Červenec 2016

The Walking Dead: Season 7 - Comic-Con Trailer!

22. července 2016 v 22:51 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
Jak jsem psala, nejsem doma, proto píšu jen v rychlosti. Konečně se můžeme podívat na první trailer na 7.sérii The Walking Dead, ve kterém kromě mnoha nových postav můžeme vidět i novou postavu Ezekiela, a jeho komunitu, s jeho tygrem jménem Shiva. Trailer si užijte, říjen se pomalu ale jistě blíží! :)


San Diego Comic-Con 2016: The Walking Dead Booth

21. července 2016 v 15:37 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Dnes začal velmi očekávaný Comic-Con v San Diegu, který bude probíhat až do neděle! The Walking Dead panel je sice až zítra, taktéž panel k Fear The Walking Dead, ale na první fotky se můžeme podívat už teď a to z takzvané The Walking Dead Booth - což je prostor určený pouze pro The Walking Dead, ve kterém se fanoušci mohou podívat na různé repliky ze seriálu. Minulý rok tam byla replika zakrvených otáčivých dveří, ve kterých nechyběli chodci. Tyto dveře znamenaly smrt pro Noaha, kterého se Glenn snažil zachránit. A také nesměl chybět sklad potravin Del Arno, kde se ocitl Daryl spolu s Aaronem - a přesně tam na ně "Vlci" (Wolves) nastražili pasti. U toho byl také kamion s chodci. Tento rok se fanoušci mohou podívat na repliku karavanu, který patří Neganovi. U karavanu stojí Negan s jeho baseballovou pálkou, které říká Lucille, a všech jeho 11 potenciálních obětí a okolo chodí několik zombíků.

Co se týče dalších informací a fotek z Comic-Conu, netuším, kdy je sem dám, protože dnes jedu na týden pryč a vážně nevím, kdy a nebo jestli vůbec se dostanu na internet. Trailer, který bude vypuštěn zítra, tady samozřejmě najdete. Fotky ale nejspíš doplním až budu zase doma. Štve mě, že to vyšlo zrovna na tento týden, kdy se toho děje okolo TWD tolik, ale nedá se nic dělat.

image hostimage hostimage hostimage hostimage host

Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - The Walking Dead Booth (21-24/7) [19x]

Season 7: First Look At Negan's Victims!

20. července 2016 v 21:50 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
Jak už jistě víte, tento týden se koná slavný Comic-Con v San Diegu, o kterém jsem psala v pátek (The Walking Dead má svůj panel v pátek), kde bude především vypuštěn vůbec první trailer na 7.sérii. Jak bývá zvykem, bývá také vypuštěno mnoho promo fotek k nové sérii, nové informace a tak dále. V pátek byl vypuštěn plakát právě ke Comic-Conu a dnes si můžeme prohlédnout nové promo fotky každé potenciální oběti Negana. Fotek, tedy možných obětí, je celkem 11. Trailer bude samozřejmě udělaný tak, abysme nic nepoznali. Také bysme se měli dozvědět premiéru 7.série. Tento pátek bude rozhodně pro The Walking Dead velký den :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » Promotional » Portraits #1 [San Diego Comic-Con] [11x]

Season 7: Exclusive photo of Morgan!

18. července 2016 v 21:42 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
Stránka EW dnes exkluzivně zveřejnila další fotku ze 7.série - a to první pohled na Morgana! Vypadá to, že je Morgan zpět se svou tyčí, ale kde je? Naposledy jsme viděli Morgana přijmout pomoc, když byl se zraněnou Carol, od dvou obrněných vojáků ale kam ho vzali? Vojáci vypadjí jako ti z komunity The Kingdom, kterou má nastarost Ezekiel, dříve jsem tady o této komunitě už psala. Na to, kam Morgana a Carol vzali, si budeme muset bohužel ještě nějakou dobu počkat. Nezapomeňte ale, že tento pátek bude mít The Walking Dead svůj panel na Comic-Conu v San Diegu, kde bude vypuštěn první trailer na 7.sérii! :)

(kliknutím na fotku ji otevřete v galerii)

San Diego Comic-Con 2016

15. července 2016 v 18:25 | Posted by: Kelsey |  News
Tak jako každý rok se i tento koná Comic-Con v San Diegu, který bude probíhat od 21. do 24.července, což je už příští týden. AMC včera zveřejnila oficiální plakát pro tento Comic-Con, který bude sloužit jako banner, což je zároveň první plakát k 7.sérii The Walking Dead. Můžeme na něm vidět Negana se svou pálkou "Lucille" a Ricka a další přeživší, kteří měli tu čest se s Neganem setkat. Také připomínám, že právě na tomto Comic-Conu bude zveřejněn první trailer k 7.sérii!!

THE WALKING DEAD PANEL
The Walking Dead bude mít svůj panel v pátek 22.července v čase od 13:00 do 14:00 (jejich času) v hale H.
Panelu se zůčastní herci Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohan, Danai Gurira, Chandler Riggs, Sonequa Martin-Green, Michael Cudlitz, Josh McDermitt, Ross Marquand, Christian Serratos a Jeffrey Dean Morgan spolu s výkonným producentem a showrunnerem Scottem M. Gimplem, výkonným producentem Robertem Kirkmane, výkonnou producentkou Gale Anne Hurd, výkonným producentem Davem Alpertem a Gregem Nicoterem, který se zaměřuje na speciální efekty a také je výkonným producentem. Panel bude moderovat Chris Hardwick, kterého můžeme znát z Talking Dead.
Bude se diskutovat o šokujícím finále 6.série a o ukázce ze 7.série, která má premiéru v říjnu.

Kromě plakátu, který je ve vysoké kvalitě, se objevila také fotka právě z plakátu ale bez jakýchkoliv popisků a také ve vysoké kvalitě, takže ji můžeme brát jako vůbec první promo fotku k 7.sérii, podávat se na ni můžete tady.

Oficiální Comic-Con banner:
(kliknutím na fotku ji otevřete v galerii)


Na Comic-Conu bude samozřejmě také seriál Feat the Walking Dead, ke kterému se také objevil oficiální banner. Zatím je odvysíláná první polovina druhé série ale už bylo zveřejněno datum pro premiéru druhé poloviny, což je 21.srpna. Na plakátu můžeme vidět lebku a nápis "Death Knows No Borders".

FEAR THE WALKING DEAD PANEL
Fear The Walking Dead bude mít svůj panel také v pátetk, hodinu před The Walking Dead, což je od 12:00 do 13:00.
Panelu se zůčastní herci Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Lorenzo James Henrie, Mercedes Mason a Colman Domingo. Dále se připojí výkonný producent a showrunner Dave Erickson, výkonný producent Robert Kirkman, výkonná producentka Gale Anne Hurd, výkonný producent Dave Alpert a Greg Nicotero, který se zaměřuje na speciální efekty a také je výkonným producentem. Tento panel bude moderovat také moderátor Christ Hardwick.
Na panelu se bude diskutovat o tom, kde skončila první prolovina druhé série a na co se můžeme těšit ve druhé polovině, která začíná v srpnu.

Oficiální Comic-Con banner:
(kliknutím na fotku ji otevřete v galerii)

Season 7: First Look!

13. července 2016 v 19:47 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
AMC dnes zveřejnila první fotku ze 7.série The Walking Dead! Můžeme na ní vidět nového záporáka Negana. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, protože to vypadá stejně, jako na konci 6.série. Potvrzuje se ale to, že 7.série začne tam, kde 6.série skončila.

(kliknutím na fotku ji otevřete v plné velikosti)

Výkonný producent, režisér a specialista na speciální efekty Greg Nicotero mluvil s EW také o tom, že zjistíme nejen koho Negan zabije ale také že v 7.sérii uvidíme velký kus Neganovy osobnosti, včetně jeho proslovů.

Příší týden se bude konat slavný Comic-Con v San Diegu, kde bude zamozřejmě opět The Walking Dead panel. Právě tento panel, kde budou samozřejmě herci a někteří režiséři, se bude konat v pátek 22.července, kde bude pravděpodobě opět zveřejněn vůbec první trailer k 7.sérii. Je sice nepravděpodobné, že uvidíme, koho Negan zabil ale určitě uvidíme nějaké nové postavy, komunity atd.