News (FearTWD)

Fear the Walking Dead Renewed for a Third Season

12. srpna 2016 v 17:08 | Posted by: Kelsey
Pro vás, kteří sledujete Fear The Walking Dead, mám dobrou zprávu. Sice už je starší ale tady jsem ji ještě nedávala a nevím, jestli o ni víte, takže si ji hned můžete přečíst. AMC obnovila Fear The Walking Dead pro 3.sérii. Premiérovou epizodu 2.sérii vidělo 8.8 milionů lidí.

Charlie Collier, ředitel AMC, SundaceTV a AMC Studios, nadšeně prohlásil: "To, co Dave Erickson a Robert Kirkman vytvořili ve Fear the Walking Dead, se musí ocenit. Sledovat hroutící se Los Angeles očima našich postav a vidět každého činit jejich rozhodnutí a snažit se vymyslet pravidla pro jejich nový svět - je děsivé a přesvědčivé a všichni jsme pro tuto jízdu." Jak Victor Stand poznamenal "Jediný způsob, jak přežít šílený svět, je přijmout šílenství." Děkujeme milionům fanouškům za přijmutí tohoto šíleného světa.

Fear: Season 2 - Episodes 2 & 3 Synopses

8. dubna 2016 v 17:25 | Posted by: Kelsey
Jak jsem psala v předchozím článku, premiéra 2.série Fear The Walking Dead se blíží (10.dubna), a na internetu se začaly objevovat popisy a názvy některých epizod. Popis první epizody i název - Monster - jsem sem dávala už dřív. Teď se objevily názvy a krátké popisy 2. e 3.epizody. Tak jak už jsem dříve zmínila, 2.série bude mít celkem 15 epizod.

EPIZODA 2 - We All Fall Down ; premiéra: 17.dubna
Naše skupina hledá úkryt s přežívající rodinou. Madison se snaží odhalit skutečné motivy rodiny. Salazar se snaží odhalit Strandovy úmysly.

EPIZODA 3 - Ouroboros ; premiéra: 24.dubna
Madison konfrontuje Stranda ohledně jeho záhadné cílové stanici. Nick, Alicia a ostatní prozkoumají trosky z havarovaného letadla.

Fear The Walking Dead: 2x01 - Title & Synopsis Revealed

25. března 2016 v 19:39 | Posted by: Kelsey
Druhá série nového seriálu Fear The Walking Dead se začne vysílat týden po finále 6.série The Walking Dead, což znamená 10.dubna. Premiéra se blíží a konečně byl zveřejněn název první epizody a také krátký popis. Epizoda nese název "Monster" (příšera) a popis si můžete přečíst níže.

EPIZODA 1 - Monster ; premiéra: 10.dubna
Naše rodiny uprchnou hrozivé Los Angeles na Strandově jachtě. Strand zůstává záhadou. Naše skupina se na moři setká s nebezpečím.

Fear The Walking Dead: Season 2 - Casting Updates

3. února 2016 v 17:24 | Posted by: Kelsey

Nedávno bylo oznámeno, že herec Arturo del Puerto, známý například z Chicago PD nebo Ride Along 2, byl obsazen jako opakující se role do druhé série Fear The Walking Dead. Arturo si zahraje postavu jménem Carlos, který je opatrný ale posedlý duchovním chápáním světa.

Další herec, který se připojí k obsazení, je Daniel Zovatto (It Follows), který bude mít také opakující se roli. O Danielově postavě nebyly zatím zveřejněny žádné informace.

Fear The Walking Dead: Season 2 - Premiere Date + First Photo!

3. února 2016 v 17:07 | Posted by: Kelsey

Pro vás, které baví nový seriál Fear The Walking Dead a těšíte se na jeho návrat, mám dobrou zprávu! AMC oznámila, že premiéra druhé série bude 10.dubna! Tak jak jsem sem už kdysi psala, série bude mít 15 epizod, narozdíl od série první, která měla epizod pouze 6, a bude rozdělena na dvě poloviny, tak jak je tomu u The Walking Dead. AMC také zveřejnila první fotku, na které můžeme vidět Travise spolu s Danielem, kteří jsou na lodi.

Ve druhé sérii neuvidíme dvě hlavní postavy z první série, a to Griseldu Salazar, Danielovu ženu, která zemřela v nemocnici a Lizu, bývalou Travisovu ženu, která byla kousnuta chodcem.

image host PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5 PDM64py5

Fear The Walking Dead » Season 2 » Stills » First Look [1x]

Fear The Walking Dead: Episode 3-6 Titles & Synopses ; Episode 1 Ratings

25. srpna 2015 v 19:19 | Posted by: Kelsey
V červenci se na internetu objevily názvy a popisy první a druhé epizody seriálu Fear The Walking Dead, na které se můžete podívat tady, nyní byly zveřejněny popisy a názvy všech ostatních epizod 1.série, která se stejně jako u The Walking Dead skládá ze šesti dílů, přečíst si je můžete níže.

EPIZODA 3 - THE DOG (premiéra: 6.září)
Poté, co uniknou nepokojím, Travis, Liza a Chris naleznou úkryt u Salazarových; Madison brání svůj dům.

EPIZODA 4 - NOT FADE AWAY (premiéra: 13.září)
Madison a Travis vidí odlišné stránky Národní gardy v jejich sousedství; rodina se snaží přizpůsobit novému světu.

EPIZODA 5 - COBALT (premiéra: 20.září)
Plán Národní gardy pro jejich sousedství je odhalen; Travis a Madison učiní těžké rozhodnutí.

EPIZODA 6 - THE GOOD MAN (premiéra: 27.září)
Občanské nepokoje rostou a mrtví převládají; Travis a Madison se snaží vymyslet, jak ochránit své rodiny.


Co se premiérového dílu týče, vedl si velice dobře. Popularita The Walking Dead přilákala diváky k Fear The Walking Dead, což znamená, že měl nový seriál velkou sledovanost. AMC oznámila, že první díl Fear sledovalo neuvěřitelných 10 100 000 diváků, což překonalo rekord sledovanosti premiér televizních seriálů! Epizodu sledovalo 6.3 milionů dospělých v letech 18-49. Úspěch je to obrovský a musíme jen doufat, že si seriál povede stále tak skvěle.

Hvězda Fear The Walking Dead exkluzivně pro Blesk: Rád bych seriál točil v Praze!

20. srpna 2015 v 16:38 | Posted by: Kelsey
Dnes jsem na internetu narazila na pro mě velmi nečekanou věc - rozhovor Blesk.cz s hvězdou nového seriálu Fear The Walking Dead Cliffem Curtisem. Fear má premiéru už tuto neděli a my se na něj budeme moci podívat v ponděli. Dozvíme se taky například to, jaký má Fear The Walking Dead název v češtině, a to Živí Mrtví: Počátek konce.

Ladislav Leimer za Blesk.cz: Hrajete v novém seriálu z franšízy Živí mrtví, sledoval jste původní seriál nebo četl komiks?
Cliff Curtis: Ne, nesledoval jsem původní seriál ani jsem nečetl komiks. Všechno je pro mě nové.

Jaká je podle vás nejzajímavější věc v seriálu Živí mrtví: Počátek konce?
Myslím si, že je skutečně zajímavé, že se ještě neodehrává během apokalypsy. Je o rodině, která není připravena na to, co se stane. Žijí si svůj normální život v Los Angeles. Já hraji učitele na střední, moje přítelkyně je školní poradce, takže skutečně nejsme akční hrdinové. Jsme prostě normální lidé.

Co máte vy osobně společného s Travisem?
Travis je optimista a věří v dobro lidské povahy. Rád pomáhá lidem. Je velkorysý a hodný, je to idealista. Rád nachází řešení. Jsem hodně podobný jako on, jsem optimista, také věřím v dobro v lidech a stejně tak jsem idealista. I když to v životě nejde tak, jak bych chtěl, stejně rád věřím, že vše bude dobré.

Kim Dickens hraje Madison, což je velmi silná ženská postava. Máte rád takové ženy?
Ano, mám rád silné ženy. Když jsem četl scénář, tak jsem si říkal, že je pěkné mít takto silnou ženu. Líbí se mi tato postava. Myslím si, že je velmi atraktivní, když mají ženy silný charakter a nepotřebují muže, ale chtějí je.

Točil byste rád crossover mezi Živí mrtví a Živí mrtví: Počátek konce?
Jo, to by byla sranda! Rád bych viděl, co se stane v budoucnosti, možná se Rick Grimes (hlavní hrdina seriálu Živí mrtví - pozn. redakce) dostane do Los Angeles.(smích)

Viděl jsem pouze pilotní epizodu, ale můžete poodhalit trochu tajemství a říct nám o svém prvním boji tělo na tělo s chodcem (zombie)? Za první sezonu jste jich musel zažít hodně.
Ano, jak jsem řekl, tak moje postava je učitelem, vyučuje angličtinu a anglickou literaturu, takže vážně není osobou, která by chtěla někomu ublížit. Chce pomáhat lidem, takže jeho první reakce na infikované je, že jim chce pomoci. Snaží se jim pomoci, aby byli v pořádku.

Fear The Walking Dead: Producer reveals how much time season 1 will cover

2. srpna 2015 v 20:22 | Posted by: Kelsey
Výkonný producent David Erickson řekl, že první série Fear The Walking Dead je pozvolná a dobře informovaná o příběhu. Události v seriálu nebudou zachycovat chvíle až do doby, kdy se Rick Grimes probere v první epizodě The Walking Dead z kómatu. Ve skutečnosti, seriál bude pokračovat zkoumáním území před kómatem do druhé série.

"Na konci první série rozhodně víme, že se svět změnil ale nejsme na stejném místě, kde se Rick probudil," řekl Erickson. "Stále je tady okno času, kde budou zbývat nějaká opravdová sídliště. Rickovo kóma bylo okolo 4 až 5 týdnů. Pokud sledujete náš příběh, pravděpodobně uplynou asi 3 týdny během první série. Je tady čas, který může přijít a my ho doženem a může tady být série, kde uděláme velký časový řez. Myšlení právě teď v první sérii a prostor spisovatelů pro druhou sérii není o tom, jak je protnem nebo jak se dostihnou s originálním seriálem?"

Producent také řekl, že reakce armády bude součástí série, ikdyž ne z úhlu pohledu armády. "Když Rick opustí nemocnici, vidíte prezenci armády a SMASH jednotek," řekl. "Nikdy neřekneme příběh z hlediska armády ale uvidíme přítomnost armády, první reakce záchranářů a co udělali pro to, aby ochránili vlastní rodiny."

Také vysvětloval název seriálu, prošli okolo 1000 názvů. "Chtěli jsme v názvu The Walking Dead. Ale nechtěli jsme The Walking Dead: Los Angeles. Už dříve jsme používali Fear jako zkratku. Myslím, že to mluví za to, čím si postavy procházejí."

Fear The Walking Dead: Synopses for Series & Episodes 1, 2

26. července 2015 v 14:38 | Posted by: Kelsey
Dnes je opravdu skvělý den pro Fear The Walking Dead. Objevilo se mnoho fotek z epizod, z natáčení a také promo fotky a teď vás potěším ještě oficiálním popisem seriálu a taky popisem první a druhé epizody! A taky jsme se dozvěděli název druhé epizody, což je So Close, Yet So Far.

OFICIÁLNÍ POPIS FEAR THE WALKING DEAD
Život ve stejném vesmíru jako The Walking Dead, Fear The Walking Dead je drama, které se zabývá počátkem propuknutí apokalypsy nemrtvých skrz rozbitou (špatně fungující) rodinu. Děj se odehrává ve městě, odkud lidé začnou utíkat, kde chrání tajemství a pohřbí jejich minulost, záhadným vypuknutím hrozí narušení stability středoškolské odborné poradkyni Madison Clark a učitele angličtiny Travise Manawana, která se jim podařila vybudovat. Každodenní nátlak dvou smíchaných rodin během vyrovnávání se s rozhořčením, útěkem a těžce závislými dětmi ustupuje do pozadí, když se společnost začne rozpadat. Neplánovaný vývoj, nezbytné přežití nejschopnějších lidí se musí udržet a naše špatně fungující rodina musí buď změnit sebe nebo přijmout své temnější historie.

EPIZODA 1 - PILOT (premiéra: 23.srpna)
Velice špatně fungující rodina je přinucena být pohromadě když si uvědomí, že ohlášený virus je vlastně začátek propuknutí apokalypsy nemrtvých.

EPIZODA 2 - SO CLOSE, YET SO FAR (premiéra: 30.srpna)
Mezitím co se Madison snaží udržet Nicka od zničujícího obsťáku, Travis se odváží jít najít jeho syna dříve, než město Los Angeles padne.

Fear The Walking Dead: 5 Things We Learned At Comic-Con

13. července 2015 v 17:22 | Posted by: Kelsey
Tak, jak jsem slíbila, že tady můžete ještě dnes očekávat článek s novinkami z Comic-Conu, z panelu, o The Walking Dead a Fear The Walking Dead, je tady. Tedy zatím jen tak napůl, první jsem se vrhla do překladu novinek o Fear, protože je jich o něco méně ale za chvíli pokračuji s TWD. Tak se můžete dát do čtení :)

JE TO ÚPLNĚ JINÝ ZPŮSOB UVAŽOVÁNÍ, NEŽ KDYŽ SE ZAČALO VYSÍLAT THE WALKING DEAD | "Je tam skvělý pocit napětí," řekl Erickson. "Diváci do toho přichází s vědomím, co máme na 'skladě', ale je to proces sledování postav, jak se s tím vším smiřují. Oni nepředpokládají, že tito lidé zemřou. Prostě si myslí, že jsou nemocní, nebo něco takového. Fear The Walking Dead je příležitost prozkoumat to."

TRAVIS NENÍ RICK | "Miluji Travise," řekl herec Cliff Curtis, který ho hraje. "Je optimista, je zamilovaný do Madison a má krásnou bývalou ženu a dva syny; je učitel na střední škole. Žije velmi bohatým životem. Je to záležitost zaměřující se na jeho rodinu. Ta věc, vypuknutí epidemie, bude 'někde tam'. Líbila se mi lidksost ve scénáři. Je to skvělé, protože jsou naprosto nepřipravení. Moje postava nemá žádné dovednosti, což je zajímavé, je to výborná situace."

NEMŮŽETE POROVNÁVAT DVA SERIÁLY | "The Walking Dead má doživotní postavy," řekl výkonný propducent TWD Greg Nicotero. "Tento seriál má běžné lidi. Dostanete jejich zkušenost s tím, co prožili v trvalé přírodní katastrofě. Jedna věc, kterou tyto dva seriály sdílí je, jak okolnosti mění lidi, a je fascinující sledovat, jak se to děje. Uvidíte zkušenosti, které získávají během trvalé přirodní katastrofy. Středoškolský učitel nemá meč ani zbraň, ale vědomí, že společnost může být objasněna těmito postavami tím, co mají každý den v srdi."

ZOMBIE NEBUDOU AŽ TAK MOC JAKO ZOMBIE | "Je to spíš jako když sedíte vedle někoho, kdo nevypadá tak dobře," popsal Nicotero. "Váš první instinkt není střelit je do hlavy, jen držet se od nich daleko, přes ulici. Stále máme několik našich charakteristických rysů zombie v první epizodě, ale není to znak rozkladu/hnití jako v The Walking Dead, protože tam chodili roky. Je to podobné přeměně Emmy Bell (Amy) - stále je v jejich očích trošku světla a ne moc agrese."

SPOLEČENSKÁ VRSTVA A EKONOMICKÁ NEROVNOST BUDOU TÉMATEM | "Je tady očekávání, že když máš peníze, můžeš si koupit svou cestu pryč z apokalypsy," řekla producentka Gale Anne Hurd. "Je to něco, čím se budeme zabývat."

Fear The Walking Dead: Season 1 - Premiere Date!

11. července 2015 v 10:45 | Posted by: Kelsey
Konečně už víme i premiéru první série nového seriálu Fear The Walking Dead. Na první díl se můžeme těšit 23.srpna! Nové díly se budou stejně jako u The Walking Dead vysílat každou neděli. A také jako TWD bude mít první série Fear pouze 6 epizod. Druhá série je ale už potvezená a ta bude mít premiéru příští rok. Snad se někdo ujme titulek, což si myslím, že určitě jo, a my se na nové díly budeme moci podívat hned v pondělí :)

20 Things We Know About Fear The Walking Dead

23. června 2015 v 16:42 | Posted by: Kelsey
Pokud vám unikly některé informace o seriálu Fear The Walking Dead, tak tady je 20 věcí, které zatím víme:

1. Děj se bude odehrávat v Los Angeles, díky čemuž možná uvidíme pár "sexy" zombie.

2. Začne to během toho, co Rick ve Walking Dead v kómatu a seriál se zaměří na počátek vypuknutí zombie apokalypsy. V podtstatě nám ukáže, jak se svět přeměňoval v děsivou apokalypsu, kterou vidíme ve Walking Dead.

3. Seriál neodhalí příčinu epidemie.

4. Seriál bude zaměřen na nové postavy, např. Madison, Travise, Nicka, Aliciu a další.

5. Seriál se inspiruje vypuknutím Eboly.

6. Seriál nebude plný zombie - což znamená, že je to tak brzy po vypuknutí, že chodci budou sotva rozložení.

7. Zombie nebudou nazýváni chodci tak, jako je to ve Walking Dead.

8. Fear The Walking Dead bude samotný seriál, což znamená, že nemusíte sledovat The Walking Dead, abyste pochopili Fear The Walking Dead.

9. Nicméně mytologie Fear The Walking Dead bude informovat o mytologii The Walking Dead, takže bude užitečné sledovat Fear The Walking Dead, aby jsme lépe porozuměli původnímu seriálu.

10. Zombie budou šílenější a více chaotičtí než ve Walking Dead, protože se děj odehrává v hustě obydleném Los Angeles, budou méně rozližilí a proto silnější.

11. Fear The Walking Dead se vůbec nebude odehrávat v lesích.

12. Fear The Walking Dead bude mít premiéru v srpnu a pravděpodobně bude běžet až do premiéry 6. série The Walking Dead.

13. První série má jen 6 epizod ale AMC objednala už i druhou sérii.

14. Fear The Walking Dead má možná blbý název ale podle Roberta Kirkmana to mohlo být mnohem horší: The Walking Dead: Los Angeles.

15. Pro lepší představu o hlavních postavách byly zveřejněny krátké popisy.

16. Byl zveřejněn krátký trailer s názvem "Good morning Los Angeles", ve kterém můžeme vidět, že v LA začíná vládnout chaos.

17. AMC také zveřejnila první Sneak Peek, ve kterém můžeme vidět Nicka, který utíká před kdo ví čím.

18. Také můžeme nahlédnout do zákulisí z natáčení, ve kterém můžeme vidět pár záběrů a celé to komentují výkonní producenti Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a Dave Erickson.

19. Můžeme si prohlédnout několik prvních fotek z Fear The Walking Dead.

20. Taky se objevil první plakát.

Fear The Walking Dead: 2 new cast members

17. června 2015 v 12:01 | Posted by: Kelsey
Byli potvrzeni další 2 herci, kteří si zahrají ve spin-offu Fear The Walking Dead. Shawn Hatosy, který je známý například ze Southlandu nebo The Faculty, se připojil k obsazení jako opakující se role. Podle informací bude Hatosy hrát muže s dobrými úmysly, který je voják s cituplnou povahou.


