Season 7: Will We See A New Community "The Kingdom"?

7. dubna 2016 v 17:41 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
V poslední epizodě 6.série jsme se mohlhi seznámit se dvěmi novými postavami, které by mohly být součástí nové, větší komunity.

Když Morgan hledal Carol, a našel ji, také našel někoho, kdo jim nabídl pomoc. Kvůli jedinečnému oblečení, které měli na sobě a které fanoušci znají z komiksu Roberta Kirkmana se spekuluje nad tím, že tyto postavy patří k další skupině přeživších, kteří žijí v komunite The Kingdom (Království).

V novém rozhovoru mluví showrunner Scott Gimple o tom, že tyto dvě nové postavy můžou ale také nemusí být z komunity The KIngdom a také naznačuje, že fanoušci možná opravdu uvidí v 7.sérii živého tygra.

"Tito muži můžou ale nemusí být z The Kingdom. Můžeme ale nemusíme vidět The KIngdom, bude to velké odhalení a bude to další nový svět k prozkoumání a obydlení. Můžeme mít skutečného tygra? To je skvělý způsob, jak mi položit otázku, protože mě zavedete do oblasti spoilerů. Řekl bych, opravdu drzým způsobem, že můžeme mít spoustu věcí a lidé budou muset čekat, než je uvidí. Kdybych jen sledoval seriál - chtěl bych vidět tygra."

The Kingdom, v komiksu, je vysokoškolský kampus, který je opevněný a proměněný v bezpečnou zónu jako Alxandria. Komunita je vedena mužem jménem Ezekiel, který byl před apokalypsou ošetřovatelem a který má po svém boku věrného, ochranářského tygra, jehož jméno je Shiva. The Kingdom bylo poprvé představeno v Issue 108, pouze 8 Issue po představení Negana, který bude v 7.sérii hlavní postavou. Komunita je plná lidí, kteří nesnáší Negana a skupinu "Saviors". Obyvatelé mají oblečené ochranné brnění - a slouží jako rytíři takzvanému "Králi Ezekielovi" (King Ezekiel).

Pokud máte zájem, tady se můžete podívat na několik fotek Ezekiela a komunity The Kingdom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 8. dubna 2016 v 12:15 | Reagovat

kurnik tak to teda poriadne mlži a človek je z toho poriadne na nervy ale ako bola by to teda bomba keby to bola pravda mala by som z toho radosť :-) určite by to nabralo zaujímavý smer

2 brre brre | Web | 8. dubna 2016 v 15:20 | Reagovat

komiks jsem nečetla ale tahle skupina vypadá mnohem zajímavěji než ta Neganova takže doufám že tam budou!:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama