Srpen 2014

Info about blog + school

31. srpna 2014 v 18:54 | Posted by: Kelsey |  Diary
Posledních několik dní prázdnin jsem pracovala na dodělávání a upravování blogu ale ještě to není všechno hotové, je toho prostě moc. Zjistila jsem, že některé odkazy u epizod ke stažení a online jsou nefunkční, tak jsem to upravovala, měnila obrázky, taky jsem upravila postavy, zatím taky ale jen obrázky, zbytek profilů budu muset ještě dodělat a opravovala jsem mnoho dalších věcí. Bohužel jsem to všechno začala opravovat pozdě, takže jsem to do konce prázdnin nestihla, takže budu postupně pokračovat i přes školní rok. Nezdá se to ale opravy trvají opravdu dlouho.

Taky jste si mohli všimnout, že tady přibyla anketa o Nejlepšího chodce měsíce (Walker of the Month) a obnovila jsem ankety (Poll). Byla tady jen jedna a pak jsem se na to vyprdla, je to ale podle mě škoda takže je budu znovu dělat a pokusím se častěji :) A opět jsem otevřela objednávku layoutů.

Přehled opravených článků/rubrik:
KOMIKS • doplněno 5.Volume; komiks překládám sama a překlad dost trvá ale pokusím se co nejdříve přidat další volume
EPIZODY • kompletně doplněny informace o epizodách 4.série, ostatní série budu upravovat později
WEBIZODY • doplněny informace + opraveny odkazy online ke shlédnutí
POSTAVY • doplněny postavy + změněny obrázky + nové rozdělení, ostatní profily budu postupně doplňovat
TWD ONLINE ČESKY • opravené odkazy online The Walking Dead s českým dabingem 1.-3.série + změněny obrázky
TWD KE STAŽENÍ ČESKY • opravené odkazy ke stažení The Walking Dead s českým dabingem, zatím jen 3.série + změněny obrázky
KNIHY • nově přidaná trilogie The Walking Dead od Roberta Kirkmana
WALKER OF THE MONTH • nově přidaná anketa Walker of the Month - Chodec měsíce
POLL • obnovené ankety
ORDER LAYOUT • znovu otevřena objednávka layoutů
+ do rubrik (rozcestníků) jsem přidala 5.sérii (online, ke stažení..) ať je to pak už nachystané

To je zatím všechno. Teď si fakt nadávám že jsem začala s opravama pozdě, kdybych začala dřív určitě bych všechno opravit stihla. Ale ta lenost :D Ale jsme ráda, že jsem stihla aspoň tohle. Pak na řadu přijde opravit hry, obsazení a další věci...K blogu je tohle už asi všechno. Jen jsem chtěla dát vědět, co je opravené :)

.....................................................................................................................................

A teď něco málo ke škole. Zítra, 1.září, je po dvou měsících prázdnin opět nástup. Budu ve 4.ročníku, takže se teď škole budu muset hodně věnovat, takže nevím, jak to tady bude s aktivitou. Někdy tady budu častěji, někdy méně. S tím prostě nic nenadělám, musím teď makat. Teď 3 týdny budu mít ještě volnější, jenom přece první týden se to ještě fláká a další 2 týdny bych měla mít praxi, což je fajn, nemusím se učit, určitě volný čas využiju k dalším opravám na blogu.
Doufám, že jste si všichni prázdniny užili (já jo :3) a že se těšíte do školy (vlastně, kdo by se do školy těšil, já teda ne :D). Chci vám popřát ve škole úspěchy a snad vám to tam půjde dobře. Takže hodně štěstí všem a pevné nervy! A hlavně nám čtvrťáčkům, u maturity to budeme potřebovat.

