Červen 2015

Gallery Update #62: Season 6: Filmig + Fear: Posters; Stills; Promo; Filming

30. června 2015 v 18:02 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Objevilo se mnoho nových fotek - jak k The Walking Dead tak k Fear The Walking Dead. Začnu s The Walking Dead, protože je toho méně, "jen" fotky z natáčení. Do galerie jsem nahrála hodně nových fotek z natáčení, které probíhalo včera. Na fotkách můžeme vidět například Andrewa Lincolna (Rick), Michaela Cudlitze (Abraham), Sonequ Martin-Green (Sasha) a Normana Reeduse (Daryl). Fanouškům se taky podařilo vyfotografovat mnoho chodců - na těchto fotkách je jich opravdu hodně!

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » On the Set » June 25-29 - Filming in Griffin (Georgia) [58+27]


Tak a teď k Fear The Walking Dead. Tak, jako byl zveřejněn první plakát pro 6.sérii The Walking Dead na letošní Comic-Con v San Diegu, tak se teď objevil plakát pro Fear pro Comic-Con. Na plakátu vidíme pláž, na které jsou stopy od zombíka a nadpis "Fear Begins Fear". Na plakát se můžeme podívat ve dvou provedeních.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Posters [1+2]


Premiéra Fear se blíží a už se objevila první promo fotka! Můžeme na ní vidět zleva Madison, Travise, Aliciu a Nicka.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fear The Walking Dead » Season 1 » Promotional » Promo Photoshoot #1 [1x]


Dále se na internetu objevila nová fotka z pilotního dílu Fear The Walking Dead. Můžeme na ni vidět Madison a Travise.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x01 Pilot [4+1]


Dále jsem do galerie nahrála fotky z natáčení Fear. Nevím ze kterého dne jsou tak jsem je dala do jedné složky. Vypadá to, že se natáčelo někde poblíž nemocnice. Můžeme vidět nějaké chodce a neznámé postavy.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » On the Set » June filming (Los Angeles,California) [11x]


A nakonec se můžeme podívat na fotky z natáčení z 20.červa ve Vancouveru. Na jedné fotce jde vidět velké stádo chodců!

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » On the Set » June 20 - Filming in Vancouver [8x]

Fear The Walking Dead: 1x01 Pilot - Teaser "Flu Shot"

30. června 2015 v 17:09 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 1 (FearTWD)
Objevila se další kraťoučká upoutávka k pilotní epizodě Fear The Walking Dead s názvem "Flu Shot". Nezapomeňte, že premiéra bude už v srpnu! :)


Gallery Update #61: Season 6 - Filming in Griffin

29. června 2015 v 10:49 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Natáčení 6.série The Walking Dead stále probíhá a od 25.června až do 1.července se natáčí v Grifinu. Opět se objevilo mnoho fotek - většina je z mostu, na kterém můžeme vidět Michaela Cudlitze (Abraham), jeho dabléra a taky visícího chodce. Na některých málo fotkách je vidět taky Sonequa Martin-Green (Sasha). Scéna u mostu už by měla být hotová a dnes by se mělo natáčet na místě, kde jde vidět dům s věžičkou.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » On the Set » June 25-28 - Filming in Griffin (Georgia) [58x]

Abraham Ford

28. června 2015 v 19:06 | Posted by: Kelsey
Herec: Michael Cudlitz
Status : živý
Věk : kolem 45
Pohlaví: muž
Barva vlasů: zrzavá
Povolání: seržant v Americké armádě
Národnost: Američan
Vztahy: Ellen Ford (zesnulá manželka), A.J. Ford (zesnulý syn), Becca Ford (zesnulá dcera), Rosita Espinosa (přítelkyně)

První výskyt: Inmates
Poslední výskyt: -Abraham je hlavní postavou a přeživším zombie apokalypsy. On a jeho společníci Rosita Espinosa a Eugene Porter putovali do Washingtonu D.C. najít lék, během jejich cesty se ale připojili ke skupině Ricka.

Před apokalypsou; o Abrahamově živote před apokalypsou je toho známo velmi málo, kromě toho, že měl manželku, syna a dceru. Byl seržant v Americké armádě a je charakterizován jako vulgární a drsný ale moudrý. Abraham je cílevědomý, hrdý, statečný, někdy vznětlivý a také má drsnou a nemilosrdnou stránku. Byl na vojenské základně někde blízko Houstonu, Texas. Taky měl komplikované setkání s velbloudem, které skončilo jeho vyhozením do povětří.

Po apokalypse; Abraham spolu s jeho rodinou přežíval na jednom místě. Jednu dobu jim bylo vyhrožováno, což vedlo k tomu, že Abraham skupinu odpovědnou za vyhrožování drsně napadl. Nicméně, jeho rodina byla traumatizována jak vyhrožováním tak Abrahamovým napadením, proto nakonec odešla. Abraham je později našel všechny mrtvé. Abraham se chystal spáchat sebevraždu ale v té době našel a zachránil Eugeneho, což vedlo ke spojení jejich sil.


ZAJÍMAVOSTI
• Jméno použité pro Abrahamův castin bylo "John Tyler".
• Michael Cudlitz řekl o jeho postavě: "Abraham je někdo, kdo přichází s velkou emocionální zátěží. A je na misi."
• Je zajímavé, že se Abraham usmívá, když bojuje, poznamenala Tara.

Gallery Update #60: 41st Saturn Awards (25/6)

28. června 2015 v 15:36 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Ve čtvrtek, 25.6., se konalo čtyřicáté-první předávání cen Saturn. Akce proběhla v Californském městě Burbank a z našich herců se akce zůčastnili Melissa McBride, Andrew Lincoln, Emily Kinney a taky výkonný producent Greg Nicotero. Skvělá zpráva je, že The Walking Dead spolu s herci vyhráli ve třech kategoriích - v kategorii Best Syndicated/Cable Television Series zvítězilo The Walking Dead, v kategorii Best Actor in a Television Series vyhrál Andrew Lincoln a v kategorii Best Supporting Actress in a Television Series zvítězila Melissa McBride! Podle mě je to více než skvělé, všem moc gratuluju a doufám, že vyhrají ještě mnoho dalších cen :)

image host image host image host image host image host

Appearances » 2015 » 41st Saturn Awards (25/6) [66x]

Fear The Walking Dead: 1x01 Pilot - Teaser "Missing Posters"

28. června 2015 v 15:08 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 1 (FearTWD)
AMC zveřejnila další, v pořadí už třetí, krátký teaser k prvnímu pilotnímu dílu Fear The Walking Dead. Můžeme vidět plakáty s pohřešovanými lidmi a prvního zombíka.


Fear The Walking Dead: 1x01 Pilot - Sneak Peek "Reports in Five States"

26. června 2015 v 12:00 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 1 (FearTWD)
Byl vypuštěn další krátký Sneak Peek k novému seriálu Fear The Walking Dead s názvem "Reports in Five States".


Gallery Update #59 - The Walking Dead: Season 6 - First Look Photo

25. června 2015 v 17:25 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Kromě prvního plakátu k 6.sérii a videa z natáčení se také objevila první oficiální fotka ze 6.série! Můžeme na ni vidět novou postavu - Heath - kterého ztvárňuje herec Corey Hawkins. Jedná se o další klíčovou postavu z Kirkmanova komiksu. Heath je obyvatel Alexandrijské bezpečné zóny a poprvé byl představen v Issue 69. Více o této postavě se dočtete zde. (tuto fotku už jsme dříve mohli vidět ale až teď ji AMC zveřejnila jako první náhled do 6.série)

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Walking Dead » Season 6 » Stills » First Look [1x]

The Walking Dead: Season 6 - Greeting From the Set

25. června 2015 v 17:14 | Posted by: Kelsey |  Inside & Making Of (Season 6)
AMC zveřejnila první video ze zákulisí z natáčení 6.série The Walking Dead! Můžeme vidět Michaela Cudlitze (Abrahama), který dělá rozhovory s ostatními herci, například s Lenniem Jamesem (Morgan) nebo Danai Gurirou (Michonne). Skvělá část je ta, kde je Danai, přijde za ní Daryl a vlepí jí pusu, to mě pobavilo :D Michael slibuje, že prví epizoda bude úžasná! A já jsem opravdu ráda, že se konečně něco začalo objevovat k 6.sérii :)


Tara Chambler

24. června 2015 v 17:39 | Posted by: Kelsey
Herečka : Alanna Masterson
Status : živá
Věk : kolem 25
Pohlaví: žena
Barva vlasů: tmavě hnědá
Povolání: studentka policejní akademie
Národnost: Američanka
Vztahy: David Chambler (otec), Lilly Chambler (sestra), Meghan Chambler (neteř), Sam (bývalá přítelkyně), Alisha (bývalá přítelkyně)

První výskyt: Live Bait
Poslední výskyt: -Po setkání s Philipem Blakem (Guvernér) spolu se svou rodinou opustila jejich byt, ve kterém byli do té doby, než by si našli bezpečnější místo. Poté, co pomohla Glennovi utéci z vězení zamořeném chodci, se stala členem Abrahamovy skupiny, která mířila do Washingtonu D.C. najít lék. Brzy poté se stala členem skupiny Ricka. Je posledním zbývajícím přeživším z její blízké rodiny a posledním přeživším z Martinezova tábora.
Nejdříve, při setkání s Guvernérem, když přišel do jejich bytu, se Tara zdála být bezcitná a nepřátelská. Když jsme ale Taru dále poznávali, zjistili jsme, že Tařin tvrdý zevnějšek je jen maska, kterou si pravděpodobně nasazuje z důvodů sebezáchovy a nejistoty. Později prokazuje přátelštější, soucitnou a upřímnou povahu. Tara vyjádřila pocit viny za zapojenení se do útoku na vězení, které způsobilo jeho pád. Tento pocit viny odezní poté, co je Tara přijata do Rickovy skupiny a odpustí jí. Běhěm 5.série Tara projevuje četné známky rozvoje emociální zralosti a vnitřní síly.

Před apokalypsou; Tara se chtěla stát policistkou a byla přijata na policejní akademii. V nějaké době začala chodit s dívkou jménem Sam, během jednoho dne při kempování prozradila, že měla přítele a nebyla bisexuálka, čemuž Tara věřila.

Po apokalypse; Během počátečních fází epidemie, Tařina sestra Lily, jejich otec David a Lilyna dcera Meghan vyzvedly Taru z akademie a chovali se spolu do bytového komplexu. Asi rok Tara neustále zabíjela chodce na jejich území. Nicméně nevěděla o tom, že musí propíchnout mozek chodců, aby je zabila.


ZAJÍMAVOSTI
• Jméno pro casting pro tuto postavu bylo Melody.
• Tara je první homosexuální postavou v The Walking Dead.
• Tara je posledním žijícím členem rodiny Chamblerů a Martinezova kempu.

The Walking Dead: 2015 Comic-Con Banner Revealed

23. června 2015 v 23:59 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Před pár hodinami byl zveřejněn první plakát k 6.sérii The Walking Dead, tento plakát slouží jako banner pro letošní Comic-Con v San Diegu. Můžeme na něm vidět na levé straně Ricka, Daryla, Glenna, Maggie, Michonne, Sashu, Carol, Carla, Abrahama, Eugeneho, Taru a Rositu a po pravé straně jak kdyby proti Rickovi vidíme Morgana a otce Gabriela spolu s dalšími obyvateli Alexandrie - Deannu, Aarona, Jessie a Spencera.

Comic-Con v San Diegu, kde taky bude vypuštěn trailer k 6.sérii, se bude konat od 9.-12.července a The Walking Dead bude mít svůj panel 10.července, v tento den bude mít panel taky nový seriál Fear The Walking Dead. Více informací o Comic-Conu naleznete zde.

Plakáty jsem do galerie nahrála 3 - první je bez popisů ale nevidíme všechny postavy, druhý plakát je původní plakát se všemi postavami a třetí je v podobě banneru, všechny 3 fotky jsou ve vysokém rozlišení. Nevím jak vy, ale já jsem z plakátu nadšená, opravdu se mi dost líbí. Jen mám takový pocit, z toho postavení postav, že se Morgan dostane do křížku s Rickem, ale snad je to jen dojem z toho plakátu.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

The Walking Dead » Season 6 » Posters [3x]


20 Things We Know About Fear The Walking Dead

23. června 2015 v 16:42 | Posted by: Kelsey |  News (FearTWD)
Pokud vám unikly některé informace o seriálu Fear The Walking Dead, tak tady je 20 věcí, které zatím víme:

1. Děj se bude odehrávat v Los Angeles, díky čemuž možná uvidíme pár "sexy" zombie.

2. Začne to během toho, co Rick ve Walking Dead v kómatu a seriál se zaměří na počátek vypuknutí zombie apokalypsy. V podtstatě nám ukáže, jak se svět přeměňoval v děsivou apokalypsu, kterou vidíme ve Walking Dead.

3. Seriál neodhalí příčinu epidemie.

4. Seriál bude zaměřen na nové postavy, např. Madison, Travise, Nicka, Aliciu a další.

5. Seriál se inspiruje vypuknutím Eboly.

6. Seriál nebude plný zombie - což znamená, že je to tak brzy po vypuknutí, že chodci budou sotva rozložení.

7. Zombie nebudou nazýváni chodci tak, jako je to ve Walking Dead.

8. Fear The Walking Dead bude samotný seriál, což znamená, že nemusíte sledovat The Walking Dead, abyste pochopili Fear The Walking Dead.

9. Nicméně mytologie Fear The Walking Dead bude informovat o mytologii The Walking Dead, takže bude užitečné sledovat Fear The Walking Dead, aby jsme lépe porozuměli původnímu seriálu.

10. Zombie budou šílenější a více chaotičtí než ve Walking Dead, protože se děj odehrává v hustě obydleném Los Angeles, budou méně rozližilí a proto silnější.

11. Fear The Walking Dead se vůbec nebude odehrávat v lesích.

12. Fear The Walking Dead bude mít premiéru v srpnu a pravděpodobně bude běžet až do premiéry 6. série The Walking Dead.

13. První série má jen 6 epizod ale AMC objednala už i druhou sérii.

14. Fear The Walking Dead má možná blbý název ale podle Roberta Kirkmana to mohlo být mnohem horší: The Walking Dead: Los Angeles.

15. Pro lepší představu o hlavních postavách byly zveřejněny krátké popisy.

16. Byl zveřejněn krátký trailer s názvem "Good morning Los Angeles", ve kterém můžeme vidět, že v LA začíná vládnout chaos.

17. AMC také zveřejnila první Sneak Peek, ve kterém můžeme vidět Nicka, který utíká před kdo ví čím.

18. Také můžeme nahlédnout do zákulisí z natáčení, ve kterém můžeme vidět pár záběrů a celé to komentují výkonní producenti Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a Dave Erickson.

19. Můžeme si prohlédnout několik prvních fotek z Fear The Walking Dead.

20. Taky se objevil první plakát.

The Walking Dead: Season 6 - New Couple to Join Cast

23. června 2015 v 12:37 | Posted by: Kelsey |  News (Season 6)
Podle nejnovějších informací v The Walking Dead uvidíme dvě nové postavy, manželský pár - Kirka a Hildu. Pro tyto dvě postavy právě probíhá casting.

Kirk je popisován jako hezoun, který vždy hraje podle pravidel, je mu kolem 25 let a měl by být opakující se postavou. Kirkova manželka, Hilda, je silná žena s velkým charismem, která má od pasivního chování daleko. O postavách zatím není moc informací ale spekuluje se o tom, že Hildu v seriálu neuvidíme moc dlouho (protože se nejedná o casting na opakující se roli) - její smrt by Kirk vůbec nenesl dobře.

