Fear The Walking Dead: About Main Characters

12. června 2015 v 19:01 | Posted by: Kelsey |  News (FearTWD)
Včera jsem slíbila, že sem dnes dám popisy hlavních postav, které budou vystupovat v seriálu Fear The Walking Dead, jsou krátké, protože víc se toho o postavách zatím neví. K hlavním postavám patří také Ofelia a Daniel, ale o nich jsem žádné popisy, kromě toho, že Ofelia je dcera Daniela, nenašla.


MADISON je postava, které zemřel manžel a vychovávala své deti sama. Takže je to osoba, která je velmi zkušená s náhlými změnami ve svém životě, kterým se musela přizpůsobit. Takže je v téhle svobodné matce síla, díky níž se dokáže přizpůsobit životu v zombie apokalypse. Madison je výchovný poradce na střední škole a snoubenka Travise. Jejími dětmi jsou Alicia a Nick.

TRAVIS je rozvedený učitel a snaží se s každým ve svém životě vycházet dobře. Podílí se na péči svého syna Chrise s bývalou manželkou Lizou a momentálně je zasnoubený s Madison. Travis představuje stabilitu v životě Madison, v jejím životě, který je šílený, je její skálou. Rozhodně má ve své minulosti temnotu.

CHRIS je Travisův bouřlivý teenagerský syn, který je znám také jako nejrozzlobenější dítě ve městě. Chová zášť kvůli Travisovi, protože se rozvedl s Lizou.

ALICIA je Madisonina ambiciózní teenagerská dcera, která je ve vztahu s jejím přítelem Mattem. Alicia exceluje ve škole a chce jít na vysokou.

NICK je Madisonin syn, který je poměrně velká noční můra rodičů. Byl vyhozen z vysoké, má hodněpotíží, zapletl se do některých špatných skupin lidí a je rozhodně problémové dítě. A je pro něho horší být vedle své dokonalé sestry, která zdánlivě nemá v životě nic negativního.

MATT je přítel Alici, který je sportovec.

LIZA utekla na předměstí LA, aby se vyrovnala se svým předchozím katastrofálním manželstvím s Travisem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rose* Rose* | Web | 12. června 2015 v 19:17 | Reagovat

Na TWD sice koukám především díky Derylovi, protože ho v tom seriálu neskutečně zbožňuji už od začátku.. Jak si to namířil do toho tábora a řval na Merla a pak se dozvěděl, kde je a hned div nenakopal všem zadek.. :D No a pak se z drsňáka stal cíťa a celkově je to prostě důvod, proč jsem si TWD tak moc zamilovala... Což mě přivádí k tomu, jak moc jsem milovala první 3 série .. :D Bylo to mnohem lepší... shořením farmy a žitím ve vězení mě to nějak přestávalo bavit, asi taky hlavně proto, že se tam najednou objevilo víc záporných rolí.. Jako kdyby zombíci nestačili, že.. :D No ale pořád je to úžasný seriál.. :) Takže uvidím jak a kdo mě osloví u spin offu.. :D

Co se týče Jenn a OUaT - OUaT jsem začala sledovat 2 years ago.. myslím a zamilovala jsem nehorázně Emmu - Jenn jsem znala jako Zoey z HIMYM - ale tam mě spíš štvala a pak jsem si jí zamilovala v OUaT a byla to láska veliká.. :D Ale mít o ní blog mě napadlo až teď, když jsem to začala sledovat znova od začátku (já totiž jsem magor, sleduji seriály od znova pokaždé když je pauza půl roku mezi sériemi :D :D) Takže tak.. OUaT miluji.. jsem veliký fanoušek Captain Swan, Snow White a Charminga ale především Rampelstinskin a Belle.. :) Kráska a zvíře je prostě perfektní v tomhle seriálu... ale upřímně? Začala jsem na to jako první podnět koukat díky Ginnifer jako Sněhurce.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama