Prosinec 2014

Hiatus / Konec?

6. prosince 2014 v 15:19 | Posted by: Kelsey |  Diary
Doufala jsem, že tohle sem nikdy nenapíšu ale musím. Jak jste si všimli, v poslední době jsem tady skoro nebyla, přidala jsem jen nové díly online a ke stažení, informace k dalším epizodám a nic víc, pak už jsem nepřidávala ani videa a fotky k novým epizodám. Má to více důvodů:
1. je ten, že nemám svůj noťas, to jsem sem už taky psala. A to mě omezuje hodně, protože ukládám hodně souborů, měla jsem tam vše potřebné k blogování (není to jen o napsaná článků a konec, jak si možná někteří myslí že to tak je) a teď už asi 2 měsíce nemám nic. Noťas mám půjčený od táty a nechci mu ho zaspamovat fotkama a souborama o TWD. Nový budu mít na Vánoce, na což se opravdu těším.
2. důvod je ten, že mám méně a méně času. Jsem v maturitním ročníku a věcí do školy je opravdu čím dál více. Většinou přijdu ze školy, udělám úkoly, naučím se a už ani nemám na nic náladu a chuť. Škola mě opravdu dost omezuje.
3. důvod je blogová krize, ta se bohužel ke všemu přidává. Je to i z té školy, mám toho všeho dost a na nějaký blog ani skoro nepomyslím. Nějak mě už to ani nebaví.
4. a asi poslední důvod je, že 5.série TWD mě zklamala, což mě opravdu mrzí. Líbily se mi z první poloviny asi jen 2 díly, což je chabé. Prostě mi ty díly připadají o ničem, zbytečně to natahují a jsou tam zbytečnosti. Takže i kvůli tomu nemám chuť sem chodit.

Jediné co mě tady drželo jste byli vy, návštěvníci. Chtěla jsem tady skončit asi před měsícem ale pak jsem si říkala, že to do konce první poloviny 5.série ještě vydržím a pak skončím. Jak víte, tak teď je ve vysílání až do února pauza. A to jsem i tak nějak využila. Buď se do toho února "vzpamatuju" a vrtátím se a nebo ne. Kdo ví jak to bude, protože to už bude maturita za dveřmi, uvidím podle situace. Ikdyž si myslím, že blogování mi bude chybět, už proto, že tohle je nejlepší a nejpropracovanější blog, který jsem kdy měla. A vykašlat bych se na něj nechtěla. Ale taky je možné, že se vrátím s novým notebookem, protože věřte nebo ne, to dělá opravdu hodně.

Chtěla bych vám, návštěvníkům i spřáteleným blogům, strašně poděkovat. To vy jste mě tady drželi. Kdyby nebylo vás, tak už tady, jak jsem psala, nejsem. To, že sem chodíte a že si můžu číst vaše komentáře, mě strašně těší :)

Blíží se svátky, tak bych vám ještě chtěla popřát, aby jste je prožili klidně a příjemně a hlavně štastně a veselé Vánoce.

Prozatím se s vámi loučím a doufám, že se vše vrátí do normálu a já se vrátím, mějte se, Kelsey.
Kdyby se někdo chtěl zeptat na něco ohledně mě, blogu nebo The Walking Dead tak můžete na Asku nebo emailu, obojí najdete v menu, nebo taky jednodušše v komentářích.

The Walking Dead: 5x08 Coda - Online (CZ Titulky)

1. prosince 2014 v 15:10 | Posted by: Kelsey |  Online (Season 5)
ENGLISHvideoweed.es
WITH CZ SUBTITLESzkouknito.cz + serialycz.cz + sledujuserialy.cz

The Walking Dead: 5x08 Coda - Download (CZ Titulky)

1. prosince 2014 v 15:10 | Posted by: Kelsey |  Download (Season 5)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLES • english + czech
ENGLISH WITH CZ SUBTITLESwebshare.cz + uložto.cz