Červen 2014

Season 5: News from the Set!

26. června 2014 v 18:33 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Fanoušci The Walking Dead, kteří mají možnost dostat se k natáčení 5.série, pro nás mají mnoho nových informací a fotek. Jeden z fanoušků vyfotil vybouraný autobus a napsal k tomu:

Církevní autobus, který byl poblíž předchozího místa natáčení, byl i na dnešním natáčení. Vypadá to, že do natáčení je zahrnuta havárie autobusu. Kouř se valil z převráceného autobusu.Podle dalšího fanouška byl Eugene napaden hladovými chodci. Bylo to podle něj asi takhle:

Scéna, která se natáčela, se týkala Eugenema. On běžel/kulhal a křičel "pomozte mi" během toho, co ho 3 chodci honili. Natáčelo se to několikrát.

Můžeme si být ale jistí, že Eugenem tuhle zombí honičku přežije, protože o den později byl viděn na place a vypadal opravdu živě.


Štáb a herci natáčí stále v Griffinu a podle zpráv od fanoušků je to tam opravdu peklo. Byly zprávy o tom, že slyšeli střelbu na place, bylo spatřeno auto otce Gabriela a nemrtví jsou všude!


Jednu dobu se hodně mluvilo o tom, že štáb a herci natáčeli Glennovu smrt v 5.sérii. Podle všeho jsou to ale jen fámy, protože se objevily fotky z natáčení, na kterých se objevil Glenn a mrtvě teda vůbec nevypadá, což mě dost těší. Fanoušci ze Spoiling Dead zveřejnili právě tyto fotky, na kterých můžeme kromě Glenna vidět taky Abrahama, Eugenema, Rositu a Maggie.Samozřejmě se objevily i nějaké zprávy o Beth, nebo spíše o autě, ve které byla. Naposledy jsme ji viděli, když ji někdo strčil do neznámého tajemného auta a odjel. Od té doby jsme ji neviděli a ani o ní nic neslyšeli a ani nemáme žádnou reálnou představu o tom, proč byla unesena. Možná se to ale brzy dozvíme, snad někdy na začátku série, protože bylo na place viděno auto, do kterého někdo Beth strčil a unesl.

Auto, kterým byla Beth unesena:


Auto, které bylo viděno na place:


Šíří se po internetu pár teorií, kdo by únosce mohl být - jedna z možností je otec Gabriel a druhá možnost jsou lidé z Terminusu, Beth by jim posloužila nejspíše jako večeře nebo tak něco.


Taky bylo zveřejněno několik fotek, na kterých můžeme vidět Ricka a Daryla. Zatímco Daryl vypadá zdá se mi že stejně, Rick je o dost více zarostlý, než byl.


A kvůli Rickovým vousům se taky můžeme bavit o časovém skoku mezi 4. a 5.sérii. Někde tvrdí, že časový skok být nemá a někde zase že má být 3 měsíce a tak dále. Když si ale srovnáme Ricka ze 4. a Ricka z 5.série, je jasné, že časový skok být musí. Přece by mu tak rychle nenarostly vousy, no posuďte sami:


The Walking Dead: Season 5 - Sequence of Events

25. června 2014 v 21:23 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Už pár týdnů probíhá natáčení 5.série a za tu dobu se na internetu objevilo mnoho informací, spekulací, různé fámy atd. o 5.sérii. Lidé ze Spoil the Dead shromaždili veškeré informace pocházejících z natáčení a vytvořili časovou osu pravděpodobných událostí pro prvních 5 epizod. Všechno jsem to pro vás přeložila a musím říct, že to vypadá opravdu zajímavě. Kdo nemá rád spoilery tak dál nečtěte!!!!

EPIZODA 1: Skupina unikne z vagónu
EPIZODA 1: Terminus je *vyřešen*

EPIZODA 2: Tyreese, Judith a Carol se setkají se skupinou
EPIZODA 2: Většina skupiny narazí na obytný dům (buď poslouží pro zásoby nebo pro přístřeší)
EPIZODA 2: Daryl a Carol večer vypátrají auto (možná nějak spojené s Terminusem, Beth/FG)
EPIZODA 2: Na scénu nastoupí FG

EPIZODA 3: Skupina skončí na cestách (buď hledáním nemocnice nebo Beth, bude prchat z Terminusu, nebo půjde na sever nebo všechno z toho)
EPIZODA 3: Skupina se z nějakého důvodu rozdělí (pravděpodobně kvůli hledání zásob nebo Beth nebo vyhýbání se lidem z Terminusu)
EPIZODA 3: Rick, Michonne, Bob, Sasha a FG se zdají být v jedné skupině

EPIZODA 4: Dějová linie Beth s autem/únosem se projeví

EPIZODA 5: Část skupiny (bez Tyreeseho a Judith) skonči v obchodu Easy Shop Supermarket (pravděpodobně kvůli nabrání zásob)
EPIZODA 5: Easy Shop Supermarket se nachází v blízkosti kolejí a může být spojen s FG, protože je tam církevní autobus

Kdo je FG? Je to otec Gabriel (Father Gabriel), kněz v The Walking Dead komiksu. Spekuluje se o tom, že ho bude hrát Seth Gilliam, protože byl viděn na place oblečený jako kněz.