Bob Stookey

23. června 2015 v 12:34 | Posted by: Kelsey
Herec: Lawrence Gillard Jr.
Status : mrtvý
Věk : kolem 30
Pohlaví: muž
Barva vlasů: černá
Povolání: vojenský zdravotník
Národnost: Afro-američan
Vztahy: Sasha (bývalá přítelkyně)

První výskyt: 30 Days Without An Accident
Poslední výskyt: Conquer
Bob byl jednou z hlavních postav a jedním z nově příchozích lidí do vězení. Bob byl hluboce pronásledován jeho minulostí - před i po zombie apokalypse. Výsledkem toho je, že je tak trochu samotář, ačkoli si zachovává okouzlující a sebejistou tvář.

Před apokalypsou; o Bobově živote před apokalypsou je toho známo velmi málo. Nějakou dobu sloužil u Americké armádě jako zdravotník a byl pronásledován svou minulostí - stal se z něj alkoholik. Díky tomu, že byl zdravotník v armádě, má zkušenosti se zbraněmi, také má odbornou lékařskou přípravu a je zdatný v používání pistolí.

Po apokalypse; Bob byl členem dvou oddělených skupin přeživších před tím, než ho našel Glenn s Darylem. Byl jediným přeživším z obou skupin poté, co skupiny byly napadeny zombie. Bob byl přesvědčený, že je jeho prokletí vidět kolem sebe všechno a všechny vidět umírat. Stal se silně závsilmýjm na alkoholu, čímž se vyrovnával se všemi svými zkušenostmi. Bob trpí výčitkami a přijímá své "prokletí".


ZAJÍMAVOSTI
• Jméno, které bylo používáno pro Bobův casting, bylo "Roy Stark".
• Bob byl alkoholik nebo minimálně měl problémy s alkoholem.
• Na své bunde měl záplaty divize 82nd Airborne a divize 1st Armored, což může znamenat, že byl v divizi Airborne a Armored jako voják.

Sasha

21. června 2015 v 16:26 | Posted by: Kelsey
Herečka : Sonequa Martin-Green
Status : živá
Věk : kolem 28
Pohlaví: žena
Barva vlasů: černá
Povolání: bývalá hasička
Národnost: Afro-američanka
Vztahy: Tyreese (bratr), Bob (bývalý přítel)

První výskyt: Made to Suffer
Poslední výskyt: -
Sasha je bývalou hasičkou, patřila k menší skupině přeživších vedenou jejím starším bratrem Tyreesem snažící se najít bezpečný úkryt a později se stala jednou z prvních nových příchozí do vězení. Po pádu vězení byla ve vztahu se členem skupiny přeživších - Bobem Stookeym. Momentálně je posledním žijícím člověkem, který přišel v minulosti do vězení jako nováček. Po smrti Tyreeseho a Boba se Sasha stala mnohem více otrlá a skoro ztratila svou mysl, což jsme mohli vidět během pobytu v Alexanrijské bezpečné zóně.
Sasha je představována jako ostrá ale milosrdná mladá žena. Tak jako její bratr, i Sasha má velkou morálku ale často zpochybňuje bezpečnost ostatních přeživších a komunit, například když dorazí do Woodbury, začne podezřívat Guvernéra a na cestě do Terminusu s Maggie a Bobem má podezření, že jejich cíl je falešná naděje, což se ukázalo být pravdou. Prokázala vůdcovské kvality, byla spoluvůdce jedné skupinky spolu s Darylem Dixonem.

Před apokalypsou; Sasha a její starší bratr Tyreese žili někde v Jacksonvillu, Florida, před tím, než vypukla apokalypsa. Měli souseda jménem Jerry. Jako malá, Sasha často následovala Tyreeseho a dělala vše, co on. Když vyrostla, byla zaměstnaná jako hasička.

