Březen 2016

GALLERY UPDATE: Season 6 - Stills + BtS + First Photo of Negan!

31. března 2016 v 19:31 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Můžeme si prohlédnout 5 fotek z finálové epizody 6.série The Walking Dead, která má název "Last Day on Earth", která bude mít premiéru už tuto neděli! :) V této epizodě nás čeká velký a očekávaný nástup Negana! Takže se rozhodně máme na co těšit, nebo spíš netěšit? Tato epizoda bude krutá.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x16 Last Day on Earth [5x]


Dále se můžete podívat na několik nových fotek z nejnovější epizody "East".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x15 East [3+17]


Objevilo se také několik fotek ze zákulisí nového dílu "East". Fotky jsou opět skvělé, budu se opakovat, ale fotky ze zákulisí prostě miluju! :) Můžeme vidět například Carol, Ricka nebo Morgana.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x15 East [7x]


A jako poslední tady máme první náhled na Negana, který zveřejnila AMC! Do tváře sice nevidíme ale moc dobře vidíme Neganovu pálku omotanou ostnatým drátém, které říká Lucille. Než se odvysílá finále, můžeme jen hádat, koho touto pálkou sejme.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Negan - First Look [1x]

The Walking Dead: 6x16 Last Day on Earth - Sneak Peeks

28. března 2016 v 11:27 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 6)
K poslednímu dílu 6.série s názvem "Last Day on Earth" se objevily také 2 Sneak Peeky. V první ukázce můžeme vidět Morgana, který dojde k ceduli s nápisem "You Are Alive" a najde koně. V dalším videu vidíme Ricka povídat si s Gabrielem a poté se Spencerem.The Walking Dead: 6x16 Last Day on Earth - Promo Video

28. března 2016 v 11:26 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 6)
Už před pár dny se objevil trailer k finálovému dílu 6.série s názvem "Last Day on Earth". Musel nějak uniknout, protože tak brzo se trailery k dalšímu dílu neobjevují. Později byl trailer pochopitelně smazán ale teď, vy co jste ho nestihli, se na něj můžete podívat, protože nás poslední epizoda čeká už za týden! Vypadá opravdu intenzivně! Navíc můžeme vidět Negana (ikdyž jen zezadu) a taky jeho pálku omotanou ostnatým drátem - Lucille!


The Walking Dead: 6x15 East - Online (CZ Titulky)

28. března 2016 v 11:03 | Posted by: Kelsey |  Online (Season 6)
ENGLISHanimmex.com
WITH CZ SUBTITLESzkouknito.cz + topserialy.sk + serialycz.cz

The Walking Dead: 6x15 East - Download (CZ Titulky)

28. března 2016 v 10:16 | Posted by: Kelsey |  Download (Season 6)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLES • english + czech
ENGLISH WITH CZ SUBTITLESwebshare.cz + uložto.cz

The Walking Dead: 6x15 East

27. března 2016 v 19:28 | Posted by: Kelsey

EAST

Série 6, Epizoda 15
Premiéra: 27.března 2016
Stanice: AMC
Napsal: ???
Režie: Michael Satrazemis
Počet diváku v US: -
Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Melissa McBride - Carol Peletier, Danai Gurira - Michonne, Sonequa Martin-Green - Sasha, Michael Cudlitz - Abraham Ford, Lennie Jamses - Morgan Jones
Dále hrají: Josh McDermitt - Eugene Porter, Christian Serratos - Rosita Espinosa, Alanna Masterson - Tara Chambler, Seth Gilliam - Gabriel Stokes, Ross Marquand - Aaron, Austin Nichols - Spencer Monroe, Austin Amelio - Dwight, Jason Douglas - Tobin, Stuart Greer - Roman, Katelyn Nacon - Enid

» SYNOPSIS

Když z Alexandrie někdo odejde, komunita pokračuje ve zvýšené ostražitosti a v pátrání.


