Červenec 2014

Season 5: New informations & rumors!

31. července 2014 v 13:32 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Delší dobu jsem nesepsala článek o novinkách a spekulacích ohledně 5.série The Walking Dead, která má premiéru 12.října, tak jsem se do toho dnes dala! Snad se dozvíte něco nového, příjemné čtení! :)

Beth Greene bude v milostném trojúhelníku?

Objevily se informace, že Beth Greene bude v milostném trojúhelníku! Ale s kým? Kolují spekulace, že by měla mít románek s Darylem Dixonem! A taky se podle nejnovějších informací právě Beth zamiluje do nové postavy jménem Andrew, kterého si zahraje Ansel Elgort, známý například z filmu Divergence nebo The Fault In Our Stars.

"Řeknu, že příběh Beth - ať je jakýkoliv - bude dán dohromady", řekl showrunner Scott Gimple.


Bude mít premiérová epizoda 90 minut?

Dále se spekuluje o tom, že premiérová epizoda 5.série bude mít 90 minut, což by bylo úžasný! Podle několika stránek Greg Nicotero potvrdil, že bude mít premiérová epizoda 90 minut a že bude něco jako mini film.

Zatím se o tom ale nemluví a není to ani oficiálně potvrzené, takže kdo ví, jak to doopravdy je.


5.série bude začínat 6ti nejvíce internzivními minutami!!!

"Prvních 6 minut jsou jedním z nejintenzivnějších minut z celého The Walking Dead seriálu" řekl Scott Gimple. "Stává se to velmi intenzivní velmi rychlé, velmi děsivé velmi rychlé".


A teď něco k Rickovi, bude jiný, než v předchozích sériích. Je nekompromistní, brutální vůdce!

"Myslím, že hodně věcí, které se dějí v této sérii, jsou jako, jestli jste ochotní sžít se s tímtmo mužem nebo ne," řekl Andrew Lincoln o Rickovi. "Ať už ve skupině nebo mimo skupinu. Je nekompromistní, brutální vůdce. Je velmi nebezpečný muž ale stále je oddaným otcem a přítelem. Je úžasné hrát Ricka tuto sérii. A opravdové privilegium bylo, když se tento muž připojil k obsazení," řekl o Michaelovi Cudlitzovi (Abraham).


Premiéra 5.série končí velmi speciálním překvapením, jakým?!

Během Comic-Conu probehlo několik rozhovorů s herci i s producenty a v jednom Andrew Lincoln řekl: "První epizoda této série, myslím si to protože začneme velkým napětím, myslím že je to nejúplnější první vracející se epizoda, kterou jsem kdy četl. Je tady více akce než ve vězení, než v braní/přebírání si věznice (3.série). Myslím, že si udržuje příběh, postavy stejně dobře. A taky je tady na konci velmi speciální překvapení."

Gale Anne Hurd: "Určitě tam je"

Velmi speciální překvapení? Co by to mohlo být? Já netuším, vím jen to, že už se vážně nemůžu dočkat!


Před zveřejněním traileru k 5.sérii fanoušci ze The Spoiling Dead zveřejnili seznam spoilerů, které vypozorovali během posledních pár týdnů z natáčení atd.

• Mary je mrtvá. Nevíme jak nebo kdy, ale je mrtvá.
• Kříže jsou spojeny s nemocnicí
• Hlavní hrozbou v této sérii nebudou lidé z Terminusu
• O Beth to bude více, než si všichni myslíme
• Otec Gabriel zná pravdu o terminusu
• Carol a Tyreese budou pravděpodobně asistovat Rickovi při získávání jeho tašky se zbranemi

Gallery Update #34 (Season 5 stills)

30. července 2014 v 14:22 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Na internetu se objevilo 5 nových fotek z 5.série The Walking Dead! Na všech fotkách můžeme vidět zombíky, tak jako vždy jsou hodně propracovaní a dost děsiví! Jen jedna fotka se objevila s nějakými postavami - a to s Rickem a Darylem. Netuším ze které epizody ty fotky jsou tak jsem je dala do složky nezařaditelné první stillsky.


The Walking Dead » Season 5 » Stills » Miscellaneous First Stills [5x]

Gallery Update #33 (Comic-Con photoshoots)

28. července 2014 v 13:12 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Během Comic-Conu se vždycky dočkáme nějaký photoshootů a portrétů, a konečně se nějaké objevily! Jako první tady mám portréty nafocené ve studiu Getty Images Samsungem Galaxy. Fotek se objevilo strašně moc, což se jen tak nestává a já jsem za to ráda, protože jsou ty fotky opravdu parádní. Každej herce má několik svých fotek a pak jsou ještě společné. Prostě paráda :) Takových photoshootů by mohlo být více!
Dále se objevil photoshoot pro magazín Entertainment Weekly, akorát je zveřejněna zatím jen jedna fotka a je celkem malá, ale za to úžasná! Takže doufám že se objeví ve větší kvalitě a snad bude ještě více fotek. Během Comic-Conu byl nafocen ještě jeden photoshoot o kterém vím, ale fotky jsou ve špatné kvalitě, tak až budou v lepší určitě je sem dám.

EDIT (19:10): Objevily se 3 nové krásné fotky! Jedna je s Lauren Cohan a Stevenem Yeunem, další s Danai Gurirou a poslední s Robertem Kirkmanem! Já jsem z nich nadšená, co na ně říkáte vy?


Photoshoots » 2014 » Entertainment Weekly (Comic-Con) [4x]

Gallery Update #32 (Comic-Con at San Diego 2014)

26. července 2014 v 16:48 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Video z The Walking Dead panelu na Comic-Conu v San Diegu už jsem přidala, a teď se konečně dostávám k fotkám. Našla jsem jich poměrně dost, což mě těší. Sice některý nejsou největší ale to nevadí, protože kvalitu mají dobrou. Já ty fotky miluju! Sice není moc společných fotek ale i tak sou úžasný, nejvíce se mi líbí Chandler (Carl) jak se cpe pudingem nebo co to je a taky jsou krásný fotky s Melissou (Carol) a kytkou. A Daryl to vždycky zabíjí selfíkama! :D No podívejte se sami, já mám z těch fotek radost ^^
Dále tady mám fotky z autogramiády, která se konala po panelu. Těchto fotek sice moc není ale aspoň něco. I tyhle jsou parádní, tak jako ty z panelu, strašně ráda vidím herce dohromady a jde vidět, že si to užívají :)
Ještě před panelem se všichni herci i producenti zůčastnili akce "Comic-Con International Breakfast" od televize Fox, což sloužilo i jako tisková konference. Dost se mi líbí jak jsou všichni oblečení, hlavně holky, hodně jim to sluší! :)
Tyhle fotky jsou z oficiální stránek herců a taky jsem tam přidala fotky, který jsem nevěděla, kam zařadit. Jsou to fotky samozřejmě během Comic-Conu ale ani z panelu ani ničeho jiného nejsou tak jsem je fikla sem :)
A nakonec tady mám několik nových fotek z "The Walking Dead Booth". Tyhle fotky jsou více zaměřené na svatyni, mapu Terminusu a na tunel, jde to tady všechno lépe vidět než ve fotkách, které jsem sem dávala včera.


Appearances » 2014 » Comic-Con in San Diego - Booth [15+19]

San Diego Comic-Con 2014 - The Walking Dead Panel (Videos)

26. července 2014 v 14:31 | Posted by: Kelsey |  Other Videos
Na YouTube se objevila videa ze včerejšího The Walking Dead panelu. Sice je ten zvuk nic moc ale když se zaposloucháte rozumět jde, mohlo to být i horší.The Walking Dead: Season 5 - Trailer

26. července 2014 v 0:09 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
A je to tady, to, na co všichni čekáme!!! Během dnešního dne na Comic-Conu v San Diegu byl zveřejněn první trailer k 5.sérii The Walking Dead! A spolu s trailerem taky datum premiéry 5.série, což je 12.října. Podle mýho je opravdu úžasnej, je tam tolik akce a všeho...Robert Kirkman řekl, že 5.série je zatím jejich nejlepší. A podle mýho to tak podle traileru, fotek/informací z natáčení je. Užíjte si trailer, teď už si jen počkat do října!


Gallery Update #31 (San Diego Comic-Con - Booth)

25. července 2014 v 11:55 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Dnes v San Diegu začíná Comic-Con a už jsou na internetu první fotky - přesněji z The Walking Dead Booth, kde jsou různé repliky. Minulý rok jsme mohli vidět repliku Ricka jak stojí na vězeňské věži a Guvernérovu místnost s křeslem a akvárkama, ve kterých jsou hlavy. Tento rok si toho AMC pro fanoušky připravila více - fanoušci se můžou vyfotit s walkererm ležícím na kolejích. Odtud fanoušci projdou chodci zamořeným tunelem z 15-té epizody, kde se setkají s chodci uvězněnými v troskách. A nakonec dojdou k Terminusu, ke kompletní replice posvátného místa, kde Rick, Carl, Michonne a Daryl zabloudili během pokusu o útěk ve finální epizodě 4.série. Musím říct, že to vypadá opravdu úžasně! A neskutečně závidím těm, co se na Comic-Con dostanou. Postupně budu fotky doplňovat.


Appearances » 2014 » Comic-Con in San Diego - Booth [15x]

The Walking Dead: No Man's Land - Mobile Game Trailer

23. července 2014 v 14:37 | Posted by: Kelsey |  News
Pro milovníky The Walking Dead her mám supr zprávu! AMC se spojila s Next Games a společně vytvořili hru The Walking Dead: No Man's Land. Je to mobilní hra vyvinuta exkluzivně pro smartphony a taky tablety. Umožní hráčům zažít svět kultovní série přes gameplay představující témata známému The Walking Dead seriálu. Vaše postavy budou bojovat v post-apokalyptickém a zombie zamořeném světě a je jen na vás, jestli zůstanete člověkem a přežijete.

Hra vyjde na začátku roku 2015! • Oficiální stránky hry

Aby nás AMC na tuto hru trochu naladila, včera zveřejnila dosud neviděný trailer!


Gallery Update #30 (The Walking Dead's Comic Con poster!)

21. července 2014 v 20:27 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Dnes jsem sem dávala ukázku z nového Comic-Conového plakátu s tím, že celý plakát AMC zveřejní zítra. Celý plakát tady máme ale už dnes! Jakto? Protože v Americe je o nějakých 8 hodin méně, záleží na tom, jak kde, no a ukázku z plakátu zveřejnili večer, tím pádem u nich další den byl za pár hodin a já když jsem si dnes přečetla, že celý plakát bude zítra, u nich to znamenalo za pár hodin a u nás prostě až zítra...no zmatek, ale to je jedno :D Hlavní je, že plakát máme k dispozici už teď! :)
Z levé strany vidíme Ricka, Carla, Michonne, Daryla, Glenna, Maggie a Abrahama, navíc všichni jsou spoutaní. Plakát najdete v galerii ve vysoké kvalitě! Mně osobně se hodně líbí, jsem spokojená a šíleně se těším na další plakáty a promo fotky. Co na něj říkáte vy? :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Posters [1+1]

Sneak Peek of The Walking Dead's new Comic Con poster!

21. července 2014 v 11:15 | Posted by: Kelsey |  News
AMC zveřejnila ukázku z nového Comic-Conového plakátu, na kterém můžeme vidět Michonne. Celý plakát uvidíme zítra! Připomínám, že letošní Comic-Con bude probíhat od 24. do 27. července v San Diegu. The Walking Dead bude mít svůj panel v pátek 25.července od 12:20-13:20 a právě v tento den bude zveřejněn první oficiální trailer k 5.sérii. Už se to pomalu ale jistě blíží!


Inside The Walking Dead Walker University

21. července 2014 v 11:05 | Posted by: Kelsey |  Other Videos
Před několika dny AMC zveřejnila "Inside The Walking Dead Walker University", což znamená škola zombie. A právě v těchto videích nahlédneme do této školy - uvidíme jak to tam probíhá a co vše dělat, aby jsme vypadali jako správný zombík. Je to takový jak kdyby dokument a trvá necelou hodinu. Chtěla jsem to sem dát hned, když to AMC vypustila do světa ale nám bohužel videa od AMC přehrát nejdou, tak jsem čekala až se najde někdo, kdo ty videa nahraje na YouTube. Konečně se někdo takový našel tak se na to můžeme podívat. Má to 3 části:Gallery Update #29 (Photos from 5x01!!)

15. července 2014 v 13:01 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Chvíli po tom, co jsem zveřejnila exkluzivní fotku Daryla jsem narazila na další 4 nové fotky z 5.série, což mi udělalo obrovskou radost! Doposud jsme měli možnost vidět fotku s Rickem, která se objevila jako úplně první, a pak ještě fotku s Darylem, která se objevila včera. Teď se ale můžeme podívat na 4 další fotky! Na jedné vidíme Tyreeseho, za kterým je pravděpodobně, podle vlasů, Carol. Hned vedle další fotka s Rickem a dále s Carol a mimčem Judith. Z této fotky jsem nadšená asi nejvíce, protože je strašně krásná. Judith je šíleně roztomilá ^^ No a šestá fotka je v galerii, na té je Daryl a Glenn. Pravděpodobně jsou všechny z první epizody. Fotky si užíjte a doufám, že se jich postupně bude objevovat víc :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Stills » Episode 1 [6x]

Season 5: Exclusive photo of Daryl Dixon!

15. července 2014 v 12:19 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Na stránce Entertainment Weekly byla zveřejněna exkluzivní a zároveň první fotka Daryla Dixona z 5.série The Walking Dead! Jsme za fotku opravdu rádi ale je dost znepokojující! Daryla vidíme s pohmožděným obličejem - pravděpodobně mu dal někdo nakládačku. Taky má nasazen roubík a je svázán. Tohle mezi fanoušky vytvořilo určitě velké nepokoje...."If Daryl dies, We riot!"

image host
(kliknutím na fotku ji zvětšíte)

The Walking Dead 2014 Comic-Con Details

9. července 2014 v 19:57 | Posted by: Kelsey |  News
Jak už jsem vás informovala, od 24. do 27. července se bude v San Diegu konat Comic-Con. AMC prozradila, že 25. července bude zveřejněn první oficiální trailer k 5.sérii The Walking Dead a taky zveřejnila plány na Comic-Con.

The Walking Dead bude mít svůj panel v pátek 25.července od 12:20-13:20 v hale H. Autogramiáda bude probíhat od 13:50-14:50 ten samý den. Čas je to americký, takže v Česku bude asi o nějakých 9 hodin více.

Z herců se na Comic-Conu ukážou: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Steven Yeun (Glenn), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol), Chad Coleman (Tyreese) a Michael Cudlitz (Abraham)

Dále tam budou: výkonní producenti Scott Gimple, Gale Anne Hurd, Robert Kirkman, David Alpert a Greg Nicotero, který je taky guru přes speciální efekty a makep-up.

Panel bude moderovat Chris Hardwick, který uvádí Talking Dead.

Jako každý rok se z Comic-Conu dozvíme mnoho novinek, uvidíme trailer a taky by se mohly zveřejnit nějaké promo fotky. Tak co, taky se těšíte jako já?!

Talking Dead Season 5 Preview Special

9. července 2014 v 19:32 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 5
Během The Walking Dead maratonu "Dead, White and Blue" se vysílaly speciální náhledy do 5.série. Chris Hardwick udělal na natáčení 5.série rozhovory s herci a štábem TWD, a taky Chris uváděl letní speciální díl Talking Dead, spolu se showrunnerem Scottem Gimplem a hostem Aishou Tyler.

Tady jsou dva rozhovory s Andrewem J. Westem, který nám prozradí pár drobností o Garethovi.V tomto videu Chris mluví s kostýmovou návrhářkou Eulyn Womble o evoluci Rickovýho šatníku, od uniformy zástupce šerifa v 1.sérii až po bundu ze 4.série, která odpovídá jeho komiksové bundě.Season 5: First Sneak Peek!

7. července 2014 v 12:54 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
Během letní epizody Talking Dead byl do světa vypuštěn první Sneak Peek z 5.série The Walking Dead! A to hned po "Dead, White and Blue" The Walking Dead maratonu, který se vysílal na AMC. V Sneak Peeku je trio, které jsme neviděli od 14-té epizody 4.série "The Grove" - a to Carol, Tyreese a Judith. Schovávají se v lese před zombíkama, kterých není vůbec málo a taky můžeme slyšet Carol, jak říká "more" (více). Možná to znamená více zombíků než čekali, nebo něco takového.


A mám tady ještě jednu dobrou zprávu. AMC prozradila, že prvního traileru k 5.sérii The Walking Dead se dočkáme 25.července! Bude zveřejněn na Comic-Conu, který se koná od 24. do 27. července.

Season 5: Videos - From the Set & Behind the Scenes

4. července 2014 v 20:10 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 5
Objevily se 2 videa k 5 sérii. Herci a štáb The Walking Dead nás vítají zpět na natáčení 5.série a ve druhém videu nám herci a štáb ukazují/vyprávějí o oblíbených zombie killech, hrozivých rekvizitách a vyčerpávajících momentech v Georgii, ve které je opravdu vedro, během natáčení 5.série. Na YouTube jsou ty videa pro nás jako vždy znepřístupněná ale naštěstí jsem je našla jinde. Určitě na ně mrkněte stojí za to :)