Gallery Update

GALLERY UPDATE: New Stills + Promotional Photos + On the Set

21. srpna 2016 v 12:05 | Posted by: Kelsey
Omlouvám se, že to tady opět zanedbávám ale posledních pár dní toho mám tolik, že na počítač vůbec nechodím. Zítra mi začíná brigáda, kde budu od rána do večera, takže tady příští dva týdny budu také minimálně, tak mě omluvte. Teď už ale k Walking Dead. Před pár dny byla zveřejněna nová fotka ze 7.série, na které můžeme vidět Negana se zbraní.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 7 » Stills » First Look [8+1]


Stránka EW také zveřejnila 3 nové fotky z photoshootu, který nafotil Jeffrey Dean Morgan ještě během Comic-Conu v San Diegu. Také se můžeme podívat na pár fotek z focení.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [Comic-Con at San Diego] [2+7]


Teď tady mám ale mnohem větší bombu - jedná se ale o potenciální spoilery, takže kdo nechce nic vědět, ať ihned přestane číst a ani se neopovažuje dívat na fotky! Předevčírem byly zveřejněny nové fotky z natáčaní, přesně z 18.srpna, které probíhalo v Atlantě, Georgia. Andrew Lincoln, Alanna Masterson a Ross Marquand natáčeli společnou scénu. Poté se přidala Danai Gurira a podle informací se pracovalo na deváté epizodě 7.série! Což znamená, že Negan na konci 6.série nevybral Ricka, Taru, Michonne ani Aarona.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » August 18 - Filming in Atlanta (Georgia) [11x]


Dále se můžeme podívat na několik dalších nových fotek z natáčení 7.série, tentokrát z 19.srpna. Byli viděni členové nové komunity The Kingdom, kteří mají jejich typické oblečení a také byli viděni koně. Dále byli na place nám neznámí lidé, spekuluje se, že jde o nějakou novou skupinu. Všichni mají černé oblečení, někteří kapuci a mají zbraně. Na pár fotkách můžeme vidět také Ježíše. Na natáčení toho dne byli dále viděni Rick, Michonne, Rosita, Tara a Aaron. Dále podle informací také Morgan a Carl ale to není potvrzené.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » August 19 - Filming in Atlanta (Georgia) [17x]


A nakonec se můžete podívat na spoustu fotek z premiérového dílu 2.poloviny 2.série Fear The Walking Dead. Osmá epizoda druhé řády nese název Grotesque a premiéru má už dnes na AMC, což znamená, že u nás bude tak jako vždy v pondělí.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 2 » Stills » 2x08 Grotesque [19x]

GALLERY UPDATE: San Diego Comic-Con + New Stills and More!

1. srpna 2016 v 20:19 | Posted by: Kelsey
Po necelých dvou týdnech se hlásím, už jsem zpět doma, a hned jak jsem měla čas jsem se vrhla na doplnění galerie, fotek je šíleně moc, tak mi to dalo opravdu zabrat. Jak jistě víte, probíhal Comic-Con v San Diegu, během kterého byl zveřejněn první trailer na 7.sérii The Walking Dead a také jsme se dozvěděli, že premiéra bude 23.října. Entertainment Weekly také zveřejnila několik nových fotek z nadcházející série, na kterých můžeme vidět například novou postavu jménem Ezekiel, dále Carol, Morgana a další.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » Stills » First Look [2+6]


U Entertainment Weekly ještě chvíli zůstaneme, Jeffrey Dean Morgan, který ztvárnil Negana, nafotil právě pro tento magazín photoshoot, zatím se můžeme podívat na 2 fotky. Chybět samozřejmě nesmí jeho pálka jménem Lucille.

image host image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 7 » Promotional » Promo Photoshoot #2 [Comic-Con at San Diego] [2x]


Co se týče EW, ještě se můžeme podívat na obálku nadcházjícího srpnového vydání, na které je opět Negan.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Magazine Scans » 2016 » Entertainment Weekly (August) [1x]


Teď už se ale přesuneme ke Comic-Conu. Herci, kteří se této akce zúčastnili, nafotili photoshoot pro Entertainment Weekly, jak už to bývá zvykem. Můžeme vidět pár společných fotek a také samotné portréty herců s pálkou.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Photoshoots » 2016 » Set #002 | Entertainment Weekly (Comic-Con) [15x]


Další photoshoot byl nafocen pro TVLine. Můžeme vidět dva typy fotek - na prvním typu je společně Danai Gurira, Lauren Cohan, Sonequa Martin-Green, Steven Yeun a Chandler Riggs. Na další fotce je Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Christian Serratos, Ross Marquand a chlapík, na jehož jméno si momentálně nemůžu vzpomenout.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Photoshoots » 2016 » Set #003 | TVLine Shutterstock Portrait Studio (Comic-Con) [10x]


Co se týče akcí, herci jich stihli opravdu hodně. Níže se můžete podívat na fotky z tiskovky, které se zúčastnili Norman Reedus, Andrew Lincoln, Lauren Cohan, Christian Serratos a další.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - 'The Walking Dead' press line (July 22) [57x]


Dále se téhož dne konal The Walking Dead panel, kterého se samozřejmě zúčastnili všichni herci, kteří na Comic-Con dorazili. Možná si říkáte, kde je představitelka Carol - Melissa McBride. Ta tento rok nedorazilo proto, že na CC může přijet omezený počet herců.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - 'The Walking Deadl' Panel (July 22) [41x]


Dále se můžeme podívat na fotky z červeného koberce. Všem to opravdu sluší, především dámám :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - Red Carpet (July 22) [14x]


Další den, v sobotu, se Lauren Cohan, Sonequa Martin-Green a Christian Serratos zúčastnily party pořádanou Entertainment Weekly. Jsou to opravdu kočky :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » Entertainment Weekly's Annual Comic-Con Party (July 23) [15x]


Téhož dne herci dorazili na Radio Channel opět od Entertainment Weekly.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - SiriusXMs Entertainment Weekly Radio Channel (July 23) [8x]


A aby toho nebylo málo, Norman Reedus, Andrew Lincoln, Steven Yeun a Jeffrey Dean Morgan, se v sobotu ještě stihli zúčastnit akce pořádanou IMDB. Tím fotky z Comic-Conu končí, užijte si je! :)

image hostimage hostimage hostimage hostimage host

The Walking Dead Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - The IMDB Yatch (July 23) [8x]

San Diego Comic-Con 2016: The Walking Dead Booth

21. července 2016 v 15:37 | Posted by: Kelsey
Dnes začal velmi očekávaný Comic-Con v San Diegu, který bude probíhat až do neděle! The Walking Dead panel je sice až zítra, taktéž panel k Fear The Walking Dead, ale na první fotky se můžeme podívat už teď a to z takzvané The Walking Dead Booth - což je prostor určený pouze pro The Walking Dead, ve kterém se fanoušci mohou podívat na různé repliky ze seriálu. Minulý rok tam byla replika zakrvených otáčivých dveří, ve kterých nechyběli chodci. Tyto dveře znamenaly smrt pro Noaha, kterého se Glenn snažil zachránit. A také nesměl chybět sklad potravin Del Arno, kde se ocitl Daryl spolu s Aaronem - a přesně tam na ně "Vlci" (Wolves) nastražili pasti. U toho byl také kamion s chodci. Tento rok se fanoušci mohou podívat na repliku karavanu, který patří Neganovi. U karavanu stojí Negan s jeho baseballovou pálkou, které říká Lucille, a všech jeho 11 potenciálních obětí a okolo chodí několik zombíků.

Co se týče dalších informací a fotek z Comic-Conu, netuším, kdy je sem dám, protože dnes jedu na týden pryč a vážně nevím, kdy a nebo jestli vůbec se dostanu na internet. Trailer, který bude vypuštěn zítra, tady samozřejmě najdete. Fotky ale nejspíš doplním až budu zase doma. Štve mě, že to vyšlo zrovna na tento týden, kdy se toho děje okolo TWD tolik, ale nedá se nic dělat.

image hostimage hostimage hostimage hostimage host

Cast » Appearances » 2016 » San Diego Comic-Con - The Walking Dead Booth (21-24/7) [19x]

GALLERY UPDATE: Season 7 - On the Set at Gin Property & Newnan

23. června 2016 v 12:39 | Posted by: Kelsey
Natáčení 7.série stále pokračuje a my se můžeme díky stránce TSDF podívat na fotky z natáčení od 13.června do 20.června. Natáčelo se převážně v Gin Property, kde se nachází Alexandria, a také v Newnanu. Na fotkách můžeme vidět Ricka, který drží Neganovu pálku Lucille, dále otce Gabriela, Daryla, Aarona, Enid a Carla. Na natáčení byli dále viděni Eugene, Olivia, Negan a Dwight.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » June 13 - 20 - Filming at Gin Property (Alexandria) and Newnan [17x]

GALLERY UPDATE: Season 7: On the Set + First Look at "The Sanctuary"

13. června 2016 v 17:17 | Posted by: Kelsey
Nejdříve se musím omluvit za to, že jsem se tak dlouho neozvala. Nestalo se to poprvé, já vím. Zkrátka ve škole toho bylo hodně a pak začalo zkouškové období a já neměla čas jak no noťas tak na blog, na ten už vůbec ne. Snažila jsem se sem přidávat alespoň nové díly Fear ale dlouho mi to nevydrželo, pak jsem neměla čas ani na to a proto jsem sem ani nenapsala, že tady nějakou dobu nebudu. Zkouškové máme do konce června ale já mám všechny zkoušky, kromě jedné, hotové (konečně!), a tak mám více času. Ikdyž venku je hezky a většinou mám něco na programu ale už je mnohem jednodušší si na chvíli na blog čas udělat. Takže slibuji, že zde zase budete nacházet novinky!
Momentálně se natáčí 7.série, takže novinek extra moc není, většinou jen fotky z natáčení nebo se objevují nové informace o nadcházející sérii, ale to bude spíše až později. Nicméně sem tam se nějaké důležité info objeví. Těším se, až se budou objevovat první videa, promo fotky a rozhovory! To miluju :) Ale to si ještě chvíli budeme muset počkat.

Jak jsem psala, zatím máme k dispozici pouze fotky z natáčení. Těch je docela hodně ale jen na některých se objeví nějaký herec. Minulý rok to bylo s fotkama lepší ale natáčení ještě není u konce. Fotky z období od 12.května do 6.června jsem dala do jedné složky, protože tam není nic tak závratného, abych to musela třídit.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » May 12 - June 6 - Filming In Georgia [27x]


Natáčení z doby, které už je nám blíž, jsem třídila. Navíc na těchto fotkách (natáčelo se 7.června) můžeme vidět v autě Morgana a několik jezdců z komunity "The Kingdon".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » June 7 - Filming in Fayetteville (Georgia) [7x]


10.června se natáčelo v Alexandrii a byli viděni Negan, Rick, Daryl, Carl, Dwight, Spencer, Rosita, Morgan, Maggie, Tara a několik členů skupiny Saviors.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » June 10 - Filming at Alexandria (Georgia) [16x]


A nejnovější fotky se týkají útočiště "The Sanctuary", které v 7.sérii uvidíme poprvé. Jedná se o "domov" skupiny The Saviors. Útočiště se poprvé objevilo v komikse v Issue 104. Jedná se o velkou továrnu obklopenou plotem a kameny. Do galerie jsem nahrála i 2 fotky z komiksu.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 7 » On the Set » The Sanctuary - First Look [4x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - Stills + BtS + First Photo of Negan!

31. března 2016 v 19:31 | Posted by: Kelsey
Můžeme si prohlédnout 5 fotek z finálové epizody 6.série The Walking Dead, která má název "Last Day on Earth", která bude mít premiéru už tuto neděli! :) V této epizodě nás čeká velký a očekávaný nástup Negana! Takže se rozhodně máme na co těšit, nebo spíš netěšit? Tato epizoda bude krutá.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x16 Last Day on Earth [5x]


Dále se můžete podívat na několik nových fotek z nejnovější epizody "East".

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x15 East [3+17]


Objevilo se také několik fotek ze zákulisí nového dílu "East". Fotky jsou opět skvělé, budu se opakovat, ale fotky ze zákulisí prostě miluju! :) Můžeme vidět například Carol, Ricka nebo Morgana.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x15 East [7x]


A jako poslední tady máme první náhled na Negana, který zveřejnila AMC! Do tváře sice nevidíme ale moc dobře vidíme Neganovu pálku omotanou ostnatým drátém, které říká Lucille. Než se odvysílá finále, můžeme jen hádat, koho touto pálkou sejme.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Negan - First Look [1x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - New Stills + BtS

25. března 2016 v 15:12 | Posted by: Kelsey
Konečně jsem se opět dokopala k doplnění galerie, takže se můžete podívat na první 3 fotky k následující epizodě "East". Připomínám, že je to předposlední epizoda 6.série, další týden nás čeká finále.

image host image host image host PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x15 East [3x]


Také jsem nahrála do galerie mnoho nových fotek z nejnovější epizody "Twice as Far", ve které nás bohužel opustila další z postav.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x14 Twice as Far [2+26]


Dále jsem doplnila fotky ke 13-té epizodě "The Same Boat", která byla převážně o Carol a Maggie a skupině, která je zajala.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x13 The Same Boat [1+28]


A nakonec jsem do galerie nahrála fotky ze zákulisí! Najdete tam nové fotky z epizod 12 (Not Tomorrow Yet), 13 (The Same Boat) a nejnovější epizody Twice as Far, kde dokonce můžete vidět Denise se šípem v oku.

image host image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x12 Not Tomorrow Yet [2x]


image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x13 The Same Boat [4x]


image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x14 Twice as Far [7x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - New Stills + Fear - New Stills, Poster & Promo!

14. března 2016 v 18:40 | Posted by: Kelsey
Konečně jsem se zase dokopala k tomu, abych doplnila galerii! Mám to ráda čímdál míň, většinou je toho moc :D Ale co už. Můžete se podívat na několik nových fotek z předchozího dílu "Not Tomorrow Yet".


The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x12 Not Tomorrow Yet [4+25]


Také se můžete podívat zatím na jedinou fotografii, se zombíkem, z nejnovějšího dílu "The Same Boat", až budou další fotky v dobré kvalitě a bez tagů určitě je sem dám.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x13 The Same Boat [1x]


AMC také zveřejnila první dvě fotky k následujícímu, už čtrnáctému dílu, který nese název "Twice as Far". Na fotkách můžeme vidět Daryla a Eugenea. Čím víc se blíží finále 6.série, tím se také blíží nástup záporáka Negana!


The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x14 Twice as Far [4x]


Nejdřív se chci omluvit, že jsem dlouho zanedbávala novinky o seriálu Fear The Walking Dead, jsem ráda, že něco přidám o Walking Dead, takže Fear mi úplně vypadlo. Každopádně vám to vynahradím! Můžeme se podívat na první oficiální plakát ke druhé sérii, která má premiéru už 10.dubna! :)

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

Fear The Walking Dead » Season 2 » Posters [1x]


AMC také zveřejnila první promo fotografie ke druhé sérii, přesně portréty postav. Můžeme vidět hlavní postavy, jako například Madison, Aliciu, Nicka, Travise, Chrise a další.


Fear The Walking Dead » Season 2 » Promotional » Cast Portraits #1 [1x]


A nakonec se můžeme pokochat prvníma fotkama k premiérové epizodě ! Můžeme vidět postavy, které jsem zmiňovala výše, a také některé další. Název epizody zatím nebyl zveřejněn.


Fear The Walking Dead » Season 2 » Stills » 2x01 ??? [16x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - Episodes 11 & 12 - New Photos

4. března 2016 v 16:18 | Posted by: Kelsey
V galerii si můžete prohlédnout první 4 fotografie z následující epizody "Not Tomorrow Yet". Jak už jsem psala v předchozím článku, bude to už dvanáctá epizoda 6.série, takže po jejím odvysílání budou zbývat pouhé 4 díly do konce série.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x12 Not Tomorrow Yet [4x]


Dále se můžete podívat na mnoho nových fotek z nejnovější epizody "Knots Untie", kde Rick a jeho skupina dorazila do kumunity Hilltop.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x11 Knots Untie [4x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - New Stills + Behind the Scenes

27. února 2016 v 13:34 | Posted by: Kelsey
AMC zveřejnila první 4 fotky z nadcházející epizody "Knots Untie". Po odvysílání této epizody bude zbývat už pouze 5 dílů do konce 6.série.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x11 Knots Untie [4x]


V galerii si můžete prohlédnout mnoho fotek z desáté epizody "The New World".


The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x10 The Next World [38x]


Také jsem přidala mnoho nových fotek z deváté epizody "No Way Out".


The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x09 No Way Out [16+38]


A nakonec jsem doplnila fotky ze zákulisí z dílů Always Accountable, Heads Up, Start to Finish, No Way Out a The New World. Škoda, že takových fotek není víc, vždy se na ně ráda dívám a je zajímavé vidět, jak to v zákulisí vypadá. Rozhodně jsem ráda za fotku, kde je vidět, jak se dělalo Carlovo vystřelené oko. Opět skěle odvedená práce :)


The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x10 The New World [2x]The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x09 No Way Out [7x]The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x08 Start to Finish [6x]The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x07 Heads Up [6x]The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x06 Always Accountable [2x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - New Stills + Portraits + EW Magazine

12. února 2016 v 19:09 | Posted by: Kelsey
Premiéra druhé poloviny 6.série se blíží a tak se na internetu objevuje víc a víc fotek. Epizoda "No Way Out" se bude vysílát v neděli v Americe a my se na epizodu budeme moci podívat tak jako vždy v pondělí i s titulky.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x09 No Way Out [9+7]


Tak jak už to bývá zvykem, i tentokrát skvělý magazín Entertainment Weekly vydal speciální, únorové, vydání o The Walking Dead, kterému je věnováno celých 25 stránek. Uvnitř magazínu jsou jak rozhovory s herci, tak samozřejmě podívání o druhé polovině TWD, také nové fotky a tak dále. Zatím se můžeme podívat na obálku, EW jich vytvořila 6, na kterých jsou Daryl, Rick, Glenn, Carol, Maggie a Michonne.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Magazine Scans » 2016 » Entertainment Weekly (February) [6x]


Ke speciálnímu vydání magazínu Entertaiment Weekly byl nafocen také photoshoot, který se opravdu povedl! Jedná se o portréty postav - Daryl, Rick, Glenn, Michonne, Maggie a Carol. Zatím se objevilo 9 fotek, sice jsou potagované ale to nevadí. Snad se fotek časem objeví víc a bez tagů :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Portraits #2 [for Entertainment Weekly] [9x]


A nakonec si můžete prohlédnout fotku, která je také součástí spešl vydání magazínu EW. Fotka byla pořízena pro poctu několika zemřelých významnějších postav, což je podle mě naprosto skvělý nápad! :) Zleva můžeme vidět Sophii, Miku, Jacqui, Lizzie, Tyreeseho, Noaha, Guvernéra, Beth, T-Doga, Boba a Sama.
EDIT 19:30: Ke společné fotce jsem nahrála celkem 22 portrétů, na kterých jsou jednotlivé postavy, každá postava má 2 portréty.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead Cast » Photoshoots » 2016 » Set #001 | Entertainment Weekly [23x]

GALLERY UPDATE: Season 6 - New Posters, Stills & Promo

3. února 2016 v 17:48 | Posted by: Kelsey
Premiéra druhé poloviny 6.série se blíží, proto kvůli propagaci AMC zveřejnila 2 nové plakáty. Na jednom můžeme vidět Ricka a Michonne a druhý plakát je poskládaný z několika fotek. Také se objevily 2 plakáty "postavy a chodce", které jsme mohli vidět už dříve, například s Rickem a Darylem. Teď se objevily s Carlem a Aaronem.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Posters [10 + 4]


Dále AMC zveřejnila několik prvních fotek z 9.epizody "No Way Out", na kterých můžeme vidět například Abrahama, Sashu, otce Gabriela nebo Daryla. Nezapomeňte, že premiéra je už za necelé dva týdny, 14.února!

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x09 No Way Out [9x]


A nakonec si můžeme prohlédnout nový photoshoot pro lednové vydání magazínu TV Guide! Photoshoot fotili Andrew Lincoln spolu s Normanem Reedusem. Fotky nafotil fotograf Jeff Lipsky. Vzhledem k tomu, že oba herci photoshoot fotili jako Rick a Daryl, zařadila jsem ho mezi promo fotky 6.série. Musím říct, že se povedl! :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Promo Photoshoot #3 [for TV Guide by Jeff Lipsky][11x]

GALLERY UPDATE: Episodes 5 & 6 - New Photos

13. listopadu 2015 v 15:46 | Posted by: Kelsey
V galerii se můžete podívat na první fotky z následujícího dílu "Always Accountable", který bude, jak už jsem psala, zaměřený na Daryla, Abrahama a Sashu. Po cestě zpět do Alexandrie budou čelit několika problémům.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x06 Always Accountable [4x]


Dále jsem do galerie nahrála mnoho nových fotek z nejnovějšího dílu "Now", ve kterém jsme viděli například Deannu, která vypadala, že je úplně mimo, také Denise, jak dala pusu Taře, nebo jsme se dozvěděli, že je Maggie těhotná :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x05 Now [9+22]


Byly zveřejněny také 3 fotky ze zákulisí nejnovějšího dílu "Now".

image host image host image host PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x05 Now [3x]

Season 6: Episodes 4 & 5 - New Stills

6. listopadu 2015 v 11:48 | Posted by: Kelsey
Do galerie jsem nahrála spoustu nových fotek z nejnovější epizody "Here's Not Here", která byla zaměřena na Morgana.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x04 Here's Not Here [4+20]


Dále se můžeme podívat na fotky k nadcházející epizodě "Now", která má premiéru jako vždy v neděli. Všechny fotky jsou nové, kromě dvou fotek se zombíkama, ty jsme mohli vidět už dříve. Na fotkách jsou Aron, Jessie, Olivia a doktorka Denise.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x05 Now [9x]

Season 6: New Stills & Behind the Scenes

29. října 2015 v 23:31 | Posted by: Kelsey
Do galerie jsem nahrála mnoho nových fotek z nejnovější epizody 6x03 Thank You.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x03 Thank You [10+25]


Také se můžeme podívat na první fotky z následující epizody "Here's Not Here", která bude mít premiéru jako vždy v neděli. Jak už jsem psala v předchozích článcích, epizoda bude trvat 90 minut (s reklamama) a bude zaměřená na Morgana.

image host image host image host image host PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x04 Here's Not Here [4x]


Objevily se také fotky ze zákulisí. Do galerie jsem nahrála fotky ke všem třem epzodám. Budu je sem dávat pravidelně, protože některé fotky jsou opravdu zajímavé a myslím, že je skvělé nahlédnout do zákulisí seriálu. Nevím, jestli jste si všimli, ale ve 3.epizodě "Thank You" jsme mohli vidět jako zombíka i jednoho z producentů - a to Grega Nicotera! Pokud nevíte, jak vypadá, můžete ho vidět na úvodní fotce.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x01 First Time Again [12x]


image host image host image host PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x02 JSS [3x]


image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Behind the Scenes » 6x03 Thank You [5x]

Season 6: Episodes 6x02 JSS & 6x03 Thank You - New Stills

22. října 2015 v 19:25 | Posted by: Kelsey
Objevilo se mnoho nových fotek z nejnovější epizody 6x02 JSS, která byla odvysílána v neděli. Já jsem díl zatím neviděla, vrhnu se na něj konečně dnes večer a vážně jsem zvědavá na Carol! A co se týče Enid a želvy, na to jsem zvědavá snad ještě víc :D

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x02 JSS [5+21]


Také se můžeme podívat na několik fotek k nadcházejícímu dílu 6x03 "Thank You". který bude mít premiéru tuto neděli. Všechny fotky, kromě dvou se zombíkama, jsou nové.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x03 Thank You [10x]

Season 6: Episodes 1 & 2 - New Stills

15. října 2015 v 19:59 | Posted by: Kelsey
První epizoda 6.série The Walking Dead s názvem "First Time Again" je za námi! Mě osobně se líbila opravdu hodně, mnohem více, než většina epizod z 5.série dohromady. Sice nejsem zastánce černobílých flashbacků ale kvůli tomu, s čím tvůrci přišli (s mega stádem zombíků!) to skousnu. Do galerie jsem nahrála mnoho nových fotek :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x01 First Time Again [17+43]


V galerii se můžete podívat také na první fotky z druhé epizody "JSS", která má premiéru tuto neděli. Dříve jsme mohli vidět pouze fotku s Maggie a s novou postavou Denise Cloyd, která je obyvatelkou Alexandrie a je doktorka.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x02 JSS [5x]

Season 6: New Stills & Poster + Fear: Stills

9. října 2015 v 17:35 | Posted by: Kelsey
Do galerie jsem nahrála několik nových fotek z první epizody 6.série The Walking Dead s názvem "First Time Again". Některé fotky už jsme dříve mohli vidět a některé jsou zbrusu nové. Nezapomeňte, že pemiére je už tuto neděli!

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Stills » 6x01 First Time Again [17x]


Také se objevil nový plakát k 6.sérii The Walking Dead, a to s Carol. Takové plakáty jsme mohli vidět už dříve, například s Rickem, Sashou nebo Morganem.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

The Walking Dead » Season 6 » Posters [9+1]


V galerii najdete taky několik fotek z předposlední epizody 1.série Fear The Walking Dead "Cobalt".

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x05 Cobalt [8x]


Nakonec se můžete podívat na 3 fotky z finálové epizody první série Fear The Walking Dead, která nese název "The Good Man". Druhá série Fear bude mít premiéru příští rok.

image host image host image host PDM64py5 PDM64py5

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x06 The Good Man[3x]

Season 6: New Promotional Photos + Fear: New Stills

17. září 2015 v 19:18 | Posted by: Kelsey
Před týdnem jsem sem dávala zbrusu novou fotografii Ricka a Morgana z nového promo photoshootu k 6.sérii The Walking Dead. Mám skvělouu zprávu, a to takovou, že se objevilo několik dalších fotek! Podívat se můžeme například na Daryla, Maggie, Carol, Michonne a další. Photoshoot je laděný do tmavě modré barvy, což se opravdu povedlo. Mě se fotky hodně libí, snad se objeví ještě s pár postavami :)

image hostimage hostimage hostimage hostimage host

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Promo Photoshoot #3 [1+9]


Kromě nového photoshootu se objevily také první portréty postav k 6.sérii. Jsou v šedé barvě a mohli jsme je vidět už dříve a to na fotkách z Comic-Conu. Neměli jsme ale možnost vidět portréty všech postav a taky to byly fotky od fanoušků, takže nebyly v nejlepší kvalitě. Teď už se na ně ale můžeme podívat v kvalitě vysoké! Portrétů je celkem 18, s hlavními postavami, a jsou ve dvou formátech. Jeden formát je zaměřený na skoro celou postavu a druhý spíše na horní část těla.

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 6 » Promotional » Portraits #1 [36x]


AMC také zveřejnila jeden nový plakát a to se Sashou. Takový typ plakátu, například s Michonn nebo Darylem, jsme mohli vidět už dříve, před zveřejněním prvního traileru k 6.sérii.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5


The Walking Dead » Season 6 » Posters [8+1]


Dále jsem do galerie nahrála několik nových fotek ze třetího dílu Fear The Walking Dead s názvem "The Dog", který měl premiéru v neděli.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x03 The Dog [11+8]


A nakonec se můžeme podívat na první dvě fotky ze čtvrtého dílu Fear The Walking Dead "Not Fade Away", který bude mít premiéru tuto neděli. Po odvysílání tohoto dílu budou zbývat už pouze 2 díly do konce 1.série.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x04 Not Fade Away [11+8]

Fear: 1x03 The Dog - New Stills

12. září 2015 v 17:36 | Posted by: Kelsey
Objevilo se několik nových fotek ze třetí epizody Fear The Walking Dead "The Dog", která bude odvysílána zítra po týdenní pauze. Na jedné z fotek můžeme vidět i zombíka.

image host image host image host image host image host

Fear The Walking Dead » Season 1 » Stills » 1x03 The Dog [3+8]
 
 

Reklama