» PODROBNOSTI

-


» HLÁŠKY

-


» FOTKY

image host image host image host PDM64py5 PDM64py5


» PROMO VIDEA

> Promo Video; Sneak Peeks ↑ <


» ONLINE: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]

» DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]


← (Twice as Far) předchozí epizodadalší epizoda (Last Day on Earth) →

Season 6: Actors About Finale

26. března 2016 v 14:35 | Posted by: Kelsey |  News (Season 6)
Už za týden se odvysílá finálová epizoda 6.série The Walking Dead a na další sérii budeme muset čekat nejspíše opět až do října. Tato finálová epizoda bude podle všech informací velmi drsná. Nejen že poprvé uvidíme velkého záporáka Negana ale také uvidíme, koho zabije. Jak už jsem psala dříve, v komiksu Negan usmrtí Glenna, jeho baseballovou pálkou, které říká Lucille. Seriál ale není přesně podle předlohy, takže Neganův terč může být kdokoliv. Někteří herci se k finálové epizodě vyjádřili, z jejich slov mám z ní ale ještě větší hrůzu, protože to opravdu vypadá, že to bude velice drsné a budem to těžce rozdýchávat.

LAUREN COHAN: Lauren, Maggie, v rozhovoru pro Entertainment Weekly řekla o finálovém díle tohle: "Když slyším slovo 'finále', mám na něj fyzickou reakci, protože to byl ten nejtěžší den na natáčení, jaký jsem kdy měla. Nikdy mě ani nenapadlo, že jako herec byste mohli mít takový zážitek. Myslím, že je to jeden z nejsurovějších zážitků, jaký každý z nás kdy měl...Nechtěla jsem v ten den jít do práce. Trvalo to pro každého opravdu, opravdu dlouho, než jsme se po finále cítili opět v pohodě." Když pak padlo slovo na Negana, Lauren řekla, že je to zatím ten nejhorší záporák.

ANDREW LINCOLN: V tom samém rozhovoru řekl Andrew, Rick, také několik slov: "Poté, co jsem si přečetl scénář, bylo mi špatně od žaludku. Za celých 6 let, co pracuji na The Walking Dead, to bylo poprvé, co jsem do práce přišel pozdě, protože jsem se vzbudil uprostřed noci a nemohl jsem usnout...Byl jsem tak naštvaný a frustrovaný a bylo mi zle. A to vše bylo pouze po tom, co jsem to přečetl."

MELISSA MCBRIDE: K finálovému dílu se vyjádřila také představitelka Carol, Melissa: "Bylo to velmi temné...Poté, co jsem to dočetla, nemohla jsem mluvit. Cítila jsem se, jako bych spadla do černé díry."

LENNIE JAMES: Když si Lennie, představitel Morgana, přečetl scénář, řekl: "Za prvné, je to fenomenálně napsané, ale zadruhé, jedno z nejlepších představení postavy, které si pamatuji v jakékoliv televizní sérii, natož v našem seriálu."

Fear The Walking Dead: 2x01 - Title & Synopsis Revealed

25. března 2016 v 19:39 | Posted by: Kelsey |  News (FearTWD)
Druhá série nového seriálu Fear The Walking Dead se začne vysílat týden po finále 6.série The Walking Dead, což znamená 10.dubna. Premiéra se blíží a konečně byl zveřejněn název první epizody a také krátký popis. Epizoda nese název "Monster" (příšera) a popis si můžete přečíst níže.

EPIZODA 1 - Monster ; premiéra: 10.dubna
Naše rodiny uprchnou hrozivé Los Angeles na Strandově jachtě. Strand zůstává záhadou. Naše skupina se na moři setká s nebezpečím.

GALLERY UPDATE: Season 6 - New Stills + BtS

25. března 2016 v 15:12 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Konečně jsem se opět dokopala k doplnění galerie, takže se můžete podívat na první 3 fotky k následující epizodě "East". Připomínám, že je to předposlední epizoda 6.série, další týden nás čeká finále.

image host image host image host PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x15 East [3x]


Také jsem nahrála do galerie mnoho nových fotek z nejnovější epizody "Twice as Far", ve které nás bohužel opustila další z postav.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x14 Twice as Far [2+26]


Dále jsem doplnila fotky ke 13-té epizodě "The Same Boat", která byla převážně o Carol a Maggie a skupině, která je zajala.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x13 The Same Boat [1+28]


A nakonec jsem do galerie nahrála fotky ze zákulisí! Najdete tam nové fotky z epizod 12 (Not Tomorrow Yet), 13 (The Same Boat) a nejnovější epizody Twice as Far, kde dokonce můžete vidět Denise se šípem v oku.

image host image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x12 Not Tomorrow Yet [2x]


image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x13 The Same Boat [4x]


image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x14 Twice as Far [7x]

The Walking Dead: 6x15 East - Sneak Peeks

25. března 2016 v 15:12 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 6)
K následující epizodě "East" byly vypuštěny také dva Sneak Peeky. V prvním můžeme vidět Ricka a Michonne a ve druhém kapající krev a výstřel.The Walking Dead: 6x15 East - Promo Video

25. března 2016 v 15:11 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 6)
Podívejte se na promo video k následující, už předposlední, epizodě "East", která bude odvysílána tuto neděli. Epické finále nás čeká už za týden! A poté opět nejspíše až do října pauza.


The Walking Dead: 6x14 Twice as Far

25. března 2016 v 15:10 | Posted by: Kelsey

TWICE AS FAR

Série 6, Epizoda 14
Premiéra: 20.března 2016
Stanice: AMC
Napsal: Matt Negrete
Režie: Alrick Riley
Počet diváku v US: 12 690 000
Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Melissa McBride - Carol Peletier, Danai Gurira - Michonne, Sonequa Martin-Green - Sasha, Michael Cudlitz - Abraham Ford, Lennie Jamses - Morgan Jones
Dále hrají: Josh McDermitt - Eugene Porter, Christian Serratos - Rosita Espinosa, Alanna Masterson - Tara Chambler, Seth Gilliam - Gabriel Stokes, Ross Marquand - Aaron, Austin Nichols - Spencer Monroe, Merritt Wever - Denise Cloyd,
Austin Amelio - Dwight

» SYNOPSIS

Dvě samostatné skupiny odejdou z Alexadnrie hledat zásoby, a mezitím co se obě skupiny budou starat o budoucnost komunity, budou čelit velkým nebezpečím.


» PODROBNOSTI

• Poprvé (a naposled) se objeví Neil.
• Naposled se objeví Denise Cloyd.
• V této epizodě se vrátí Dwight, kterého jsme neviděli od epizody 6x06 Always Accountable. Má popálený obličej podobně jako jeho komiksový protějšek.
• Tato epizoda se stává již dvacátou-pátou, ve které se objeví představitel Abrahama Michael Cudlitz.
• Název epizody pochází z toho, co řekla Rosita Darylovi ohledně cesty, "Thats twice as far" (je to dvakrát tak daleko).
• Je to čtvrtá série v řadě, kde Carl Grimes není ve čtrnácté epizodě.
• Daryl získá zpět svou kuši.
• Několik scén je převzato z komiksu, přesně z 98.Issue:
- Skupina "Saviors" zaútočí na skupinu z Alexadnrie tím, že Dwight střelí kuší někoho do oka.
- "Saviors" zajmou Eugena, což zneužijí pro získání přístupu do Alexandrie.
- Eugene kousne Dwighta do rozkroku, díky čemuž může jít jeho skupina do protiútoku.
• Sashino pozvání Abrahama "dovnitř" je převzato z Issue 87.
• Merle Dixon byl poprvé zmíněn od epizody 4x12 Still.
• Píseň, která hraje po smrti Denise, je Chapel od Nicole Dollanganger.