Po apokalypse; když vypukla nákaza, ona i její bratr Tyreese zůstali v bunkru, který byl na zahradě jejich souseda Jerryho po dobu sedmi měsíců, dokud jim nedošly zásoby. Poté potkali Allena, Donnu a Bena a připojili se k větší skupině, které měla kolem 25 členů. Tábor s přeživšími byl nakonec ovládnut chodci a mnoho jich bylo zabito. Bloudili kolem šesti týdnů a poté došli do vězení.


ZAJÍMAVOSTI
• Tričko, která Sasha měla v epizodě "Made to Suffer" má logo místní skupiny "Southern Gothic Revival".
• V Talking Dead Sonequa potvrdila, že práce, kterou Sasha měla před apokalypsou, byla hasička.
• Sasha je jednou ze dvou postav, které onemocněly během šíření infekce věznicí, a stále jsou naživu, druhou postavou je Glenn.
• Sasha je jednou ze dvou postav, které žily ve Woodbury, a jsou stále na živu. Druhou postavou je Michonne.

Tyreese

21. června 2015 v 15:57 | Posted by: Kelsey
Herec: Chad Coleman
Status : mrtvý
Věk : kolem 30
Pohlaví: muž
Barva vlasů: černá
Povolání: bývalý hráč NFL
Národnost: Afro-američan
Vztahy: Sasha (sestra), Karen (bývalá přítelkyně)

První výskyt: Made to Suffer
Poslední výskyt: Forget
Tyreese, také přezdívany Ty, byl jeden z hlavních postav a přeživších. Je starším bratrem Sashy a také byl vůdce malé skupiny přeživších. Stal se jedním z prvních nových příchozích do vězení. Během jeho doby ve vězení, vytvořil si vztah s jednou z přeživších z Woodbury - Karen. Po smrti Karen a pádu vězení se stal pečovatelem Judith Grimes a taky Lizzie a Miky Samuels. Silný, soucitný a obětavý Tyreese zápasil se svou morálkou, zatímco se snažil zvládat ochraňovat svoji skupinu, často se také snažil zabraňovat krveprolití. Jeho oblíbená zbraň je kladivo.

Před apokalypsou; o Tyreesově životě před vypuknutím zombie apokalypsy je toho známo velmi málo, kromě toho, že má mladší sestru Sashu a jeho soused byl anarchista jménem Jerry. Žil někde v Jacksonvillu, Florida.

Po apokalypse; když vypukla nákaza, on a jeho sestra Sasha zůstali v bunkru, který byl na zahradě jejich souseda Jerryho po dobu sedmi měsíců, dokud jim nedošly zásoby. Poté potkali Allena, Donnu a Bena a připojili se k větší skupině, které měla kolem 25 členů. Tábor s přeživšími byl nakonec ovládnut chodci a mnoho jich bylo zabito. Bloudili kolem šesti týdnů a poté došli do vězení. Během této doby Tyreese zachránil Donnu a ta se do něj zamilovala.


ZAJÍMAVOSTI
• Na seznamu akčních figurek má Tyreese příjmení Williams.
• Tyreese je momentálně jedinou hlavní postavou, která zemřela během finále první poloviny série.
• Tyreesova smrt je podobná smrti Morgana v komiksu, oba byli kousnuti chodcem a jejich ruku amputovala Michonne ale později zemřeli na infekci a velkou ztrátu krve, Michonne je usmrtila před přeměnou.

Gallery Update #57 - Season 6: Filming

20. června 2015 v 19:05 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Natáčení The Walking Dead stále pokračuje, takže tady jsou další fotky! Na těchto moc nejdou vidět herci, můžeme vidět především Daryla, ale spíše lokace, na kterých natáčení probíhalo.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » On the Set » June - Filming in Georgia [27x]

Fear The Walking Dead: 1x01 Pilot - Sneak Peek "Nick's Escape"

20. června 2015 v 18:44 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 1 (FearTWD)
Včera AMC zveřejnila první Sneak Peek k pilotní epizodě seriálu Fear The Walking Dead. Video má 30 sekund a můžeme v něm vidět Nicka, kterého hraje Frank Dillane, jak vyskakuje z okna a rychle utíká pryč.


San Diego Comic-Con 2015: Panels for The Walking Dead & Fear The Walking Dead

17. června 2015 v 12:42 | Posted by: Kelsey |  News
Tak jako každý rok se bude konat v San Diegu Comic-Con, na kterém se vždy dozvíme spoustu zajímavých informací. Bude se konat od 9.-12.července, což je za necelý měsíc, takže se objevily informace ohledně panelu a taky seznam herců, kteří se Comic-Conu zůčastní. Kromě The Walking Dead bude mít poprvé svůj panel i spin-off Fear The Walking Dead.

THE WALKING DEAD PANELU se z herců zůčastní Andrew Lincoln (Rick), Norman Reedus (Daryl), Steven Yeun (Glenn), Lauren Cohan (Maggie), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol), Chandler Riggs (Carl), Michael Cudlitz (Abraham), Lennie James (Morgan) a Sonequa Martin-Green(Sasha). Také nesmí chybět výkonný producent a showrunner Scott M. Gimple, výkonní producenti Gale Anne Hurd, Robert Kirkman, David Alpert a režisér a specialista na speciální make-up Greg Nicotero. Panel bude moderovat Chris Hardwick, který moderuje Talking Dead.

• Autogramiáda bude probáhat ráno od 10:00 do 11:00 v pátek 10.července
Panel bude probíhat od 12:00 do 13:00 v pátek 10.července (hala H)


FEAR THE WALKING DEAD PANELU se z herců zúčastní Kim Dickens (Madison), Cliff Curtis (Travis), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Frank Dillane (Nick), Elizabeth Rodriguez (Liza), Lorenzo James Henrie (Chris), Ruben Blades (Daniel) a Mercedes Mason (Ofelia). Také tam bude výkonný producent a showrunner David Erickson, výkonní producenti Gale Anne Hurd, Robert Kirkman, David Alpert a Greg Nicotero. I tento panel bude moderovat Chris Hardwick.

Panel bude probíhat od 13:00 do 14:00 v pátek 10.července (hala H)
• Autogramiáda bude probáhat od 13:00 do 14:00 v sobotu 11.července

Musíme brát ohled na časový posun, v San Diegu je o 9 hodin méně než u nás. Takže panel k The Walking Dead bude v čase od 21:00 do 22:00 a panel k Fear The Walking Dead od 22:00 do 23:00.

The Walking Dead: Michonne Mini-Series Video Game Announced

17. června 2015 v 12:18 | Posted by: Kelsey |  News
Po událostech ve dvacátém volume All Out War v komiksové sérii The Walking Dead od Roberta Kirkmana čtenáři neviděli Michonne až do Issue #139. Co se stalo v této mezeře? Telltale dá hráčům odpověď v nové herní mini-sérii The Walking Dead: Michonne.

Telltale a Skybound to oznámili v pondělí na E3, The Walking Dead: Michonne - A Telltale Games Mini-Série bude mít premiéru tento podzim a bude dostupná na PC/Mac, PlayStation 4, Xbox One, PS3, Xbox 360, taky na iOS a Android zařízení. Předpokládá se, že tato mini-série se bude skládat ze 3 epizod.

"Příběh se zabývá její cestou, kterou my neznáme, během Issue #126 až #139. Během této mini-série se třemi epizodami hráči odhalí, proč Michonne odešla pryč od Ricka, Ezekiel a od zbytku její skupiny...a co ji přivedlo zpět."

Tady je co Robert Kirkman řekl o nadcházející herní sérii o Michonne:

"Několika způsoby je Michonne odraz světa The Walking Dead. Na venek je tvrdá a nemilosrdná ale hluboko uvnitř je zlomená, stále má naději, snaží se prodrápat svou cestu ven z temnoty, která ji obklopuje. V naší snaze přinést svět komiksu a svět Telltale sérií blíže k sobě, není lepší postava než Michonne, které můžeme pomoci překonat tuto mezeru."