News (Season 4)

The Walking Dead: Season 4 Soundtrack - "Songs Of Survival, Vol 2"

14. srpna 2014 v 20:44 | Posted by: Kelsey
Anchor Bay Entertainment, partneři AMC a Republic Records udělali speciální věc - exklusivní soundtrack ke 4.sérii, který má název "Songs Of Survival, Vol.2", bude dostupný spolu s DVD a Blu-ray setem pouze na Walmartu. Soundtrack obsahuje exkluzivní skladby od umělců např. jako Phantogram, Godsmack, Colbie Caillat a The Lumineers a jak už jsem psala, bude ve standartní i v limitované Blue-Ray edici i na DVD The Walking Dead: The Complete Fourth Season - obojí bude k dispozici od 26.srpna.

Tady jsou exkluzivní skladby na soundtracku i s odkazem k poslechu:

» Listen here | Meshell Ndegeocello - "Good Day Bad"
» Listen here | The Lumineers - "Visions of China"
» Listen here | Phantogram - "Never Going Home (Alt-J. Remix)"
» Listen here | Crooked Fingers - "All The Young Thugs"
» Listen here | Colbie Caillat - "The Way I Was"
» Listen here | Kongos - "Escape (Acoustic)"
» Listen here | Godsmack - "Turning To Stone"

Co na to říkáte? Já myslím, že vybrali dobře. Nejvíc jsem si zamilovala skladbu "Never Going Home", ta je prostě pecka. Stejně tak "Turning To Stone" :)

Episode 4x09 After - Ratings

11. února 2014 v 19:04 | Posted by: Kelsey
V neděli 9.února se po dvou měsíční pauze odvysílal už 9-tý díl 4.série s názvem "After", ve kterém jsme mohli vidět Michonne, Carla a Ricka. Tuto epizodu v USA sledovalo úžasných 15 800 000 diváků! Což je jen o trochu míň, než sledovanost premiérové epizody 4.série - "30 Days Without An Accident", kterou sledovalo 16 110 000 lidí. Takže epizoda "After" je zatím na krásném druhém místě. A třetí místo? Na tom je zatím druhá epizoda "Infected" s 13 940 000 diváky. Myslím, že 4.série si vede hodně dobře - je to zatím nejsledovanější série The Walking Dead :)

Season 4: AMC is 'very worried'

7. února 2014 v 22:34 | Posted by: Kelsey
The Walking Dead se chystá vrátit v omnoho temnějším duchu. Robert Kirkman řekl fanouškům na Amazing Arizona Comic-Conu:

"Zbytek 4.série startuje 9.února a bude dost temná. Hádám, že reakce je 'ano'! Ale jak daleko jsme zašli a co děláme, na to se budete muset podívat. Ale řeknu vám, že seriál bude nadále někdy trochu pochmurný a trochu temnější, stejně tak to, jak se svět vyvíjí a jak se věci stávají o něco horší, jako v komiksu."

Dodal:
"Přichází hodně věcí, kterých se AMC obává, což mi dělá radost."

Jedna z věcí, kterých se AMC nejspíše obává, je zvyšující se násilí. Taky je otázka, jestli má AMC třeba strach ukázat mrtvé tělo Judith. Smrt je v The Walking Dead normální ale ne každý chce vidět mrtvé mimino. Těch teorií je více, takže těžko říct, jak to doopravdy je...každopádně, brzy se to dozvíme, druhá polovina 4.série startuje už tuto neděli!

Season 4B: 20 Facts

7. února 2014 v 20:18 | Posted by: Kelsey
Na YT jsem našla video, ve kterém bylo napsáno 20 faktů o druhé polovině 4.série. Rozhodla jsem se to přeložit, protože něco z toho je pro nás novinkou a naopak něco z toho už víme. Každopádně pokud nemáte rádi spoilery a nechcete si zkazit překvapení, rozhodně tento článek nečtěte! Dozvíte se toho celkem dost. Ale taky je možné, že něco z toho je vymyšlené.

FAKT #1: Tyreese najde carol.
FAKT #2: Glenn a Tara najdou Abrahama, Rositu a Eugena.
FAKT #3: Bob a Sasha byli viděni jak se líbají během natáčení.
FAKT #4: Kvůli množství nových kástingů, které byly kvůli záhadným rolím, je možné, že v této sérii budou lovci.
FAKT #5:. Bude více epizod zaměřených na postavy.
FAKT #6: Postava, která je v komiksu naživu, v této sérii zemře.
FAKT #7: Herečka, která hraje Lilly nebyla na place viděna od natáčení finálové epizody 1.poloviny 4.série, takže lze předpokládat, že nebude ve druhé polovině 4.série.
FAKT #8: Daryl byl viděn, jak nese Beth přes hřbitov, někdy okolo natáčení 15-té epizody.
FAKT #9: Rick byl v poslední den natáčení slyšen řvát. Byl na kolejích.
FAKT #10: Desátá epizoda je velmi blízko komiksu. Jsou v ní 4 příběhy.
FAKT #11: Rick, Maggie, Glenn, Carl, Michonne a Daryl byli viděni spolu při natáčení finální epizody.
FAKT #12: Koleje jsou často vidět na fotkách z natáčení. Jak budou zahrnuty do příběhu je stále neznámé.
FAKT #13: David S. Goyer bude režírovat předposlední epizodu. Řekl, že se v této epizodě stane něco hrozného.
FAKT #14: Poté, co Lizzie a Mika běžely zpátky do vězení, později jsme viděli Tyreeseho, jak běží s něčím v rukou, je možné, že to byla Judith.
FAKT #15: Skupinky ve druhé polovině jsou:
- Rick a Carl, ke kterým se připojí Michonne
- Daryl a Beth
- Bob, Sasha a Maggie
- Glenn, Tara, Abraham, Rosita a Eugenem
- Tyreese a děti, ke kterým se připojí Carol
FAKT #16: 4.série končí tak, jak 3.série začala. Najde skupina nové místo, kterému budou říkat domov?
FAKT #17: Bobova záhadná role bude odhalena ve druhé polovině 4.série, stejně jako člověk, který krmil krysy.
FAKT #18: Daryl Dixon bude mít ve druhé polovině "úžasnou" epizodu.
FAKT #19: Druhá polovina 4.série bude více jako první série.
FAKT #20: Negan se neukáže ve druhé polovině 4.série.

Season 4: News about Second Half & Morgan

30. ledna 2014 v 14:24 | Posted by: Kelsey
Každý týden můžou fanoušci různých seriálů posílat otázky právě na jejich oblíbené seriály reportérce Natalii Abrams, která na ně poté odpoví. Od jednoho fanouška, Damona, se objevila otázka ohledně The Walking Dead:

Máte nějakou předběžnou zprávu z návratu The Walking Dead? - Damon
Neočekávejte, že uvidíte hodně známých tváří, protože Rick a Carl se dostanou do centra pozornosti, když se AMC drama vrátí. Zatímco se Rick dostává z výprasku od Guvernéra - kterého znovu uvidíte - Carl ztratí něco, co je pro něho velmi důležité. (Ne, jeho nevinnost ne!)


Kdy uvidíme Morgana?
To, že uvidíme Morgana ve 4.sérii už je potvrzené, ale kdy, v jaké epizodě, to se neví. V komiksu je to tak, že Rick, Carl a Abraham na Morgana narazí, když se vrací do Rickova rodného města. Ale víme, že ne všechno je podle komiksu, takže to může být úplně jinak. Tak trošku jsem po tom pátrala. Když jsem se dívala na stránku IMDb, na profil Lennieho Jamese (Morgan), všimla jsem si, že má ve své filmografii napsaný 16. díl The Walking Dead, který má název A. Že by se tedy objevil v posledním díle 4.série? O tom se asi může zatím jen spekulovat, protože nic oficiálně potvrzeno není, a vše co je na IMDb nemusí být pravda. Tak snad se časem něco o návratu Morgana dovíme.

Season 4: Synopses for episodes 9-16!

29. ledna 2014 v 21:16 | Posted by: Kelsey
Dnes se objevily krátké popisy a datumy vysílání všech epizod 2. poloviny 4.série. Od 9.února, kdy má premiéru 9.epizoda, to pojede jako na běžícím páse až do poslední, 16. epizody, 4.série. Nejsou mezi epizodami žádné přestávky, takže během února a března se to všechno odvysílá. Jak jsem to tak překládala, mám z toho opravdu strach :D Ne z toho, že to bude špatný, právě naopak..vypadá to opravdu dobře, spíše až drsně...to zase budou nervy na pochodu.

9.EPIZODA - After ; premiéra: 9.února
Stejně jako Rick se vyrovnává se starými ránami, členové vězeňské skupiny se musejí vyrovnat s jejich novým prostředím a zeptejte se sami sebe, jestli přežití samo o sobě je dost.

10. EPIZODA - Inmates ; premiéra: 16.února
Během hledání stability a bezpečí skupina čelí mnoha překážkám.

11. EPIZODA - Claimed ; premiéra: 23.února
Několik bezprostředních hrozeb trápí Ricka, členové skupiny se vyrovnávají s jejich minulostí.

12. EPIZODA - Still ; premiéra: 2.března
Poučná mise pramení z prosby od jednoho člena skupiny.

13. EPIZODA - Alone ; premiéra: 9.března
Jedna skupina najde úkryt; skupina se snaží zajistit bezpečí.

14. EPIZODA - The Grove ; premiéra: 16.března
Po vybudování nového útočiště se skupina domnívá, že se věci vrátí k tomu, jaké bývaly.

15. EPIZODA - Us ; premiéra: 23.března
Přeživší jsou odkázáni brutalitě a důvěře.

16. EPIZODA - A ; premiéra: 30.března
Mnoho cest se střetne; Rick čelí naprosté brutalitě; skupina bojuje o přežití.

Season 4: Episode 9 “After” Synopsis

26. ledna 2014 v 16:04 | Posted by: Kelsey
Stránka Daily Dead zveřejnila oficiální popis k 9.epizodě 4.série. Taky už víme název této epizody - "After" (Poté). The Walking Dead se vrací na obrazovky přesně za 2 týdny - 9.února! :)

EPIZODA 9 - "AFTER": Stejně jako Rick se vyrovnává se starými ránami, členové vězeňské skupiny se musejí vyrovnat s jejich novým prostředím a zeptejte se sami sebe, jestli přežití samo o sobě je dost.

Napsal: Robert Kirkman
Režie: Greg Nicotero

Season 4: Episode 9 & 10 - Synopsis

5. ledna 2014 v 16:54 | Posted by: Kelsey
Na stránce Imdb se objevily krátké popisy k 9. a 10. epizodě. Názvy zatím nejsou známé ale je jen otázkou času, kdy se názvy dozvíme. 9. epizoda, tedy druhá polovina 4.série, má premiéru 9. února a 10té epizody se dočkáme 16.února.

9. EPIZODA ; Po tom, co byla skupina přeživších ve vězení napadena, se snaží dát opět dohromady. Rick a Carl narazí na prázdný dům v lese. Mezitím, Daryl a Beth si uvědomí, že jsou někým sledováni a nová hrozba se začne oběvovat.

10. EPIZODA ; Skupina, která se během napadení vězení rozutekla, se začne opět shledávat. Je ale zřejmé, že tajemný vrah může být stále na svobodě.

Season 4: 9 Things to Look Forward to After Mid-Season Finale

28. prosince 2013 v 22:33 | Posted by: Kelsey
Druhá polovina 4.série má premiéru 9.února 2014, a abych vám aspoň trošku zkrátila čekání, sepsala jsem 9 věcí, na které se můžete těšit:

1. 9.EPIZODA = CARLOVA EPIZODA
V jednom rozhovoru Andrew Lincoln řekl, aby jsme si nenechali ujít 9.epizodu. V této epizodě uvidíme něco obrovského od Chandlera Riggse, Carla. Andrew Lincoln - "Carl v této epizodě něco udělá...člověče" řekl se smíchem. "9.epizoda je jeho epizoda. Je to tak cool."

2. HODNĚ VĚCÍ Z KOMIKSU V 9.EPIZODĚ
Robert Kirkman, autor komiksu The Walking Dead a výkonný producent TV seriálu, řekl o 9.epizodě: "Pravděpodobně to bude epizoda, která bude nejblíže k přímé adaptaci z komiksu, kromě premiérové epizody. Bylo pro mě velmi zábavné pracovat na nich, protože jsem v podstatě jen přepsal něco, co už jsem napsal, což znamená, že jsem se dostal zpátky do toho a řekl si 'Wow, co jsi to tady dělal? Pojď to napravit.'".

3. UVIDÍME ROSITU, ABRAHAMA A EUGENEMA
Očekává se, že v 10. epizodě uvidíme postavy jménem Rosita Espinoso, Sgt. Abrahama Forda a Dr. Eugenema Portera. V komiksu tyto postavy tvoří 3 člennou skupinu, která je na cestě do Washingtonu, DC, když se setkají s Rickem a jeho skupinu. Eugene tvrdí, že je vědec, a že zná příčinu vzniku zombie epidemie. Rick a jeho skupina se rozhednou jít s nimi do DC získat více odpovědí. Sgt. Abrahama Forda ztvární herec Michael Cudlitz, kterého můžeme znát např. ze seriálu Southland. Abraham je v komiksu klíčovou postavou, je v armádě, je sportovní trenér před vypuknutí zombie apokalypsy a taky se stává Rickovou pravou rukou. Dr. Eugenema Portera si zahraje herec Josh McDermitt, známý ze sitcomu Retired at 35. V komiksu cestuje s Fordem a tvrdí, že zná příčinu vzniku nákazy. Christian Serratos, známá hlavně díky sáze Twilight, ve které si zahrála Bellinu kamarádku Angelu, ztvární podle informací tvrdou a krásnou Rositu Espinoso, která byla představena v 53. Issue v komiksu.

4. NĚKOLIK ZVLÁŠTNÍCH SPOJENÍ
Tricia Brock, režisérka 10. epizody, řekla Columbia Daily Tribune, že bude 10.epizoda obsahovat 4 různé příběhy a několik nejpodivnějších spojení skupin, které jsme kdy v TV seriálu viděli. "Je tam násilí, problémy při jednání s ostatními, teror," dodala. "Je to velmi intimní epizoda. Uvidíme, jak tyto zvláštní skupiny byly spojeny a jak se s tím vypořádaly." Možná je to směs lidí z vězeňského týmu, "dobrých" lidí z Guvernérova kempu a nové trio. Předpokládáme, že uvidíme Tyreeseho a Carol v této skupině v určitém okamžiku ke konci série, vzhledem k tomu, že je někteří fanoušci viděli spolu na place. Lizzie může mít v tomto Tyreese/Carol příběhu velkou roli.

5. NÁVRAT MORGANA
Během léta Scott Gimple řekl, že se Morgan Jones (Lennie James) tuto sérii vrátí. Nevíme jak nebo kdy, ale v komiksu Rick, Carl a Abraham na Morgana narazí, když se vrací do Rickova rodného města.

6. PŘÍCHOD GARETHA
Budeme seznámeni s novou, významnou postavou. Měl by ji ztvárnit herec Andrew J. West (možná se stane opakující se postavou v 5.sérii). West si zahraje Garetha, postavu, která není v komiksové sérii, na které je seriál založen. Podle zdrojů bude mít Gareth působivé vystupování a bude důležitou postavou.

7. LOVCI?
Lovci jsou skupina přeživších, která je v komiksu; jsou to kanibalové, kteří loví lidi a dostanou se do rvačky s Rickovou skupinou, která bude na cestě do Washingtonu, DC.

8. ÚTOČIŠTĚ?
Útočiště, které jsme mohli slyšet v rádiové zprávě, přijde do hry.

9. AMBICIOZNÍ SÉRIOVÉ FINÁLE
Nedávno se dokončilo natáčení 4.série. Mezitím co se natáčelo sériové finále, Norman Reedus (Daryl Dixon) řekl pro Vulture: "Je to velmi ambiciozní epizoda." V tuto dobu AMC oznámilo, že 9.epizoda bude mít premiéru 9.února a že by se měla 16. epizoda, finálová epizoda, vysílat 30.března.

3 Things To Expect in Season 4B

22. prosince 2013 v 16:56 | Posted by: Kelsey
Robert Kirkman, výkonný producent a autor The Walking Dead komiksu, nám prozradil 3 věci, které můžeme čekat ve druhé polovině 4. série:

1) Carol se do konce této série určitě vrátí,
2) Útočiště, které bylo prodiskutováno v této rádiové zprávě, přijde do hry,
3) Díky flashbackům nahlédneme do životů našich oblíbených postav, pravděpodobně dostaneme odpověď na minulost Michonne.

Season 4: New character Gareth

22. prosince 2013 v 16:40 | Posted by: Kelsey
Ve druhé polovině 4. série The Walking Dead budeme seznámeni s novou, významnou postavou. Měl by ji ztvárnit herec Andrew J. West (možná se stane opakující se postavou v 5.sérii).

West si zahraje Garetha, postavu, která není v komiksové sérii, na které je seriál založen. Podle zdrojů bude mít Gareth působivé vystupování a bude důležitou postavou.

The Walking Dead Season 4: Mid-Season Premiere Date Announced!

2. prosince 2013 v 19:17 | Posted by: Kelsey
Během konce Talking Dead k 8., nejnovější epizodě, která má název Too Far Gone, nám moderátor Chris Hardwick prozradil premiéru 2. poloviny 4.série - 9.epizody. Díl se odvysílá jako vždy v pondělí, přesněji 9.února 2014. Doba je to sice docela dlouhá ale máme se opravdu na co těšit.

Season 4: Synopses For Episodes 5-8

26. října 2013 v 12:13 | Posted by: Kelsey
AMC zveřejnila krátké popisy k epizodám z první poloviny 4.série. Poslední díl první poloviny se vysílá 1.prosince a druhá polovina bude mít premiéru, stejně jako měla druhá polovina 3.série, až v únoru, přesné datum se zatím neví. Jedná se o popisy k epizodám 5-8 a taky byly zveřejněny názvy páté a osmé epizody.

5.EPIZODA - Internment
Nejrůznější nepřátelé vyvíjejí nátlak na Ricka a na skupinu; přeživší a vězení možná dosáhne bodu zlomu.

6.EPIZODA - Live Bait
Členové skupiny se usilovně snaží najít jejich lidskost, zatímco jsou neustále ohrožováni.

7.EPIZODA - Dead Weight
Něco nového se vyvíjí v táboře, který je mimo věznici; přijetí nových členů může ohrozit mír.

8.EPIZODA - Too Far Gone
Poté, co se věci ve vězení začnou uklidňovat, Ricka a skupina čelí hrozícímu nebezpečí.

Season 4: What Is This New Sickness “Infecting” People?

