Season 7: 10 Things We Already Know

11. srpna 2016 v 17:55 | Posted by: Kelsey |  News (Season 7)
Poslední série skončila cliffhangerem a my už pár měsíců přemýšlíme nad tím, koho asi Negan zabil. Na to si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Pro maličké zkrácení dlouhého čekání jsem sepsala 10 důležitých věcí, které o nadcházející (sedmé) sérii zatím víme.

1. UVIDÍME ZCELA NOVÝ SVĚT
Výkonný producent Greg Nicotero prozradil Entertainment Weekly, kde můžeme očekávat hlavní postavy poté, co Negan zabije jednoho z nich:
"Opravdu dostaneme dojem většího světa a toho, jaké tyto dvě komunity jsou, jací jsou tam lidé a co mohou nabídnout, což je pro nás velmi strhující. Scénáře jsou fantastické. Víte, první epizoda, samozřejmě, je velmi intenzivní a velice brutální, dost smutná, dojemná a rozhodně je to výzva pro všechny zúčastněné strany vypořádat se s tímto odlišným místem ale naše show toho má dost co nabídnout."
Pokud si říkáte, kdy tyto nové světy uvidíme, Nicotero má pro vás odpověď: "Stane se to velmi rychle a velmi dramaticky jak se dostaneme do epizod jedna, dva, tři a čtyři".

2. JEFFREY DEAN MORGAN A DALŠÍ 3 HERCI BYLI "POVÝŠENI"
Jeffrey Dean Morgan, Tom Payne, Austin Amelio a Xander Berkeley byli povýšeni na hlavní postavy, což znamená, že Negana, Ježíše, Dwighta a Gregoryho uvidíme mnohem častěji.

3. SEZNÁMÍME SE S NOVÝMI POSTAVAMI
Podle webu TVLine se v následující sezóně seznámíme s dvěma novými postavami: "Naomi je babičkovský typ, která ztratila už tolik milovaných, že je ochotna udělat všechno proto, aby už nikoho nemusela pohřbít. Také je tady Jennie, veselá, tak trochu teenagerka," řekl Michael Ausilleo. Dále Nicotero nedávno řek EW, že budeme mít v 7.sérii šanci setkat se s mnoho novými lidmi.

4. KDE PRVNÍ EPIZODA ZAČNE?
V rozhovoru pro The Hollywood Reporter uklidnil Jeffrey Dean Morgan fanoušky tím, že rozhodně v první epizodě uvidíme Negana a spol. Někteří se totiž obávali toho, že se v první epizodě nic nedozvíme a bude třeba o Carol a Morganovi: "První epizoda 7.série začne přesně tam, kde jsme skončili a uvidíte, kdo byl naproti pálky a co se poté stalo."

5. SCÉNA S NEGANOVÝM MLÁCENÍM BUDE ODPORNÁ
Showrunner Scott M.Gimple zopakoval Morganova slova o začátku sedmé série: "To, co se stalo, v plné síle, je začátek dalšího příběhu." Dále Gimple řekl, že nám zobrazí neuvěřitelné dílo krvavé scény zobrazenou v komiksu. Modleme se za Glenna.

6. RICKOVA POVAHA UŽ NIKDY NEBUDE STEJNÁ
Andrew Lincoln, představiltel Ricka, má určitou představu o tom, co můžeme od jeho postavy v další sérii dočekávat: "Myslím, že Negan nenávratně změní to, kým tento chlápek je, a také to, jak se cítí jako vůdce na konci této drsné scény."

7. CARLŮV A NEGANŮV VZTAH Z KOMIKSU SE V SERIÁLU NĚJAKÝM ZPŮSOBEM PROJEVÍ
Gimple narážel na Carlovo a Neganovo jedinečné přátelství v komiksu, které přichází k životu v seriálu: "Může to být velmi krátké ale absolutně uvidíme jejich velmi intenzivní moment. Může do toho být zapojená také další postava. Tento vztah bude absolutně ukázán. Ať už je to s Carlem nebo ne, to nemůžu říct."

8. PŘIPRAVTE SE NA THE KINGDOM
Ve finálovém díle 6.série se Morgan zachraňující Carol setkali se dvěma muži na koních, kteří vypadali jako vojáci. Objevilo se mnoho spekulací, zda jsou tito muži z komunity The Kingdom, kterou fanoušci mohou znát z komiksu. Nyní už je to potvrzené a také to, že tuto komunitu uvidíme v 7.sérii. Komunitu vede Ezekiel, který má tygra Shivu. Jak tato komunita vypadá a jaký mají vztah s Neganem? To všechno si můžete přečíst ve starším článku tady.

9. EZEKIERL BUDE TROCHU ODLIŠNÝ OD SVÉHO KOMIKSOVÉHO PROTĚJŠKU
Během The Walking Dead panelu na Comic-Conu v San Diegu výkonný producent Scott Gimple zdělil pár informací ohledně nové postavy jménem Ezekiel, řekl: "Je o trochu mladší než Ezekiel v komiksu. Je trochu štíhlejší. Ale ta nejdůležitější věc je, že když jsem o něm řekl Robertovi Kirkmanovi, šílel z něj."

10. KDY SE THE WALKING DEAD VRÁTÍ?
Premiéra nové řady se pomalu ale jistě blíží, na Comic-Conu v San Diegu byla premiéra ohlášena na 23.října. Během panelu byl také vypuštěn první trailer, na který se můžete podívat zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nim Nim | 20. srpna 2016 v 15:41 | Reagovat

Paráda, moc se těším, ale zároveň mám obavy o Glenna.. pro mě to je jedna z nejlepších posta společně s Maggie, Rickem, Darylem a Carol. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama