Bob Stookey

23. června 2015 v 12:34 | Posted by: Kelsey
Herec: Lawrence Gillard Jr.
Status : mrtvý
Věk : kolem 30
Pohlaví: muž
Barva vlasů: černá
Povolání: vojenský zdravotník
Národnost: Afro-američan
Vztahy: Sasha (bývalá přítelkyně)

První výskyt: 30 Days Without An Accident
Poslední výskyt: Conquer
Bob byl jednou z hlavních postav a jedním z nově příchozích lidí do vězení. Bob byl hluboce pronásledován jeho minulostí - před i po zombie apokalypse. Výsledkem toho je, že je tak trochu samotář, ačkoli si zachovává okouzlující a sebejistou tvář.

Před apokalypsou; o Bobově živote před apokalypsou je toho známo velmi málo. Nějakou dobu sloužil u Americké armádě jako zdravotník a byl pronásledován svou minulostí - stal se z něj alkoholik. Díky tomu, že byl zdravotník v armádě, má zkušenosti se zbraněmi, také má odbornou lékařskou přípravu a je zdatný v používání pistolí.

Po apokalypse; Bob byl členem dvou oddělených skupin přeživších před tím, než ho našel Glenn s Darylem. Byl jediným přeživším z obou skupin poté, co skupiny byly napadeny zombie. Bob byl přesvědčený, že je jeho prokletí vidět kolem sebe všechno a všechny vidět umírat. Stal se silně závsilmýjm na alkoholu, čímž se vyrovnával se všemi svými zkušenostmi. Bob trpí výčitkami a přijímá své "prokletí".


ZAJÍMAVOSTI
• Jméno, které bylo používáno pro Bobův casting, bylo "Roy Stark".
• Bob byl alkoholik nebo minimálně měl problémy s alkoholem.
• Na své bunde měl záplaty divize 82nd Airborne a divize 1st Armored, což může znamenat, že byl v divizi Airborne a Armored jako voják.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama