Srpen 2016

Fear The Walking Dead: 2x09 Los Muertos - Download (CZ Titulky & Dabing)

30. srpna 2016 v 9:58 | Posted by: Kelsey |  Fear | Download (Season 2)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech
ENG WITH CZ SUBTITLES • webshare.cz + uložto.cz | CZ DUBBINGwebshare.cz + uložto.cz


Fear The Walking Dead: 2x09 Los Muertos

30. srpna 2016 v 9:58 | Posted by: Kelsey

LOS MUERTOS

Série 2, Epizoda 9
Premiéra: 28.srpna 2016
Stanice: AMC
Scénář: Alan Page
Režie: Deborah Chow
Počet diváku v US: -

Hlavní obsazení: Kim Dickens - Madison Clark, Cliff Curtis - Travis Manawa, Frank Dillane - Nicholas Clark, Alycia Debnam Carey - Alicia Clark, Mercedes Mason - Ofelia Salazar, Lorenzo Henrie - Christopher Manawa, Salazar, Colman Domingo - Victor Strand
Dále hrají: Danay Garcia - Luciana, Paul Calderon - Alejandro, Alejandro Edda - Marco Rodriguez


Madison, Strand a ostatní jedou pryč poté, co ohrazený areál padl; Nick je vybrán pro nebezpečný úkol.• Poprvé a naposled se objeví Alonso Herrera.
• Poprvé se objeví Marco Rodriguez.
• Poprvé se objeví Vieja.
• Poprvé se objeví Oliviero.
• Název této epizody je španělsky "Mrtví".-image hostimage hostimage hostimage hostimage host
← (Grotesque) předchozí epizoda další epizoda (Do Not Disturb) →


Fear The Walking Dead: 2x08 Grotesque - Download (CZ Titulky & Dabing)

30. srpna 2016 v 9:23 | Posted by: Kelsey |  Fear | Download (Season 2)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech
ENG WITH CZ SUBTITLESwebshare.cz + uložto.cz | CZ DUBBINGwebshare.cz + uložto.cz

Fear The Walking Dead: 2x08 Grotesque

21. srpna 2016 v 18:11 | Posted by: Kelsey

GROTESQUE

Série 2, Epizoda 8
Premiéra: 21.srpna 2016
Stanice: AMC
Scénář: Kate Barnow
Režie: Daniel Sackheim
Počet diváku v US: -

Hlavní obsazení: Kim Dickens - Madison Clark, Cliff Curtis - Travis Manawa, Frank Dillane - Nicholas Clark, Alycia Debnam Carey - Alicia Clark, Mercedes Mason - Ofelia Salazar, Lorenzo Henrie - Christopher Manawa, Rubén Blades - Daniel Salazar, Colman Domingo - Victor Strand
Dále hrají: Danay Garcia - Luciana


Nickovo vytrvalé hledání odpovědí ho přivede do hrozivé krajiny. Temná část jeho minulosti je odhalena.• Poprvé se objeví Luciana.-image host image host image host image host image host
← (Shiva) předchozí epizoda další epizoda (Los Muertos) →

GALLERY UPDATE: New Stills + Promotional Photos + On the Set

21. srpna 2016 v 12:05 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Omlouvám se, že to tady opět zanedbávám ale posledních pár dní toho mám tolik, že na počítač vůbec nechodím. Zítra mi začíná brigáda, kde budu od rána do večera, takže tady příští dva týdny budu také minimálně, tak mě omluvte. Teď už ale k Walking Dead. Před pár dny byla zveřejněna nová fotka ze 7.série, na které můžeme vidět Negana se zbraní.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 7 » Stills » First Look [8+1]


Stránka EW také zveřejnila 3 nové fotky z photoshootu, který nafotil Jeffrey Dean Morgan ještě během Comic-Conu v San Diegu. Také se můžeme podívat na pár fotek z focení.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [Comic-Con at San Diego] [2+7]


Teď tady mám ale mnohem větší bombu - jedná se ale o potenciální spoilery, takže kdo nechce nic vědět, ať ihned přestane číst a ani se neopovažuje dívat na fotky! Předevčírem byly zveřejněny nové fotky z natáčaní, přesně z 18.srpna, které probíhalo v Atlantě, Georgia. Andrew Lincoln, Alanna Masterson a Ross Marquand natáčeli společnou scénu. Poté se přidala Danai Gurira a podle informací se pracovalo na deváté epizodě 7.série! Což znamená, že Negan na konci 6.série nevybral Ricka, Taru, Michonne ani Aarona.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » August 18 - Filming in Atlanta (Georgia) [11x]


Dále se můžeme podívat na několik dalších nových fotek z natáčení 7.série, tentokrát z 19.srpna. Byli viděni členové nové komunity The Kingdom, kteří mají jejich typické oblečení a také byli viděni koně. Dále byli na place nám neznámí lidé, spekuluje se, že jde o nějakou novou skupinu. Všichni mají černé oblečení, někteří kapuci a mají zbraně. Na pár fotkách můžeme vidět také Ježíše. Na natáčení toho dne byli dále viděni Rick, Michonne, Rosita, Tara a Aaron. Dále podle informací také Morgan a Carl ale to není potvrzené.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » August 19 - Filming in Atlanta (Georgia) [17x]


A nakonec se můžete podívat na spoustu fotek z premiérového dílu 2.poloviny 2.série Fear The Walking Dead. Osmá epizoda druhé řády nese název Grotesque a premiéru má už dnes na AMC, což znamená, že u nás bude tak jako vždy v pondělí.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 2 » Stills » 2x08 Grotesque [19x]

The Walking Dead: Season 7 - Sneak Peek!

15. srpna 2016 v 10:57 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
Včera na AMC celý den běžel maraton 6.série The Walking Dead a také bylo oznámeno, že po maratonu bude zveřejněna speciální ukázka na 7.sérii. Dočali jsme se a dnes se na ukázku můžeme podívat i my. Ukázka je zaměřena na Dwighta, který na silnici narazil na několik chodců. Důležité je ale to, že má na sobě Darylovu vestu, což vyvolalo mnoho spekulací o tom, že se mu možná něco stalo. Odpoveď na to, co je s Darylem a ostatními, dostaneme 23.října.

Pokud video nejde spustit, nějak to tady poslední dobou blbne, najdete ho tady.


Fear the Walking Dead Renewed for a Third Season

12. srpna 2016 v 17:08 | Posted by: Kelsey |  News (FearTWD)
Pro vás, kteří sledujete Fear The Walking Dead, mám dobrou zprávu. Sice už je starší ale tady jsem ji ještě nedávala a nevím, jestli o ni víte, takže si ji hned můžete přečíst. AMC obnovila Fear The Walking Dead pro 3.sérii. Premiérovou epizodu 2.sérii vidělo 8.8 milionů lidí.

Charlie Collier, ředitel AMC, SundaceTV a AMC Studios, nadšeně prohlásil: "To, co Dave Erickson a Robert Kirkman vytvořili ve Fear the Walking Dead, se musí ocenit. Sledovat hroutící se Los Angeles očima našich postav a vidět každého činit jejich rozhodnutí a snažit se vymyslet pravidla pro jejich nový svět - je děsivé a přesvědčivé a všichni jsme pro tuto jízdu." Jak Victor Stand poznamenal "Jediný způsob, jak přežít šílený svět, je přijmout šílenství." Děkujeme milionům fanouškům za přijmutí tohoto šíleného světa.

Fear The Walking Dead: Season 2B - Trailer

12. srpna 2016 v 14:04 | Posted by: Kelsey |  Media - Season 2 (FearTWD)
AMC během Comic-Conu v San Diegu zveřejnila trailer ke druhé polovině 2.série seriálu Fear The Walking Dead. Omlouvám se, že to sem přidávám až teď ale úplně jsem to zazdila.


Season 7: 10 Things We Already Know

11. srpna 2016 v 17:55 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
Poslední série skončila cliffhangerem a my už pár měsíců přemýšlíme nad tím, koho asi Negan zabil. Na to si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Pro maličké zkrácení dlouhého čekání jsem sepsala 10 důležitých věcí, které o nadcházející (sedmé) sérii zatím víme.

1. UVIDÍME ZCELA NOVÝ SVĚT
Výkonný producent Greg Nicotero prozradil Entertainment Weekly, kde můžeme očekávat hlavní postavy poté, co Negan zabije jednoho z nich:
"Opravdu dostaneme dojem většího světa a toho, jaké tyto dvě komunity jsou, jací jsou tam lidé a co mohou nabídnout, což je pro nás velmi strhující. Scénáře jsou fantastické. Víte, první epizoda, samozřejmě, je velmi intenzivní a velice brutální, dost smutná, dojemná a rozhodně je to výzva pro všechny zúčastněné strany vypořádat se s tímto odlišným místem ale naše show toho má dost co nabídnout."
Pokud si říkáte, kdy tyto nové světy uvidíme, Nicotero má pro vás odpověď: "Stane se to velmi rychle a velmi dramaticky jak se dostaneme do epizod jedna, dva, tři a čtyři".

2. JEFFREY DEAN MORGAN A DALŠÍ 3 HERCI BYLI "POVÝŠENI"
Jeffrey Dean Morgan, Tom Payne, Austin Amelio a Xander Berkeley byli povýšeni na hlavní postavy, což znamená, že Negana, Ježíše, Dwighta a Gregoryho uvidíme mnohem častěji.

3. SEZNÁMÍME SE S NOVÝMI POSTAVAMI
Podle webu TVLine se v následující sezóně seznámíme s dvěma novými postavami: "Naomi je babičkovský typ, která ztratila už tolik milovaných, že je ochotna udělat všechno proto, aby už nikoho nemusela pohřbít. Také je tady Jennie, veselá, tak trochu teenagerka," řekl Michael Ausilleo. Dále Nicotero nedávno řek EW, že budeme mít v 7.sérii šanci setkat se s mnoho novými lidmi.

4. KDE PRVNÍ EPIZODA ZAČNE?
V rozhovoru pro The Hollywood Reporter uklidnil Jeffrey Dean Morgan fanoušky tím, že rozhodně v první epizodě uvidíme Negana a spol. Někteří se totiž obávali toho, že se v první epizodě nic nedozvíme a bude třeba o Carol a Morganovi: "První epizoda 7.série začne přesně tam, kde jsme skončili a uvidíte, kdo byl naproti pálky a co se poté stalo."

5. SCÉNA S NEGANOVÝM MLÁCENÍM BUDE ODPORNÁ
Showrunner Scott M.Gimple zopakoval Morganova slova o začátku sedmé série: "To, co se stalo, v plné síle, je začátek dalšího příběhu." Dále Gimple řekl, že nám zobrazí neuvěřitelné dílo krvavé scény zobrazenou v komiksu. Modleme se za Glenna.

6. RICKOVA POVAHA UŽ NIKDY NEBUDE STEJNÁ
Andrew Lincoln, představiltel Ricka, má určitou představu o tom, co můžeme od jeho postavy v další sérii dočekávat: "Myslím, že Negan nenávratně změní to, kým tento chlápek je, a také to, jak se cítí jako vůdce na konci této drsné scény."

7. CARLŮV A NEGANŮV VZTAH Z KOMIKSU SE V SERIÁLU NĚJAKÝM ZPŮSOBEM PROJEVÍ
Gimple narážel na Carlovo a Neganovo jedinečné přátelství v komiksu, které přichází k životu v seriálu: "Může to být velmi krátké ale absolutně uvidíme jejich velmi intenzivní moment. Může do toho být zapojená také další postava. Tento vztah bude absolutně ukázán. Ať už je to s Carlem nebo ne, to nemůžu říct."

8. PŘIPRAVTE SE NA THE KINGDOM
Ve finálovém díle 6.série se Morgan zachraňující Carol setkali se dvěma muži na koních, kteří vypadali jako vojáci. Objevilo se mnoho spekulací, zda jsou tito muži z komunity The Kingdom, kterou fanoušci mohou znát z komiksu. Nyní už je to potvrzené a také to, že tuto komunitu uvidíme v 7.sérii. Komunitu vede Ezekiel, který má tygra Shivu. Jak tato komunita vypadá a jaký mají vztah s Neganem? To všechno si můžete přečíst ve starším článku tady.

9. EZEKIERL BUDE TROCHU ODLIŠNÝ OD SVÉHO KOMIKSOVÉHO PROTĚJŠKU
Během The Walking Dead panelu na Comic-Conu v San Diegu výkonný producent Scott Gimple zdělil pár informací ohledně nové postavy jménem Ezekiel, řekl: "Je o trochu mladší než Ezekiel v komiksu. Je trochu štíhlejší. Ale ta nejdůležitější věc je, že když jsem o něm řekl Robertovi Kirkmanovi, šílel z něj."

10. KDY SE THE WALKING DEAD VRÁTÍ?
Premiéra nové řady se pomalu ale jistě blíží, na Comic-Conu v San Diegu byla premiéra ohlášena na 23.října. Během panelu byl také vypuštěn první trailer, na který se můžete podívat zde.

Fear The Walking Dead: 2x07 Shiva - Download (CZ Titulky & Dabing)

11. srpna 2016 v 17:55 | Posted by: Kelsey |  Fear | Download (Season 2)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech
ENG WITH CZ SUBTITLES • webshare.cz + uložto.cz | CZ DUBBINGwebshare.cz + uložto.cz

Fear The Walking Dead: 2x06 Sicut Cervus - Download (CZ Titulky & Dabing)

11. srpna 2016 v 17:52 | Posted by: Kelsey |  Fear | Download (Season 2)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech
ENG WITH CZ SUBTITLES • webshare.cz + uložto.cz | CZ DUBBINGwebshare.cz + uložto.cz

Fear The Walking Dead: 2x05 Captive - Download (CZ Titulky & Dabing)

11. srpna 2016 v 17:50 | Posted by: Kelsey |  Fear | Download (Season 2)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech

ENG WITH CZ SUBTITLESwebshare.cz + uložto.cz | CZ DUBBING webshare.cz + uložto.cz

Fear The Walking Dead: 2x04 Blood In The Streets - Download (CZ Titulky & Dabing)

11. srpna 2016 v 17:44 | Posted by: Kelsey |  Fear | Download (Season 2)
ENGLISHwebshare.cz + uložto.cz | SUBTITLESenglish + czech
ENG WITH CZ SUBTITLES • webshare.cz + uložto.cz | CZ DUBBINGwebshare.cz + uložto.cz

GALLERY UPDATE: San Diego Comic-Con + New Stills and More!

1. srpna 2016 v 20:19 | Posted by: Kelsey |  Gallery Update
Po necelých dvou týdnech se hlásím, už jsem zpět doma, a hned jak jsem měla čas jsem se vrhla na doplnění galerie, fotek je šíleně moc, tak mi to dalo opravdu zabrat. Jak jistě víte, probíhal Comic-Con v San Diegu, během kterého byl zveřejněn první trailer na 7.sérii The Walking Dead a také jsme se dozvěděli, že premiéra bude 23.října. Entertainment Weekly také zveřejnila několik nových fotek z nadcházející série, na kterých můžeme vidět například novou postavu jménem Ezekiel, dále Carol, Morgana a další.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » Stills » First Look [2+6]


U Entertainment Weekly ještě chvíli zůstaneme, Jeffrey Dean Morgan, který ztvárnil Negana, nafotil právě pro tento magazín photoshoot, zatím se můžeme podívat na 2 fotky. Chybět samozřejmě nesmí jeho pálka jménem Lucille.

image host image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 7 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [Comic-Con at San Diego] [2x]


Co se týče EW, ještě se můžeme podívat na obálku nadcházjícího srpnového vydání, na které je opět Negan.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Magazine Scans » 2016 » Entertainment Weekly (August) [1x]


Teď už se ale přesuneme ke Comic-Conu. Herci, kteří se této akce zúčastnili, nafotili photoshoot pro Entertainment Weekly, jak už to bývá zvykem. Můžeme vidět pár společných fotek a také samotné portréty herců s pálkou.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Photoshoots » 2016 » Set #002 | Entertainment Weekly (Comic-Con) [15x]


Další photoshoot byl nafocen pro TVLine. Můžeme vidět dva typy fotek - na prvním typu je společně Danai Gurira, Lauren Cohan, Sonequa Martin-Green, Steven Yeun a Chandler Riggs. Na další fotce je Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Christian Serratos, Ross Marquand a chlapík, na jehož jméno si momentálně nemůžu vzpomenout.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Photoshoots » 2016 » Set #003 | TVLine Shutterstock Portrait Studio (Comic-Con) [10x]


Co se týče akcí, herci jich stihli opravdu hodně. Níže se můžete podívat na fotky z tiskovky, které se zúčastnili Norman Reedus, Andrew Lincoln, Lauren Cohan, Christian Serratos a další.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - 'The Walking Dead' press line (July 22) [57x]


Dále se téhož dne konal The Walking Dead panel, kterého se samozřejmě zúčastnili všichni herci, kteří na Comic-Con dorazili. Možná si říkáte, kde je představitelka Carol - Melissa McBride. Ta tento rok nedorazilo proto, že na CC může přijet omezený počet herců.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - 'The Walking Deadl' Panel (July 22) [41x]


Dále se můžeme podívat na fotky z červeného koberce. Všem to opravdu sluší, především dámám :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - Red Carpet (July 22) [14x]


Další den, v sobotu, se Lauren Cohan, Sonequa Martin-Green a Christian Serratos zúčastnily party pořádanou Entertainment Weekly. Jsou to opravdu kočky :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » Entertainment Weekly's Annual Comic-Con Party (July 23) [15x]


Téhož dne herci dorazili na Radio Channel opět od Entertainment Weekly.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - SiriusXMs Entertainment Weekly Radio Channel (July 23) [8x]


A aby toho nebylo málo, Norman Reedus, Andrew Lincoln, Steven Yeun a Jeffrey Dean Morgan, se v sobotu ještě stihli zúčastnit akce pořádanou IMDB. Tím fotky z Comic-Conu končí, užijte si je! :)

image hostimage hostimage hostimage hostimage host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - The IMDB Yatch (July 23) [8x]