Červen 2016

GALLERY UPDATE: Season 7 - On the Set at Gin Property & Newnan

23. června 2016 v 12:39 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Natáčení 7.série stále pokračuje a my se můžeme díky stránce TSDF podívat na fotky z natáčení od 13.června do 20.června. Natáčelo se převážně v Gin Property, kde se nachází Alexandria, a také v Newnanu. Na fotkách můžeme vidět Ricka, který drží Neganovu pálku Lucille, dále otce Gabriela, Daryla, Aarona, Enid a Carla. Na natáčení byli dále viděni Eugene, Olivia, Negan a Dwight.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » June 13 - 20 - Filming at Gin Property (Alexandria) and Newnan [17x]

Season 7: Xander Berkeley Confirms Gregory’s Return

17. června 2016 v 12:23 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
AMC si tento rok velice hlídá spoilery ohledně 7.série The Walking Dead, proto není moc novinek, což mě mrzí ale na druhou stranu chápu, že chtějí, aby se toho "ven" dostalo co nejméně. Také to vypadá, že možná bude zrušena stránka TSDF, na které se každoročně objevuje spousta fotek z natáčení, novinek atd, zkrátka spoilerů. Jenže AMC už na tu stránku přišla a nevypadá to moc dobře, no uvidíme, jak to dopadne, teď už ale k novince.

Xander Berkeley, kterého jsme mohli vidět poprvé v 6.sérii jako představitele Gregoryho, vůdce komunity The Hilltop, bude hrát také v 7.sérii a bude mít zásadní roli. Herec tuto novinku oznámil 13.června na svém Twitteru.


V komiksu se Gregory stává Rickovým spojencem v boji proti Neganovi a skupině "Saviors", není ale jasné, jestli televizní Gregory bude stejný, jako ten komiksový.

7.série The Walking Dead bude mít premiéru tak jako vždy v říjnu na AMC, přesné datum se zatím ale neví. Někde se udává, že premiéra bude 9.října ale oficiálně zatím nic nebylo potvrzeno.

GALLERY UPDATE: Season 7: On the Set + First Look at "The Sanctuary"

13. června 2016 v 17:17 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Nejdříve se musím omluvit za to, že jsem se tak dlouho neozvala. Nestalo se to poprvé, já vím. Zkrátka ve škole toho bylo hodně a pak začalo zkouškové období a já neměla čas jak no noťas tak na blog, na ten už vůbec ne. Snažila jsem se sem přidávat alespoň nové díly Fear ale dlouho mi to nevydrželo, pak jsem neměla čas ani na to a proto jsem sem ani nenapsala, že tady nějakou dobu nebudu. Zkouškové máme do konce června ale já mám všechny zkoušky, kromě jedné, hotové (konečně!), a tak mám více času. Ikdyž venku je hezky a většinou mám něco na programu ale už je mnohem jednodušší si na chvíli na blog čas udělat. Takže slibuji, že zde zase budete nacházet novinky!
Momentálně se natáčí 7.série, takže novinek extra moc není, většinou jen fotky z natáčení nebo se objevují nové informace o nadcházející sérii, ale to bude spíše až později. Nicméně sem tam se nějaké důležité info objeví. Těším se, až se budou objevovat první videa, promo fotky a rozhovory! To miluju :) Ale to si ještě chvíli budeme muset počkat.

Jak jsem psala, zatím máme k dispozici pouze fotky z natáčení. Těch je docela hodně ale jen na některých se objeví nějaký herec. Minulý rok to bylo s fotkama lepší ale natáčení ještě není u konce. Fotky z období od 12.května do 6.června jsem dala do jedné složky, protože tam není nic tak závratného, abych to musela třídit.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » May 12 - June 6 - Filming In Georgia [27x]


Natáčení z doby, které už je nám blíž, jsem třídila. Navíc na těchto fotkách (natáčelo se 7.června) můžeme vidět v autě Morgana a několik jezdců z komunity "The Kingdon".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » June 7 - Filming in Fayetteville (Georgia) [7x]


10.června se natáčelo v Alexandrii a byli viděni Negan, Rick, Daryl, Carl, Dwight, Spencer, Rosita, Morgan, Maggie, Tara a několik členů skupiny Saviors.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » June 10 - Filming at Alexandria (Georgia) [16x]


A nejnovější fotky se týkají útočiště "The Sanctuary", které v 7.sérii uvidíme poprvé. Jedná se o "domov" skupiny The Saviors. Útočiště se poprvé objevilo v komikse v Issue 104. Jedná se o velkou továrnu obklopenou plotem a kameny. Do galerie jsem nahrála i 2 fotky z komiksu.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » The Sanctuary - First Look [4x]