Dalším hercem, který je obsazen jako opakující role, je Colman Domigo, který si zahrál například v Selma, Chicago nebo The Scottsboro Boys. Bude hrát postavu nazývanou Strand, který je chytrý a vzdělaný člověk se záhadnou minulostí.

Fear The Walking Dead bude mít premiéru tento srpen na AMC.

Fear The Walking Dead: About Main Characters

12. června 2015 v 19:01 | Posted by: Kelsey
Včera jsem slíbila, že sem dnes dám popisy hlavních postav, které budou vystupovat v seriálu Fear The Walking Dead, jsou krátké, protože víc se toho o postavách zatím neví. K hlavním postavám patří také Ofelia a Daniel, ale o nich jsem žádné popisy, kromě toho, že Ofelia je dcera Daniela, nenašla.


MADISON je postava, které zemřel manžel a vychovávala své deti sama. Takže je to osoba, která je velmi zkušená s náhlými změnami ve svém životě, kterým se musela přizpůsobit. Takže je v téhle svobodné matce síla, díky níž se dokáže přizpůsobit životu v zombie apokalypse. Madison je výchovný poradce na střední škole a snoubenka Travise. Jejími dětmi jsou Alicia a Nick.

TRAVIS je rozvedený učitel a snaží se s každým ve svém životě vycházet dobře. Podílí se na péči svého syna Chrise s bývalou manželkou Lizou a momentálně je zasnoubený s Madison. Travis představuje stabilitu v životě Madison, v jejím životě, který je šílený, je její skálou. Rozhodně má ve své minulosti temnotu.

CHRIS je Travisův bouřlivý teenagerský syn, který je znám také jako nejrozzlobenější dítě ve městě. Chová zášť kvůli Travisovi, protože se rozvedl s Lizou.

ALICIA je Madisonina ambiciózní teenagerská dcera, která je ve vztahu s jejím přítelem Mattem. Alicia exceluje ve škole a chce jít na vysokou.

NICK je Madisonin syn, který je poměrně velká noční můra rodičů. Byl vyhozen z vysoké, má hodněpotíží, zapletl se do některých špatných skupin lidí a je rozhodně problémové dítě. A je pro něho horší být vedle své dokonalé sestry, která zdánlivě nemá v životě nic negativního.

MATT je přítel Alici, který je sportovec.

LIZA utekla na předměstí LA, aby se vyrovnala se svým předchozím katastrofálním manželstvím s Travisem.

Fear The Walking Dead: Basic Info - What we need to know?

11. června 2015 v 15:25 | Posted by: Kelsey
Včera jsem sem dávala anketu, jestli byste měli zájem o novinky k spin-offu Fear The Walking Dead. Ti, co hlasovali, byli pro, tak jsem se do toho dnes pustila. Jako první jsem dala dohromady základní informace.


Jak už jsem psala, seriál Fear The Walking Dead je spin-off k seriálu The Walking Dead. Výkonnými producenty jsou Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert, které známe už z The Walking Dead, a showrunner je Dave Erickson. Co-výkonný producent je Adam Davidson, který režíruje pilotní díl a taky druhou a třetí epizodu.

9.března 2015 AMC oznámila, že seriál bude mít zatím 2 série. První fáze produkce začala 11.května 2015 ve Vancouveru. První série seriálu se skládá z šesti hodinových epizod, které budou mít premiéru v srpnu na AMC.

Fear The Walking Dead se bude odehrávat v Los Angeles, narozdíl od The Walking Dead, které se odehrává v Georgii. Zaměří se na nové postavy a nové příběhy - v hlavních rolích uvidíme Kim Dickens jako Madison, Cliffa Curtise jako Travise, Franka Dillaneho jako Nicka a Alyciu Debnam-Carey ztvární Aliciu. K hlavním postavám dále patří Liza v podání Elizabeth Rodriguez, Ofelia, kterou si zahraje Mercedes Mason a Daniel, kterým bude Rubén Blades.
 
 

Reklama