Kelsey :)

Ordered Layout ♦ Lady Gaga

31. srpna 2014 v 17:06 | Posted by: Kelsey |  Ordered Layouts
Lady Gaga♦ pro: Lady-Gaga náhled♦ spokojenost: 90% ♦nastavený

Po delší době jsem otevřela objednávky layoutů a hned tady mám první layout. Je pro blog Lady-Gaga. Dobře se mi pracovalo jak s fotkama tak s barvama. Paplala jsem se s ním celkem dlouho ale myslím, že to za to stálo. Mně se líbí :) Snad se bude spokojený i admin. :)

Walker of the Month [October]

29. srpna 2014 v 23:53 | Posted by: Kelsey |  WOTM
Dlouho jsem přemýšlela o tom, že bych tady zavedla Photo of the month - fotku měsíce. Když jsem nad tím ale přemýšlela víc, tak mě napadlo, že bych to mohla trochu pozměnit a zavést tady Walker of the month - chodec měsíce! Tohle se mi líbí mnohem více, než Photo of the month. Anketa s chodcema se mi sem prostě hodí víc :) Vy, co nevíte, o co jde, tak jeden celý měsíc se bude hlasovat o chodce toho dalšího měsíce. Chodec, který vyhraje bude celý ten měsíc u této ankety v menu. Bude nám začínat září, takže budeme hlasovat o chodce měsíce říjen. 5.série se pomalu ale jestě blíží, tak jsem vybrala chodce právě z této série.
Níže jsou 2 fotky a v celém článku anketa.


The Walking Dead: Season 5 premiere - Title Revealed!

29. srpna 2014 v 23:20 | Posted by: Kelsey |  News (Season 5)
Konečně byl zveřejněn název premiérové epizody 5.série The Walking Dead! Podle TV Line má první epizoda název "No Sanctuary", což znamená žádné útočiště. Rick a jeho skupina jsou vězněni lidmi z Terminusu, nemají nic a i přesto se z tama budou muset dostat...Doufáme, že budou všichni v pořádku!

Co máte na další sérii The Walking Dead? - Derek
Můžu exkluzivně prozradit, že premiérová epizoda 5.série, která se odvysílá 12.října, má název - bubny, prosím - "No Sanctuary."

Gallery Update #41

29. srpna 2014 v 15:16 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Včera jsem sem dávala scany z magazínu Entertainment Weekly a teď už se objevil i samotný photoshoot. Na fotkách můžeme vidět Michonne, Daryla, Glenna, Maggie, Ricka a zombíky, ti nesmí chybět. Fotek je zatím 13 a doufám, že se jich objeví víc, protože jsou parádní! A některé nemají moc dobrou kvalitu, tak snad se objeví v lepší.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Promotional » Promo Photoshoot #1 [for Entertainment Weekly] [13x]


Stránka Entertainment Weekly zveřejnila další 4 exkluzivní fotky z 5.série The Walking Dead! Na fotkách jsou Carol s Tyreesem, Daryl, dále Gareth s Rickem a Bobem a na poslední fotce opět Rick.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Stills » Season 5 » First Look [7+4]


A nakonec tady mám několik dalších scanů z exkluzivního vydání magazínu Entertainment Weekly, které je zaměřeno na 5. sérii The Walking Dead.

image host image host image host image host image host

Magazine Scans » 2014 » Entertainment Weekly (September) [17+10]

Gallery Update #40

28. srpna 2014 v 15:25 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Stránka Entertainment Weekly zveřejnila exklusivně první náhled na novou, významnou postavu - Otce Gabriela Stokese, kterého hraje herec Seth Gillian. Fotka je kvalitní, což je dobře, akorát má tag, ale určitě se brzy objeví i bez něj. Abych pravdu řekla, nějak takhle jsem si Otce Gabriela představovala, takže já jsem nadšená. Objevil se i rozhovor se Sethem, který snad ještrě dneska přeložím (nebo aspoň část) a pak dám sem. Zatím se můžete pokochat fotkou :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Stills » Season 5 » First Look [6+1]


Včera jsem sem dávala scany obálek z exklusivního vydání magazínu Entertainment Weekly, na jehož srpnové obálce je The Walking Dead, a vybrat se může hned ze 4 obálek. Teď tady mám 13 úžasných scanů ze vnitřku magazínu! Jak z Otce Gabriela, tak i z tohoto jsem strašně nadšená, magazín vypadá fantasticky a myslím, že fotky, které byly použity, budou sloužit i jako promo fotky k 5.sérii. Takže doufám, že se jich brzy objeví víc :)

image host image host image host image host image host

Magazine Scans » 2014 » Entertainment Weekly (September) [4+13]


