Červenec 2015

Walker of the Month [September]

30. července 2015 v 21:46 | Posted by: Kelsey |  WOTM
Opět tady máme konec měsíce a s ním začátek srpna, to znamená, že začíná také nové hlasování v anketě Walker of The Month - chodec měsíce. Anketa měsíce srpen byla dost vyrovnaná, často to bylo nerozhodně, ale nakonec zvítězil chodec č.2, kterého najdete tady nebo v menu spolu s chodci této ankety. Tentokrát jsem vybrala chodce z očekávané 6.série, jako vždy jsou to krasavci a já se stále nestačím divit maskérům, jak dokážou něco takového vytvořit, jejich práce je opravdu úžasná. Anketa chodec měsíce září může začít!
Anketa v celém článku!


Season 6: New Exclusive Photos + EW Magazine

30. července 2015 v 19:24 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Server Entertainment Weekly dnes/včera zveřejnil 12 exkluzivních fotek ze 6.série The Walking Dead. Na třech fotkách, které jsem sem přidávala dnes, můžeme vidět nové postavy + v článku najdete popisy těchto postav a novou fotku Daryla. Později bylo zveřejněných dalších 8 fotek! Můžeme na nich vidět Carol, Judith, Jessie, Daryla, Ricka, Morgana, Michonne a další a také zombíky.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » First Look [19+9]


A to není všechno! Tak jak to každý rok bývá zvykem, i tento rok vychází vydání magazínu Entertainment Weekly, které je zaměřené na novou sérii The Walking Dead. Tohle číslo je srpnové a jsou v něm rozhovory o 6.sérii, fotky z epizod a také nové promo fotky. Zatím se objevily tyto 3 skvělé fotky s Rickem, Darylem a Carol. Hned jak jsem je uviděla zamilovala zamilovala jsem si je, všichni vypadají skvěle a hlavně Carol to tady podle mého opravdu sluší. Fotky mě dost mile překvapily, hlavně se mi líbí Carol s jejíma sušenkama a prostřední fotka, kde se Daryl s Rickem drží za zadky a ten výraz Carol nemá chybu :D Doufám, že se fotek objeví víc, protože jsou opravdu skvělé :)

image host image host image host PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [for Entertainment Weekly] [3x]


A nakonec se můžeme podívat na obálku srpnového vydání magazínu Entertainment Weekly, kterou nezdobí nikdo jiný než Carol s Rickem a Darylem.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Magazine Scans » 2015 » Entertainment Weekly (August) [1x]

The Walking Dead: Exclusive first photos and intel on new characters

30. července 2015 v 14:53 | Posted by: Kelsey |  News (Season 6)
Server Entertainment Weekly zveřejnil nové fotky ze 6.série The Walking Dead, včetně prvního pohledu na nové postavy Alexandrie - Doktorky Denise Cloyd a Cartera a pár informací právě o těchto postavách od producenta Scotta M. Gimpla.

Čtenáři Kirkmanova komiksu konečně budou moci vidět doktorku Denise Cloyd - klíčovou postavu komiksu. Tuto postavu hraje herečka Merritt Wever, která vyhrála cenu Emmy za postavu Zoe Barkow, kterou ztvárnila v seriálu Nurse Jackie. Denisina role doktory se stává po Petově smrti kritická, protože je v Alexandrii jediným doktorem. V komiksu jsou její dovednosti jako doktorky stěžejní, hlavně po strašlivém zranení jedné z hlavních postav - zranění, které se může ale nemusí stát v televizním seriálu.


Ethan Embry (který byl naposled viděn v seriálu Grace and Frankie) se také připojil k hercům a kromě jeho první fotografie bylo také prozrazeno, že hraje postavu jménem Carter. Gimple řekl, že Carter slouží jako směsice různých lidí z komiksu. "Ethan hraje kombinaci pár postav, na které jsme vlastně ještě nenarazili nebo na které jsme nebyli schopni narazit u ostatních postav," řekl Gimple. "Je to Alexandrian, byl tady celou dobu, jen docela zaneprázdněný". Z traileru k 6.sérii z Comic-Conu to vypadá, že Carter teď bude zaneprázdněný pokoušením se obrátit komunitu proti Rickovi, za všechno násilí, které do města přivedl.


