Září 2014

The Walking Dead: Season 5 - New trailers

23. září 2014 v 16:29 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
Za posledních pár dní AMC zveřejnila několik novýchn upoutávek na 5.sérii The Walking Dead, která má premiéru za necelý měsíc, přesně 12.října. V prvním videu můžeme vidět scény, ze kterých jsou udělané promo fotky.


Gallery Update #46

18. září 2014 v 20:27 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Dobré zprávy! Objevilo se několik nových fotek, přesněji portrétů, z nového photoshootu pro 5.sérii! Můžeme vidět například Carla, Beth, Sashu, Tyreeseho a další hlavní postavy.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Promotional » Cast Portraits [6+10]


Dále se objevily nové fotky z dalšího promo photoshootu. Na dvou fotkách můžeme vidět zombíky, je supr, že udělali fotky i zvlášť s nima, a na další fotce je fotka z banneru, který jsem sem nedávno dávala.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [30+3]


Dále AMC zveřejnila pár nových fotek z první epizody 5.série "No Sanctuary", která má premiéru 12.října. Už se nám to blíží! :3

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Stills » 5x01 No Sanctuary [20+9]


Taky se objevily fotky ze druhé epizody 5.série, jejíž název zatím neznáme.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Stills » 5x02 [5x]

Gallery Update #45 (New banner)

15. září 2014 v 21:01 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Objevil se nový banner k 5.sérii The Walking Dead od televize FOX! Můžeme na něm vidět všechny hlavní postavy, které známe, jak stojí na vagonu. Kvalita sice není špatná ale doufám, že bude v HQčku :) Více takový fotek/plakátů!

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Posters [4+1]

The Walking Dead Spin-Off: AMC has officially ordered a pilot

15. září 2014 v 14:47 | Posted by: Kelsey |  News
Stanice AMC oficiálně objednala pilotní díl The Walking Dead Spin-Offu. Výroba tohoto projektu začne ke konci tohoto roku a bude se natáčet na úplně jiném místě než originální seriál. Taky samozřejmě uvidíme nové obsazení a postavy.

Výkonní producenti The Walking Dead Robert Kirkman, Gale Anne Hurd a David Alpert budou pracovat i na tomto projektu. Dave Erickson byl jako showrunner v březnu a spolu s Kirkmanem nedávno vytvořili scénář pro pilotní díl, kterým bylo AMC velmi ohromeno.

AMC o novém seriálu nezveřejnila žádné informace, kromě toho, že se příběh bude odehrávat jinde, než v Georgii. "Existuje mnoho koutů ze světa The Walking Dead, které zůstávají neviděné ve stínech," řekl Kirkman. "Byla dána příležitost posvítit do těchto rohů, a zjistit, co se tam ukrývá, je absolutně vzrušující. Vím, že si fanoušci přejí vědět, co jsme s Davidem vytvořili pro tento nový svět The Walking Dead a jsem šťastný, že jsme o krok blíže k tomu sdílet to s nimi."

Podle mě je to skvělá zpráva! Jsem strašně ráda, že svět TWD uvidíme, jak říká Kirkman, i z jiných rohů. Na tento projekt se dost těším, byl to výborný nápad :)

Season 5: Making of - Locations &Stunts

15. září 2014 v 14:18 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of - Season 5
Objevila se 2 nová videa ze zákulisí 5.série. První video je o tvorbě nových míst a ve druhém videu můžeme vidět koordinátora kaskadérských kousků Montyho Simonse, který fanouškům nabídne pohled na choreografii soubojů a trénování chodců na natáčení 5.série The Walking Dead.Timetables #2

15. září 2014 v 14:00 | Posted by: Kelsey |  Timetables
Mám tady další várku rozvrhů. Na Asku se mě někdo ptal, jestli bych udělala rozvrh s Darylem a s castem. Takže jsem udělala 2 a 2, snad se líbí :) Pokud by jste někdo chtěl udělat rozvrh s někým nebo s nějakou speciální fotkou, stačí mi napsat na email, ask nebo do komentářů.

image host image host
image host image host

(kliknutím na ně je zvětšíte)

Gallery Update #44

13. září 2014 v 15:11 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Mám skvělou zprávu! Bylo zveřejněných několik nových promo fotek k 5.sérii! Přesněji se jedná o portréty a zatím můžeme vidět Ricka, Daryla, Glenna, Maggie, Carol a Michonne tak doufám, že se portréty objeví s více postavami, což by ale měly, jako u předchozích sérií.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Promotional » Cast Portraits [6x]


Teď už se bude jednat o fotky, které jsem do galerie doplnila ve vysoké kvalitě. Jako první tady mám promo photoshoot k 5.sérii, jak už jsem psala, ve skvělé kvalitě.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [20+10]


Dále jsem nahrála 2 fotky v lepší kvalitě a bez tagů z photoshootu pro magazín Entertainment Weekly a taky jsem tam přidala jednu fotku jen se zombíkama, která je ve skvělé kvalitě.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Promotional » Promo Photoshoot #1 (for Entertainment Weekly)[13+3]


Taky jsem našla fotky z 1. epizody 5.série "No Sanctuary" ve vysoké kvalitě, takže jsem je taky nahrála.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Stills » 5x01 No Sanctuary [10+10]


A nakonec tady mám jednu novou fotku Andrewa z photoshootu pro Men's Fitness. Vlastně ta fotka není tak úplně nová, jen je tady vidět větší část koně :D :)

image host image host image host image host image host

Cast » Andrew Lincoln » Photoshoots » 2014 » Men's Fitness (October) [4+1]

Timetables #1

9. září 2014 v 20:29 | Posted by: Kelsey |  Timetables
Někdo mě na Asku poprosil, jestli bych udělala nějaké rozvrhy hodin s The Walking Dead. Konečně jsem měla čas, tak jsem se do toho pustila. Jsou teda zatím jen 4 a to z nového plakátu a nových promo fotek k 5.sérii. Až zase bude čas udělám další. Pokud by jste chtěli rozvrh s nějakou konktrétní fotkou, tak stačí aby jste mi ji poslali na email ale musí být v dobré kvalitě. Jak už jsem psala, rozvrhy jsou mé tvorby takže pokud si je budete chtít zkopírovat nebo něco tak prosím jen se zdrojem. Doufám, že se vám líbí! :)

image host image host image host image host

(kliknutím na ně je zvětšíte)

The Walking Dead: 5x01 "No Sanctuary" - Trailer "Never Let Your Guard Down"

9. září 2014 v 12:00 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
AMC zveřejnila nový minutový trailer k první epizodě 5.série "No Sanctuary", který má název "Never Let Your Guard Down"


Gallery Update #43

8. září 2014 v 21:04 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Objevily se nové promo fotky k 5.sérii s Rickem. Připadá mi ale že jsou docela podobné novým fotkám z první epizody 5.série "No Sanctuary", ty mi trochu připadají jako promo fotky. Někdo je jako promo fotky uvádí, někdo ne. Kdyby se potvrdilo, že jsou to promo fotky a ne fotky z epizod tak bych je přeřadila do jiné šložky. Každopádně tyhle nové fotky s Rickem jsem zařadila do promo fotek. Je jich 9.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [Rick Grimes] [9x]


Natáčení je stále v plném proudu a máme k dispozici další fotky. Jsou nové, tedy ze září a natáčení probíhalo v Atlantě. Můžeme vidět hodně postav, jako třeba Abrahama, Michonne, Daryla, Tyreeseho a další a taky dabléry.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » On the Set » September - Filming in Atlanta [21x]


Norman Reedus na svých oficiálních stránkách zveřejnil 3 fotky z natáčení 5.série s Gregem Nicoterem. Norman (Dary) má ruku od krve a vypadá to celkem drsně. Hodně se píše o tom, že je to nějaká scéna z komiksu.

image host image host image host image host image host

Cast » Norman Reedus » Personal Photos [3x]


Andrew Lincoln (Rick) potěšil své fanoušky zbrusu novým photoshootem pro říjnové vydání magazínu Men's Fitness. Zatím jsou k dispozici 4 fotky v dobré kvalitě.

image host image host image host image host image host

Cast » Andrew Lincoln » Photoshoots » 2014 » Men's Fitness (October) [4x]


Novým photoshootem nám udělala radost taky představitelka Michonne, tedy Danai Gurira, který nafotila spolu s Alfre Woodard, Laverne Cox a Nicole Beharie pro říjnové vydání magazínu Essence. Danai to opravdu sluší :)

image host image host image host image host image host

Cast » Danai Gurira » Photoshoots » Essence Magazine (October) [4x]

The Walking Dead: 5x01 "No Sanctuary" - Teaser "Find a Cure"

8. září 2014 v 20:34 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
Taky byla zveřejněna další upoutávka na premiérovou epizodu "No sanctuary", má název "Najít lék".


The Walking Dead: 5x01 "No Sanctuary" - Promo Video

8. září 2014 v 20:27 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 5)
Bylo zveřejněno nové promo video k premiérové epizodě 5.série "No Sanctuary", která má premiéru 12.října. Už se nám to blíží !!! :)


Gallery Update #42

4. září 2014 v 19:13 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Dneska jsem vůbec neměla v plánu sem jít, protože se musím učit, ale když jsem uviděla nový plakát k 5.sérii a nové fotky z 1.epizody musela jsem se o to s vámi podělit! :) Jako první je tedy plakát, na kterém je Rick a můžeme vidět nápis "Lov nebo buď loven". Ale abych pravdu řekla, Rick vypadá hrozně. Strašně strhaně a unaveně. Plakát jsem do galerie nahrála ve 2 verzích a jsou ve skvělé kvalitě.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Posters [2+2]


A teď ty fotky z 1. epizody 5.série, která má název "No Sanctuary"! Bylo zveřejněno několik nových fotek, ze kterých mám obrovskou radost! Některé mi připadaly jako promo fotky :D :) Několik jich má parádní kvalitu a ostatní jsou o něco horší, ale nedá se říct, že by ta kvalita u ostatních fotek byla hrozná :) Na fotkách jsou Daryl, Rick, Carol, Maggie, Tyreese, Sasha, Glenn, Abraham a samozřejmě zombíci nesmí chybět :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 5 » Stills » 5x01 No Sanctuary [6+11]

Ordered Layout ♦ Dylan O'Brien

3. září 2014 v 19:53 | Posted by: Kelsey |  Ordered Layouts
Dylan O'Brien ♦ pro: Tw-Fanaticnáhled ♦ spokojenost: 85% ♦ nastavený

Omlouvám se, že jsem tady od neděle nebyla ale není čas. V pondělí jsem začala dělat tento layout, včera jsem ho dodělávala a dneska nastavovala. A to jsem si myslela že to nedám protože jsem přijela pozdě. Ale říkala jsem si že když už ho mám tak ho nastavím, ať Bea nečeká do víkendu, protože zítra nemám čas už vůbec. Už začíná učení. Takže novinky očekávejte teda v ten víkend. Layout jsou dělala asi tak ty 2 dny. Furt se mi nějak nelíbil tak jsem ho celý předělala a vzešlo z toho tohle. S touto verzí jsem spokojená tak snad i adminka :)