» HLÁŠKY

-


» FOTKY

image host image host image host image host image host


» PROMO VIDEA» ONLINE: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]

» DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]


← (The Same Boat) předchozí epizodadalší epizoda (East) →

The Walking Dead: 6x12 Not Tomorrow Yet

25. března 2016 v 14:53 | Posted by: Kelsey

NOT TOMORROW YET

Série 6, Epizoda 12
Premiéra: 6.března 2016
Stanice: AMC
Napsal: Seth Hoffman
Režie: Greg Nicotero
Počet diváku v US: 12 820 000
Hlavní obsazení: Andrew Lincoln - Rick Grimes, Norman Reedus - Daryl Dixon, Steven Yeun - Glenn, Lauren Cohan - Maggie Greene, Chandler Riggs - Carl Grimes, Melissa McBride - Carol Peletier, Danai Gurira - Michonne, Sonequa Martin-Green - Sasha, Michael Cudlitz - Abraham Ford, Lennie Jamses - Morgan Jones
Dále hrají: Josh McDermitt - Eugene Porter, Christian Serratos - Rosita Espinosa, Alanna Masterson - Tara Chambler, Seth Gilliam - Gabriel Stokes, Ross Marquand - Aaron, Austin Nichols - Spencer Monroe, Tom Payne - Paul Rovia, Merritt Wever - Denise Cloyd, Corey Hawkins - Heath, Jason Douglas - Tobin

» SYNOPSIS

Tak jako Carol čelí svým démonům, Alexandria a Hilltop spojí své síly v nadcházejícím boji proti skupině "The Saviors".


» PODROBNOSTI

• Poprvé se objeví Craig.
• Poprvé se objeví Primo.
• Poprvé se objeví Paula (pouze hlas).
• Je to první epizoda, ve které poprvé Glenn, Heath, Tara a Gabriel zabijí živého člověka.
• Název epizody pochází z toho, o čem si Carol povídala s Tobinem.
• Abrahamovo oblečení v této epizodě je adaptováno z Abrahamova vzhledu z Volume 15: We Find Ourselves.
• Abrahamův rozchod s Rositou a jeho omluva - Myslel jsem, že jseš poslední žena na zemi....ale nejseš - je adaptována z Issue 85.
• Jedna z hlav, která měla vypadat jako hlava Gregoryho, byla vyrobena podle hlavy Grega Nicotera a druhá podle Johnyho Deppa.
• Během natáčení této epizody byla Alanna Masterson, představitelka Tary, téměř 9 měsíců těhotná.


» HLÁŠKY

-


» FOTKY» PROMO VIDEA» ONLINE: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]

» DOWNLOAD: English [with CZ subtitles] • Czech [with CZ dubbing]


← (Knots Untie) předchozí epizodadalší epizoda (The Same Boat) →


The Walking Dead: 6x14 Twice as Far - Download (CZ Titulky)

21. března 2016 v 16:23 | Posted by: Kelsey |  Download (Season 6)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLES • english + czech
ENGLISH WITH CZ SUBTITLES • webshare.cz + uložto.cz

Season 6 Finale: Leaked Song - Who Negan Kills?

17. března 2016 v 19:50 | Posted by: Kelsey |  News (Season 6)
Na internet unikla písnička, která by měla zaznít ve finálovém dílu 6.série The Walking Dead. Podle některých zdrojů dává píseň velkou nápovědu k tomu, koho Negan v tomto díle zabije. V komiksu Negan zabije Glenna svou baseballovou pálkou omotanou ostnatým drátem, které říká Lucille. Seriál není přesně podle komiksu, ovšem některé věci podle předlohy jsou a je možné, že mezi ně bude patřit i tohle.