Kromě těchto dvou nováčků se v 6.sérii setkáme s dalším obyvatelem Alexandrie. Už dříve bylo oznámeno, že Corey Hawkins bude hrát postavu jménem Heath z komiksu, který shání zásoby pro město (a který se stane romanticky propojený s Denise; v komiksu). Gimple řekl o Hawkinsovi a jeho roli: "Je úžasný a jsem nadšený vidět ho přivést Heathe k životu. Bylo to zábavné a skočil do toho oběma nohama. Je tvrdý a skeptický, když kamery natáčeí, a když jsou vypnuté, je jako praštěný fanoušek. Je opravdu, opravdu nadšený, že je tady může být."

Všechny 3 nové fotky si můžete prohlédnout v galerii v půdovní velikosti včetně nové fotografie Daryla.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » First Look [15+4]

Volume 6: This Sorrowful Life

29. července 2015 v 16:47 | Posted by: Kelsey

VOLUME 6: THIS SORROWFUL LIFE

Původní název: This Sorrowful Life
Český název: Život plný utrpení
Vydáno: 11.dubna 2007
Česky vydáno: září 2012
Koupit: zde
Ke stažení: zde
Překlad: Kruzy69 | Facebook | UložTo

ONLINE ČESKY


V tomto Volume se Rickovi, Glennovi a Michonne podaří utéct z Woodbury s pomocí některých, kteří si přejí být osvobozeni od Guvernérových šílených pravidel. Podaří se jim bezpečně dorazit zpět do vězení ale jsou absolutně nepřipraveni na to, co najdou.

Season 6 | New Filming Photos From Senoia

29. července 2015 v 15:56 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Po poměrně velkém návalu fotek a novinek se toho teď moc neobjevuje, ale aspoň se můžeme podívat na několik nových fotek z natáčení 6.série. Na placu byli viděni Otec Gabriel, Carol, Maggie, Morgan, Rick, Carl, Eugene, Jessie, Sasha a další, také pár nových postav a samozřejmě i zombíci, kteří byli v autobuse. Na natáčení byla také viděna Mochonnia dvojnice a podle informací bylo z Alexandrijské bezpečné zóny slyšeno okolo 100 výstřelů.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » On the Set » July 23 - 27 - Filming in Senoia (Georgia) [32x]

Alanna Masterson Is Pregnant

28. července 2015 v 18:25 | Posted by: Kelsey |  News
Včera, 27. července, herečka Alanna Masterson, která hraje Taru Chambler, oznámila prostřednisctím svého Instagramu, že je těhotná! Ve svých 27 letech čeká své první dítě. Na fotce můžeme vidět Alannu v bílých volných šatech, jak si drží bříško. Allanin přítel, fotograf Brick Stowell, tuto skvělou novinku také postnul na svůj Instagram - přidal tam fotku, na které je on a samozřejmě Allana, v plavkách. Na jejich Instagramech si můžete prohlédnout fotky v původní velikosti. Tato zpráve je orpavdu úžasná a oběma moc gratuluji. Jen doufám, že Allanino těhotenství nebude mít žádný vliv na její postavu v The Walking Dead, tak, jako to bylo u Snequy Martin-Green.


Walker of the Month [August]

28. července 2015 v 17:53 | Posted by: Kelsey |  WOTM
Zítra začíná nový měsíc - červenec - a spolu s ním začíná také nové hlasování v anketě Walker of the Month - chodec měsíce. Teď budeme hlasovat pro chodce měsíce srpen. Pro měsíc červenec vyhrál chodec číslo 2, na kterého se můžete podívat tady nebo v menu, kde je spolu s dalšími dvěmi chodci, kteří budou v anketě pro srpen. Zatím jsem vždy vybrala chodce z 5.série, chtělo to ale změnu a tak jsem zvolila 2 chodce ze druhé série. Opět jsou to krasavci - tak jako vždy :) Hlasování může začít!
Anketa v celém článku!


Kdo ještě nehlasoval, stále má možnost ovlinit anketu Walker of the Month měsíce srpen! Anketa ve čtvrtek končí a tak ještě máte možnost hlasovat. Zatím je to nerozhodně a potřebujeme vítěze. Anketa jako vždy v celém článku.

67th Emmy Awards | Nominees

28. července 2015 v 15:38 | Posted by: Kelsey |  News
V letošním, už šedesátém-sedmém ročníku cen Emmy byl náš seriál The Walking Dead nominován celkem do čtyř kategorií. Bohužel nikdo z herců nominován nebyl, což mě mrzí, protože by si to rozhodně zasloužili. Letošní nominace ovládl seriál Game of Thrones, který obdržel nejvíce nominací. Předávání cen bude probíhat 20.září v Los Angeles a moderátorem bude Andy Samberg. Stanice Fox bude tuto událost živě vysílat.

Outstanding Sound Editing For A Series
The Walking Dead (Conquer), Marvel's Daredevil (Speak Of The Devil), Gotham (All Happy Families Are Alike), Game of Thrones (Hardhome), BoardWalk Empire (The Good Listener), Black Sails (XVIII)

Outstanding Prosthetic Makeup For A Series, Limited Series, Movie Or A Special
The Walking Dead (Strangers), The Knick (Crutchfield), Penny Dreadful (Grand Guignol), Game of Thrones (Hardhome), BoardWalk Empire (The Good Listener), American Horror Story: Freak Show

Outstanding Special Visual Effects In A Supporting Role
The Walking Dead (Conquer), Marvel's Daredevil (Speak Of The Devil), Gotham (Lovecraft), BoardWalk Empire (Golden Days For Boys And Girls), American Horror Story: Freak Show (Edward Mordrake, Part 2)

Outstanding Stunt Coordination For A Drama Series, Limited Series Or Movie
The Walking Dead, The Blacklist, Sons Of Anarchy, Game of Thrones, BoardWalk Empire

Fear The Walking Dead | Characters

28. července 2015 v 14:58 | Posted by: Kelsey
Madison Clark
Travis Manawa
Nick Clark
Alicia Clark
Christopher Manawa
Liza Ortiz
Daniel Salazar
Ofelia Salazar
Griselda Salazar
Fear The Walking Dead | Cast

28. července 2015 v 13:02 | Posted by: Kelsey
» Madison Clark
» Travis Manawa
» Nick Clark
» Alicia Clark
» Griselda Salazar
» Liza Ortiz
» Daniel Salazar
» Ofelia Salazar
» Christopher Manawa
» Strand

Layout #13

28. července 2015 v 0:44 | Posted by: Kelsey |  Past Layouts

Před dovolenou jsem psala, že až přijedu domů, udělám nový layout zaměřený na 6.sérii a taky na Fear The Walking Dead. Dneska jsem se s ním trápila skoro celý den, pořád jsem ho mazala a něco předělávala a nakonec z toho vzniko tohle. Já ani nevím, jestli se mi líbí. Teda líbil se mi ale když jsem ho sem nastavila, nějak se mi líbit přestal. Hlavně je šílená stránka a menu, pořád mi nesedí barva písma, ikdyž jsem zkusila už několik variant. Menu zatím neřešte, zatím není přizpůsobené tomuto layoutu ale na to už dneska vážně nemám sílu ani náladu, takže půjdu spát a dodělám to zítra. Teda vladtně už dnes. Doufám, že až se vyspím nebudu z něho tak znechucená jako teď. A taky doufám, že vám z něho není zle tak, jako mně :D Pokud se mi nezačne líbit tak zpět nastavím ten předchozí a nový layout udělám až se objeví nějaké promo fotky k 6.sérii. Což ale asi bude až za dlouho.

Fear The Walking Dead: Synopses for Series & Episodes 1, 2

26. července 2015 v 14:38 | Posted by: Kelsey |  News (FearTWD)
Dnes je opravdu skvělý den pro Fear The Walking Dead. Objevilo se mnoho fotek z epizod, z natáčení a také promo fotky a teď vás potěším ještě oficiálním popisem seriálu a taky popisem první a druhé epizody! A taky jsme se dozvěděli název druhé epizody, což je So Close, Yet So Far.

OFICIÁLNÍ POPIS FEAR THE WALKING DEAD
Život ve stejném vesmíru jako The Walking Dead, Fear The Walking Dead je drama, které se zabývá počátkem propuknutí apokalypsy nemrtvých skrz rozbitou (špatně fungující) rodinu. Děj se odehrává ve městě, odkud lidé začnou utíkat, kde chrání tajemství a pohřbí jejich minulost, záhadným vypuknutím hrozí narušení stability středoškolské odborné poradkyni Madison Clark a učitele angličtiny Travise Manawana, která se jim podařila vybudovat. Každodenní nátlak dvou smíchaných rodin během vyrovnávání se s rozhořčením, útěkem a těžce závislými dětmi ustupuje do pozadí, když se společnost začne rozpadat. Neplánovaný vývoj, nezbytné přežití nejschopnějších lidí se musí udržet a naše špatně fungující rodina musí buď změnit sebe nebo přijmout své temnější historie.

EPIZODA 1 - PILOT (premiéra: 23.srpna)
Velice špatně fungující rodina je přinucena být pohromadě když si uvědomí, že ohlášený virus je vlastně začátek propuknutí apokalypsy nemrtvých.

EPIZODA 2 - SO CLOSE, YET SO FAR (premiéra: 30.srpna)
Mezitím co se Madison snaží udržet Nicka od zničujícího obsťáku, Travis se odváží jít najít jeho syna dříve, než město Los Angeles padne.

Fear: Episodes 1 & 2 Stills + Behind the Scenes

26. července 2015 v 14:34 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Do galerie jsem nahrála spoustu nových fotek k Fear The Walking Dead. Dopoledne jsem sem dávala nové promo fotky a ještě jsem narazila na další nově zveřejněné fotky. Tyto jsou z první epizody, ze které už jsme pár fotek vidět mohli. Má premiéru 23.srpna a její název je "Pilot".

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x01 Pilot [8+7]


Dále byly zveřejněny vůbec první fotky ke druhé epizodě, ke které byl také zveřejněn popis a název - "So Close, Yet So Far". Solu s ním se objevil také popis k první epizodě i k Fear The Walking Dead obecně, tyto informace najdete v dalším článku.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x02 So Close, Yet So Far [9x]


A aby toho nebylo málo, také se objevily fotky ze zákulisí 1.série. Tyto fotky jsou k první epizodě "Pilot", pár fotek už jsme vidět mohli, teď už ale víme, ze kterých epizod jsou a také máme k dispozici více fotek.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Behind the Scenes » 1x01 Pilot [10x]


Další fotky ze zákulisí jsou ze druhé epizody, která má název "So Close, Yet So Far".

image host image host image host image host imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Behind the Scenes » 1x02 So Close, Yet So Far [4x]


Ke třetí epizodě, jejíž název je zatím neznámý, se objevily pouze dvě fotky.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Behind the Scenes » 1x03 ??? [2x]


Ke čtvrté epizodě se fotky neobjevily, až k páté, a taky pouze dvě.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Behind the Scenes » 1x05 ??? [2x]

Fear: Stills & Promotional Photos | Season 6: Stills & On the Set | Cast: Photoshoots

26. července 2015 v 11:18 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Za tu dobu, co jsem tady nebyla, se objevilo hodně nových fotek! Nový seriál Fear The Walking Dead má premiéru za necelý měsíc, přesně 23.srpna, a konečně bylo zveřejněno několik promo fotek! Doteď jsme měli k dispozici jen jednu fotku a teď si jich konečně můžeme prohlédnou více. Podle mě jsou fotky povedené, líbí se mi :)