A teď fotky z natáčení, mám tady zase pěknou nálož :) Do galerie jsem přidala několik nových fotek z Alexandrijské bezpečné Zony (Alexandria Safe-Zone). Můžeme vidět hlavně věž a pak nějaké ostatní stavby. 7x

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » Alexandria Safe-Zone (Senoia, Georgia) [32+7]


Dále několik nových fotek z natáčení z Foreston Place. Nevím, kdy fotky byly pozířeny, tak jsem je dala všechny do jedné složky. Na fotkách jsou vidět zombíci a někdo, kdo kreslí sluníčko a okolo něho krvavé skvrny. 8x

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » August - Foreston Place [24+8]


Tyto fotky jsou pořízeny z Peachtree, můžeme vidět hodně vozů a mezi nimi jsou i ty, které budou použity. Podle informací byla na natáčení viděna Melissa (Carol). 9x

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » August - Filming in Peachtree [9x]


Tyto 3 fotky jsou z natáčení z Griffinu, můžeme vidět Normana (Daryl) a novou postavu (nevíme jakou), kterou hraje herec Tyler Williams.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » August - Filming in Griffin [3x]


Nejnovější fotky jsou opět z Foreston Place, z tohoto týdne, pravděpodobně z 27.srpna. Na fotkách můžeme vidět Andrewa (Rick), Stevena (Glenn), Chada (Tyreese), Danai (Michonne) a Tylera Williamse.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » August 27 - Foreston Place [8x]

Poll #2: Která z nových postav je tvá nejoblíbenější?

27. srpna 2014 v 17:49 | Posted by: Kelsey |  Polls
Jsem strašná, když jsem sem v lednu dala první anketu s tím, že když se chytne, budu je dávat často. No a celkem dost se chytla ale byla to první a zatím poslední anketa -_- Opět jsem to nějak zazdila, za což se omlouvám. Teď na ty ankety budu myslet více. Hlavně proto, že mě zajímají vaše názory na různý věci. Takže přicházím v pořadí s druhou anketou!

Tato anketa je zaměřena na 5 nových postav, přesněji na Taru Chambler, Abrahama Forda, Rositu Espinosu, Eugeneho Portera a na Garetha, všechny tyto postavy budou v 5.sérii hlavními postavami. Otázka zní, koho z těchto 5ti postav jste si nejvíce oblíbili? A do komenrářů napiště proč :)

.......................................................................................................................................

Krátce o postavách:

Tara Chambler se připojila ke Glennovi poté, co ji našel ve zničeném vězení. Po nějaké době se s Glennem shledali se zbytkem Rickovy skupiny.

Rosita Espinosa, Sgt. Abraham Ford a Dr. Eugene Porter tvoří tříčlennou skupinu. Jsou na cestě do Washingtonu, DC, když se setkají s Glennem a Tarou. Eugene tvrdí, že je vědec, a že zná příčinu vzniku zombie epidemie. Poté, co se shledají i se zbytkem Rickové skupiny, vydají se všichni do Washingtonu.

Gareth je vůdce Terminusu. V 5.sérii se s Rickovou skupinou vydá hledat lék.

Tara Chambler
Abraham Ford
Eugene Porter
Rosita Espinosa
Gareth
.......................................................................................................................................

Můj názor na postavy: Já jsem si nejvíce oblíbila Taru. Ani nevím čím to, ale prostě připadá mi taková správňácká, v pohodě holka. Na tu se dost těším. Taky mám hodně ráda Abrahama, to je fajn chlap :) Nejvíc v pohodě. Naopak Rositu a Eugenema vůbec ráda nemám. Abych pravdu řekla, tyhle 2 postavy mi kolikrát až vadí. Eugene mi připadá jak pošuk a Rosita na mě dobrý dojem neudělala. A Gareth? Pravda, že toho jsme si zatím moc okoukat nemohli, až v 5.sérii pořádně zjistíme, jaký je. Mám ohledně něho smíšené pocity. Uvidíme, jak se tyto postavy budou nadále vyvíjet :)

~ ANKETA V CELÉM ČLÁNKU ~

Gallery Update #39 (Entertainment Weekly!!!)

27. srpna 2014 v 17:47 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Mám skvělou zprávu! Entertainment Weekly má pro nás exkluzivní náhled do 5.série The Walking Dead! A tak jak už to bývá zvykem, The Walking Dead se objevilo na obálce tohoto časopisu. Ti, co si tohle vydání pořídí, si můžou vybrat rovnou ze 4 obálek. Na jedné je Daryl, na další Rick, dále Michonne a nakonec Maggie spolu s Glennem. Obálky jsou udělany tak nějak jinak, netradičně. Jsou na nich postavy, které se jak kdyby pohybují. Na internetu se to objevilo před chviličkou a já mám z toho obrovskou radost :) Teď už je jen otázka času, kdy se objeví nějaké promo fotky. Doufám, že se objeví i scany ze vnitřku časopisu. Pokud ano, tak bych vám to přeložila. Bývají tam zajímavé rozhovory :)

image host image host image host image host image host

Magazine Scans » 2014 » Entertainment Weekly (September) [4x]

Znovu otevřena objednávka layoutů!

27. srpna 2014 v 14:18 | Posted by: Kelsey |  Diary
Už jsem měla několik dotazů, jestli zase budu dělat layouty. Objednávku jsem na nějakou dobu zavřela, protože na to nebyl prostě čas a měla jsem dost objednávek, takže jsem toho na nějakou dobu měla opravdu dost.

Teď sice objednávku opět otevírám, ale veznu maximálně 5 blogů! Až pak všechny layouty udělám, opět otevřu objednávku a udělám další. Nechci aby se mi stalo to, co poprvé. Objednávek bylo moc, najednou nebyl čas a trvalo, než některým ten lay udělám. Takže pokud máte zájem, klikněte na odkaz níže - je tam několik pravidel a pak i odkaz na dotazník.The Walking Dead: Season 5 Premiere - Sneak Peek "Walkers Close on Tyreese"

27. srpna 2014 v 11:51 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
Objevil se nový 15-ti sekundový Sneak Peek z premiérové epizody 5.série The Walking Dead. Můžeme vidět Tyreeseho, jak se dívá z nějakého domu ven, kde je plno zombíků a pak za ním někdo/něco je.


The Walking Dead: Season 5 Premiere - Teaser "Family"

25. srpna 2014 v 21:35 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
Objevila se další upoutávka na premiéru 5.série The Walking Dead. Minule jsem mohli vidět upoutávku s názvem "What's Coming Next?" a teď byla vypuštěna upoutávka - "Family", tak jako i ta předchozí má 11 sekund.


Rick: "Tito lidé jsou má rodina a jestli jim jakkoliv ublížíš, zabiju tě."


List of Affiliates

25. srpna 2014 v 20:25 | Posted by: Kelsey
ELITE

http:// KristenStewart
http:// Arrow-Web
http:// Gaga
http:// GameOfThrones
http:// Iheart-OneDirection
http:// Troian-A-Bellisairo
http:// NotEnough
http:// Brangelina
http:// Lana-Del-Rey-Daily
http:// Serialovej
http:// Got-Online
http:// TVShowsManiac

TOP

http:// Meryl1
http:// Ultimate-LilyCollins
http:// IHeartAvenegrs
http:// NReedus-LHemsworth
http:// Shay-Mitchell
http:// Fan-Of-Celebrities
http:// Tom-W-Hiddleston
http:// Daily-KaleyCuoco
http:// Daily-You
http:// Rivera-Daily
http:// TheFlashSource
http:// Invisibles
http:// DemiLovato

ALS Ice Bucket Challenge (Chandler Riggs & Iron E Singleton)