Poté, co se objevila informace o tom, že bude píseň ve finálovém dílu, jejíž název je This Ain't The End a je nazpívána Mayou Levelle, se začaly objevovat také různé teorie o tom, kdo zemře. Dvě teorie se však vyskytují nejčastěji a to tyto:
  • Zemře Daryl - o tom se spekuluje už dlouho, podle různých zdrojů nastal čas Darylova odchodu. Někdo se dokonce domnívá, že Emily Kinney (Beth) udělá cover této písně.
  • Zemře Glenn - a někteří fanoušci věří, že tato slova jsou Maggie (Lauren Cohan): "Jsme rodina" a "Náš odkaz nikdy nezemře" - odkazující na jejich dítě. Téma 'Děti jsou naše budoucnost' se několikrát vyskytlo v posledních epizodách.
Já nechci věřit tomu, že jedna z těchto postav zemře, protože jestli ano, tak se s tím nesmířím, protože tyto dvě postavy miluju a nedokážu si bez nich Walking Dead představit. Někdo ale zemře a už za 3 týdny zjitíme kdo.


Fear The Walking Dead: 2x01 - Promo Video

17. března 2016 v 19:19 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 2 (FearTWD)
AMC zveřejnila nové promo video k premiérovému dílu druhé série Fear The Walking Dead, jehož název je zatím neznámý. Nová série odstartuje už 10.dubna!


GALLERY UPDATE: Season 6 - New Stills + Fear - New Stills, Poster & Promo!

14. března 2016 v 18:40 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Konečně jsem se zase dokopala k tomu, abych doplnila galerii! Mám to ráda čímdál míň, většinou je toho moc :D Ale co už. Můžete se podívat na několik nových fotek z předchozího dílu "Not Tomorrow Yet".


The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x12 Not Tomorrow Yet [4+25]


Také se můžete podívat zatím na jedinou fotografii, se zombíkem, z nejnovějšího dílu "The Same Boat", až budou další fotky v dobré kvalitě a bez tagů určitě je sem dám.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x13 The Same Boat [1x]


AMC také zveřejnila první dvě fotky k následujícímu, už čtrnáctému dílu, který nese název "Twice as Far". Na fotkách můžeme vidět Daryla a Eugenea. Čím víc se blíží finále 6.série, tím se také blíží nástup záporáka Negana!


The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x14 Twice as Far [4x]


Nejdřív se chci omluvit, že jsem dlouho zanedbávala novinky o seriálu Fear The Walking Dead, jsem ráda, že něco přidám o Walking Dead, takže Fear mi úplně vypadlo. Každopádně vám to vynahradím! Můžeme se podívat na první oficiální plakát ke druhé sérii, která má premiéru už 10.dubna! :)

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

Fear The Walking Dead » Season 2 » Posters [1x]


AMC také zveřejnila první promo fotografie ke druhé sérii, přesně portréty postav. Můžeme vidět hlavní postavy, jako například Madison, Aliciu, Nicka, Travise, Chrise a další.


Fear The Walking Dead » Season 2 » Promotional » Cast Portraits #1 [1x]


A nakonec se můžeme pokochat prvníma fotkama k premiérové epizodě ! Můžeme vidět postavy, které jsem zmiňovala výše, a také některé další. Název epizody zatím nebyl zveřejněn.


Fear The Walking Dead » Season 2 » Stills » 2x01 ??? [16x]

The Walking Dead: 6x14 Twice as Far - Sneak Peek

14. března 2016 v 17:40 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 6)
Podívat se můžeme také na ukázku z dalšího dílu "Twice as Far", ve které má Carol rozhovor s Darylem u jeho motorky, kterou získal zpět :)


The Walking Dead: 6x14 Twice as Far - Promo Video

14. března 2016 v 17:36 | Posted by: Kelsey |  Promo Videos (Season 6)
Třináctý díl 6.série The Walking Dead je za námi a dále nás čeká 14-ctý díl s názvem "Twice as Far", který bude odvysílán v neděli. 6.série se blíží do finiše, s tímhle dílem zbývají pouze 3 epizody, to také znamená, že brzy uvidíme obávaného Negana!