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Promotional » Promo Photoshoot #1 [12x]


Také byly zveřejněny portréty devíti postav - všechny jsou v HQ kvalitě.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Promotional » Portraits #1 [9x]


Nedávno jsem sem dávala fotky třech chodců z Fear The Walking Dead - byly ale docela malé a hlavně ořezané, teď se na ně může podívat ve vysoké kvalitě a neořízlé.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » First Look [8+3]


Během Comic-Conu i herci z Fear fotili photoshoot pro Entertainment Weekly, našla jsem ale pouze jednu fotku.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cast » Photoshoots » 2015 » Set #001 | Entertainment Weekly (Comic-Con) [1x]


Jednu fotku z photoshootu pro EW z Comic-Conu, kterou fotili herci z The Walking Dead, už jsme vidět mohli, narazila jsem ale ještě na jednu fotku, tentokrát s modrým pozadím a také je veselejší :)

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cast » Photoshoots » 2015 » Set #003 | Entertainment Weekly (Comic-Con) [1+1]


Před dovolenou jsem sem dávala 3 fotky zombíků z 6.série. AMC před pár dny zveřejnila další exkluzivní fotky a opět zombíky! Jsou stejní krasavci, jako ti předchozí. Před maskéry opravdu klobouk dolů :)

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

The Walking Dead » Season 6 » Stills » First Look [12+3]


Natáčení 6.série stále probíhá a opět se objevilo mnoho fotek. Můžeme vidět hodně chodců okolo Alexandrijské bezpečné zóny, podle informací jich bylo na place 200-300! Prorazí si cestu do Alexandrie? Na fotkách dále můžeme vidět například Melissu McBride a její dablérku, Stevena Yeuna, Andewa Lincolna, Lennieho Jamese a taky herce Benedicta Samuelse, který hraje člena skupiny "Wolves".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » On the Set » July 16 - 22 - Filming in Senoia (Georgia) [56x]

Prima Cool: Na 5.sérii Živých Mrtvých si musíme ještě chvíli počkat

26. července 2015 v 11:14 | Posted by: Kelsey |  News
V pátek tady padl dotaz, jestli už je ke shlédnutí 5.série Živých Mrtvých v češtině nebo pokud už vůbec dabing je. Ten ale stále není a mě také zajímá, kdy 5.sérii začne Prima Cool vysílat a tak jsem, stejně jako u předchozích sérií, napsala přímo Primě Cool, kdy se 5.sérii chystají začít vysílat. Odpověď mi přisla za několik minut a přišlo přesně to, co jsem očekávala, protože skoro tu samou odpověď jsem dostala vždy, kdy jsem jim napsala (u předchozích sérií):

Dobrý den, vzhledem k tomu, že poslední díl 5. řady byl v zemi produkce/v premiéře odvysílán teprve koncem března tohoto roku, musíme si na 5. řadu ještě chvíli počkat.

Takže pokud někdo čeká na dabing, ještě se nějakou dobu načeká. Do konce roku to ale snad bude :)

Fear The Walking Dead: Season 1 - New Promo

26. července 2015 v 11:07 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 1 (FearTWD)
Byla zveřejněna nová upoutávka k první sérii Fear The Walking Dead, jejíž premiéra se blíží! Na první díl se budeme moci podívat už za necelý měsíc, přesně 23.srpna :)


The Walking Dead: Season 5 - Deleted Scene #1 (5x13 Forget)

26. července 2015 v 11:00 | Posted by: Kelsey |  Deleted Scenes (Season 5)
Z dovolené už jsem doma, bylo to tam skvělé, a teď se hlásím s první novinkou. Server Entertainment Weekly zveřejnil první smazanou scénu z 5.série The Walking Dead - je z třinácté epizody "Forget" a můžeme vidět Michonne a Ricka. Tato scéna bude také k vidění v 5.sérii vydané na DVD, Blu-Ray a Digital HD, což vydá Anchor Bay Entertainment 25.srpna.


