premiéru v neděli 12.října 2014.

NATÁČENÍ: Natáčení začíná 5.května a showrunnerem zůstává Scott Gimple. Herci a natáčecí tým jsou už buď v Georgii, kde se bude natáčet, nebo jsou na cestě tam. Podle fanoušků, kteří herce viděli, jsou tam Norman, Lawrence, Chad, Steven, Chandler, Michael, Christian, Alanna, Danai, Lauren, Emily, Sonequa a Melissa.

5.SÉRIE VYSVĚTLÍ DĚSIVOU MÍSTOST PLNOU SVÍČEK V TERMINUSU: Showrunner Scott Gimple řekl: "Dozvíme se více v epizodě 5x01. Vypadá to jako památka, a mohou to být super podivní lidé, kteří si připomínají lidi, které šikanovali/týrali, nebo to může být něco, co se jim stalo".

5.SÉRIE ZAČNE AKCÍ: I tato série bude mít 16 epizod rozdělených na 2 části. Scott Gimple řekl: "Těchto dalších 8 epizod bude o něco více akčnějších se spoustou velkých zvratů. 85% lidí z vězeňského týmu je opět spolu, takže je dost dobrý odhad, že zůstanou spolu a to nám dá zcela novou emotivní dynamiku. Takže hádám, že největší věc, na kterou se připravit, je velice odlišný Walking Dead. Už zase."

PŘÍBĚH CAROL, TYREESEHO A JUDITH NÁS MOŽNÁ PŘEKVPÍ: Pro tento příběh přichází "neočekávaný směr" .

5.SÉRIE NÁM DÁ VÍCE GARETHA: Ale neočekávejte, že bude jako Guvernér.

5.SÉRIE NÁM DÁ NOVÉHO RICKA: Před finálem 4.série Robert Kirkman slíbil, že Rick Grimes "šokuje lidi". Andrew Lincoln dodal, že 16tá epizoda představuje obrovský zlom pro jeho charakter, a že Rick bude "nenávratně změněný". Takže Rick v 5.sérii nebude jako farmář Rick a možná že bude více nemilosrdnější.

NOVÉ POSTAVY: Tak jako v každé sérii, i v této se nám představí nové postavy. Jedna z nich je 17-ti letý teenager jménem Burton, který bude jeden ze spojenců. Sice je mladý, ale utrpěl velkou nehodu, při které přišel o nohu. Naštěstí Burton nenechá jeho postižení, aby ho stáhlo dolů a jeho pozitivita je nakažlivá pro všechny okolo něho.

5.SÉRIE BUDE VELMI INTENZIVNÍ: Scott Gimple řekl: "Těchto dalších 8 epizod budou opět něco jiného. Věci budou mít ohodně jiný duch a mnoho jiných skutečností. Tato série má řadu změn prostředí a dokonce i atmosféry. Ale charakter mnoha, mnoha, mnoha epiozod je velmi intenzivní. Bude to velmi odlišné od poslední druhé ploviny série, a miloval jsem tu poslední polovinu série, ale bylo to vždy plánováno v mé hlavě, takže by tady mohly být velké změny."

UVIDÍME MORGANA JONESE?: Scott Gimple řekl: "Jsem tak odhodlaný udělat to po dobrém nebo po zlém. S jistotou muhu říct, že ano."

NOVÉ HLAVNÍ POSTAVY: Christian Serratos (Rosita), Alanna Masterson (Tara), a Andrew J. West (Gareth) vstoupili do seriálu jako hostující/opakující se role. Pro vás, co jim fandíte, mám super zprávu! V 5.sérii budou povýšeni na hlavní postavy!

5.SÉRIE NÁM ŘEKNE VÍCE O ABRAHAMOVI A EUGENEMOVI: Scott Gimple: "Poznáme je o trochu více. Mají vliv na příběhy postav ale nedostaneme se do jejich příběhů do hloubky do příští sezony".

MÍŘÍ 5.SÉRIE DO WASHINGTONU, D.C.?: "5.série začíná Rickem a skupinou...mírí do Washingtonu DC, kde se setkají s novým nebezpečím a novým nepřítelem. Rick opět musí udělat vše pro to, aby udržel skupinu v bezpečí". Může to být jen doměnka ale načasování pasuje ke komiksovému příběhu, ve kterém se Rick s jeho skupinou a Abrahamem vydají do Washingtonu D.C.

PROMO DETAILY 5.SÉRIE: Pokud budou následovat harmonogram podobný minulému roku, měli bychom získat nějaké slušné detaily o 5.sérii v létě. 1.července 2013 TVLine prozradila, že název 1.epizody 4.série bude "30 Days Without an Accident" a hodně dalších detailů přišlo později, tentýž měsíc, na Comic-Conu v San Diegu, včetně oficiálního data premiéry 4.série a taky s prodlouženým trailerem. Letošní Comic-Con je naplánován na červenec, od 24.-27., 2014.

Gallery Update #28

4. května 2014 v 0:03 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Žiju! V poslední dobou to tak moc nevypadalo, ale je to tak! :D :) Blogová i grafická krize je svině, ale pomalu ale jistě se jí konečně zbavuju. Jako první jsem doplnila fotky, co jsem nestihla, ještě ze 4.série. Mám tady 5 fotek ze zákulisí 15tého dílu s názvem "Us".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 4 » Behind the Scenes » 4x15 Us[5x]


Dále jsem našla hodně fotek ze zákulisí poslední epizody 4.série "A". Fotky ze zákulisí opravdu miluju, a tyhle jsou supr! Hodně se mi líbí "selfie" fotky :D A taky ty společné, strašně mi připomněly fotky ze zákulisí 3.série :')

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 4 » Behind the Scenes » 4x16 A [15x]


Poslední fotky týkající se 4.série jsou z poslední epizody "A", v galerii jiych bylo málo, tak jsem ji doplnila několika dalšíma fotkama :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 4 » Stills » 4x16 A [6+28]


A poslední fotka se týká 5.série - AMC k ní zveřejnila plakát, na kterém můžeme vidět Ricka a nápis "Survive".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Posters [1x]