24. srpna 2014 v 19:19 | Posted by: Kelsey |  Other Videos
Určitě znáte nynější hit internetu - ALS Ice Bucket Challenge. A pokud ne, tak vám přiblížím, co to je. Jedná se o ledovou výzvu, která koluje mezi celebritami a vlivnými lidmi. Má podpořit boj s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Ve výzvě je úkolem vylít na sebe ledovou vodu, ještě lépe s ledem, zdokumentovat to a dát na sociální síť. Taky každý nominuje přátele, kterí udělají to samé. Ice Bucket Challenge upozorňuje na amyotrofickou laterální sklerózu, známou taky jako Lou Gehrigova choroba. Kdo by se odmítl ledovou vodou polít, měl by na boj s ALS alespoň darovat peníze.
No a co by to bylo, kdyby nikdo nenominoval nikoho z The Walking Dead?! Sice se zatím objevila videa jen s Chandlerem Riggsem (Carl) a s Ironem E Singletonem (T-Dog) ale nominovaní jsou zdá se všichni herci z TWD, protože právě Iron řekl, že nominuje svě kolegy ze seriálu. A co jsem se dívala po vídeích, tak více lidí nominovalo lidi z TWD. Tak myslím, že je jen otázkou času, kdy se s někým z nich video objeví :)Gallery Update #38

24. srpna 2014 v 15:29 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Mám tady několik nových fotek z natáčení 5.série The Walking Dead, nebo spíš fotky z míst, kde se bude natáčet, na totěch fotkách není nikdo z herců, jde jen o přípravy. Do galerie jsem nahrála někoik nových fotek z Alexandrijské bezpečné zony (Alexandria Safe-Zone). Jak už jsem několikrát psala, je to obezděná komunita, na kterou v komiksu narazí Rick se skupinou po cestě do Washingtonu D.C. Můžeme vidět, že vež je nově natřená na bílo a na některých fotkách jde vidět, že je z jedné strany ohořelá. Taky můžeme vidět nové stavby domů.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » August - Alexandria Safe-Zone (Senoia, Georgia) [19+13]


Dále tady mám fotky z nového místa, kde se bude natáčet, má název Foreston Place. Podle fotek vidíme, že přípravy jsou v plném proudu, bylo tam přemístěno hodně nového vybavení a natáčení by mělo podle informací začít v pondělí ráno (jejich času).

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » August - Foreston Place [24x]


A nakonec tady mám nejnovější fotku z photoshootu pro Entertainment Weekly, který byl nafocen během Comic-Conu. Můžeme na ni vidět Normana Reeduse, jak má v puse ruku :3 :D Fotka je v galerii už dlouho ale zapomněla jsem ji sem dát.

image host image host image host image host image host

Cast » Photoshoots » 2014 » Entertainment Weekly (Comic-Con) [4+1]

The Walking Dead: Season 4 - Deleted Scene #4 (4x16 A)

24. srpna 2014 v 14:01 | Posted by: Kelsey |  Deleted Scenes (Season 4)
Mám tady ještě jednu smazanou scénu, tato je z finálové epizody 4.série s názvem "A". Můžeme vidět Carla a Ricka, jak jdou po kolejích, a na konci videa Michonne. Samozřejmě tato i ostatní smazané scény budou zahrnuty v The Walking Dead: The Complete Fourth Season na DVD i na Blu-ray, jak v klasické tak v limitované edici.


The Walking Dead: Season 4 - Deleted Scene #3 (4x14 The Grove)

24. srpna 2014 v 13:59 | Posted by: Kelsey |  Deleted Scenes (Season 4)
Objevila se další smazaná scéna, je ze 14-té epizody The Grove, jednu smazanou scénu z této epizody už jsme tady měli, a teď je tady další. Opět můžeme vidět Tyreeseho, Carol, Miku, Lizzie a Judith.


The Walking Dead: 3x16 Welcome to the Tombs - Online CZ

24. srpna 2014 v 13:57 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Online (Season 3)
Welcome to the Tombs ♠ online | » český název: Vítejte v katakombách

The Walking Dead: 3x15 This Sorrowful Life - Online CZ

24. srpna 2014 v 13:57 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Online (Season 3)
This Sorrowful Life ♠ online | » český název: Život plný utrpení

The Walking Dead: 3x14 Prey - Online CZ

24. srpna 2014 v 13:56 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Online (Season 3)
Prey ♠ online | » český název: Kořist

The Walking Dead: 3x13 Arrow On The Doorpost - Online CZ

24. srpna 2014 v 13:56 | Posted by: Kelsey |  The Walking Dead CZ Online (Season 3)
Arrow On The Doorpost ♠ online | » český název: Mezi třema očima