Hiatus | 17.7.- 25.7.

17. července 2015 v 14:38 | Posted by: Kelsey |  Diary
Celkem nestíhám, takže vám chci jen v rychlosti oznámit, že tady ode dneeška do příští soboty, 25.7., nebudu. Jedu na dovolenou do Chorvatska. Notebook si s sebou sice beru ale na blog mít čas určitě nebudu. Až se vrátím, všechny novinky, které se během toho týdne, co budu pryč, objeví, sem určitě dám, takže nic nám neuteče :D

+ Až se vrátím, chtěla bych udělat nový design, který bude zaměřený na 6.sérii (tak jako kdysi byly layouty např. k 5. nebo 4.sérii). A taky když jsem sem přidala Fear The Walking Dead, musím ho do designu nějak vpasovat.
+ Další věc je ta, že asi budu muset trochu překopat a pozměnit menu, protože myslím, že je tam toho moc, navíc když jsem sem přidala Fear, chci tam udělat "chlívečky" pro aktuální a další epizody jako to je u The Walking Dead a to už by to menu bylo asi kilometrový.
+ Opět budu pokračovat v přidávání komiksu - ale teď komiks nebudu překlkádat já! Když jsem tady v prosinci skončila, Kruzy69 se v překladu rozhodl pokračovat a domluvila jsem se s ním, že sem jeho přeložený komiks budu přidávat, za což jsem mu moc vděčná. Já totiž na překlad nemám čas, možná se to nezdá, ale zabere to opravdu moc času.

Tak a to je vše, mějte se hezky a užívejte prázdniny! :) Kelsey.

(prozatím se můžete zapojit do nové ankety - Nejšokující smrt 5.série)

POLL | Nejšokující smrt 5.série

17. července 2015 v 14:28 | Posted by: Kelsey |  Polls
Dlouho tady nebyla žádná anketa, tak jsem se rozhodla, že ji sem dám. Dlouhou dobu jsem přemýšlela, co bych sem dala a pak mě napadlo, že něco z 5.série by nebylo špatné, všechny ty události jsou ještě "čerstvé". Zemřelo tam pár význammých postav a mě zajímá, která smrt vás nejvíce šokovala. Vybrala jsem 4 postavy - Boba Stookeyho, Beth Greene, Tyreesa a postavu, která tam moc dlouho nebyla - Noah.

BOB STOOKEY - Byl kousnut chodcem do ramene, zemřel na infekci a poté byl před přeměnou bodnut do hlavy Tyreesem.
BETH GREENE - V nemocnici, poté, co ji našla Rickova skupina, byla střelena do hlavy Dawn Lerner.
TYREESE - Byl kousnut dvěma chodci, zemřel na velkou ztrátu krve a na amputaci jeho ruky. Michonne ho před přeměnou probodla.
NOAH - Byl sežrán chodci v otáčivých dveřích - celou situaci způsobil Nicholas.


ANKETA V CELÉM ČLÁNKU!

Season 6 & Fear: New First Look Photos | Cast: New Photos From Photoshoot

17. července 2015 v 14:04 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Objevily se 3 nové fotky ze 6.série The Walking Dead - můžeme se podívat na chodce, kteří jsou na všech třech fotkách. Jsou dost děsiví :D

image hostimage hostimage host imagebam.com imagebam.com

The Walking Dead » Season 6 » Stills » First Look [9+3]


Taky jsem narazila na 3 nové fotky z první série Fear The Walking Dead. Opět jsou na všech fotkách chodci.

image hostimage hostimage host imagebam.com imagebam.com

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » First Look [5+3]


Server Getty Images zveřejnil šíleně moc nových fotek z photoshootu, který byl nafocen ještě během Comic-Conu. Nemůžu se na fotky vynadívat :)

image host image host image host image host image host