19. října 2013 v 14:02 | Posted by: Kelsey
Před odvysíláním prvního dílu 4.série jsme byli informování, že se novou hrozbu dozvíme na konci prvního dílu 4.série. Je to hrozba, která se nedá jen tak zničit, nebo ji prostě zabít. Je to...infekce. Nějaká nemoc.

V jednom rozhovoru Robert Kirkman tuto nemoc přirovnal ke španělské chřipce. Jinými slovy, není to nic nového, je to otřesná nemoc. Vysvětloval, "Je důležité vědět, že je to jen nějaká forma španělské chřipky. Je to něco, co existuje v našem každodenním světě; ale v The Walking Dead je doba, kde není moderní medicína. Scott Gimple, nový showrunner, chtěl opravdu prozkoumat tuto novou možnost prostých věcí, opravdu malých věcí, které přicházejí zničit lidi.To je to,čím se budeme zabývat."

Na konci prvního dílu 4.série, 30 Days Without an Accident, se šel Patrick osprchovat, protože mu nebylo dobře. Nebyl kousnut zombíkem ale přes to zemřel a přeměnil se. Určitě to souvisí i s prasetem, které si ve vězení pěstovali, a které taky zemřelo. Patrick i to prase museli být infikovaní. Více se určitě dozvíme v zítřejší epizodě s náízvem "Infected".

Season 4 Spoilers: Carl-Centric Episode Is A Must-See!

19. října 2013 v 13:08 | Posted by: Kelsey
V jednom rozhovoru Andrew Lincoln řekl, aby jsme si nenechali ujít 9.epizodu - první epizoda druhé poloviny 4.série. V této epizodě uvidíme něco obrovského od Carla. Nejsou žádné informace o tom, co by to mohlo být. Což je vlastně dobře, aspoň to bude velký překvápko. Jsem na to strašně zvědavá :)

Premiérová epizoda druhé poloviny 4.série bude velká epizoda pro Chandlera Riggse, podle jeho televizního táty Andrewa Lincolna. "Carl v této epizodě něco udělá...člověče" řekl se smíchem. "9.epizoda je jeho epizoda. Je to tak cool."

Season 4: New characters - Sgt. Abraham Ford & Dr. Eugene Porter

13. října 2013 v 11:14 | Posted by: Kelsey Retired at 35
Nedávno jsem sem psala, že se v The Walking Dead objeví herečka Christian Serratos, která ztvární postavu jménem Rositu Espinoso. V komiksu je Rosita v tříčlenné skupině - se Sgt. Abrahamem Fordem a Dr. Eugenenem Porterem - kteří jsou na cestě do Washingtonu, DC, když se setkají s Rickem a jeho skupinu. Eugene tvrdí, že je vědec, a že zná příčinu vzniku zombie epidemie. Rick a jeho skupina se rozhednou jít s nimi do DC získat více odpovědí. Teď už víme i to, kdo si zahraje Sgt. Abrahama Forda a Dr. Eugenema Portera.

Sgt. Abrahama Forda ztvární herec Michael Cudlitz, kterého můžeme znát např. ze seriálu Southland. Abraham je v komiksu klíčovou postavou, je v armádě, je sportovní trenér před vypuknutí zombie apokalypsy a taky se stává Rickovou pravou rukou.

Dr. Eugenema Portera si zahraje herec Josh McDermitt, známý ze sitcomu Retired at 35. V komiksu cestuje s Fordem a tvrdí, že zná příčinu vzniku nákazy.

image host
první fotka Sgt. Abrahama Forda

Season 4: New Spoilers

12. října 2013 v 11:48 | Posted by: Kelsey
Zítra má premiéru 4.série The Walking Dead a objevilo se ještě pár spoilerů, takže tady jsou:

» Někdo před Rickem udržeju nějaké tajemství.
» Zjistíme, jak Rick a Michonne strávili letní "prázdniny".
» Dostaneme jasnou představu o tom, jak jsou na tom vztahy mezi Glennem a Maggie a Carol a Darylem.
» Dozvíme se, jaký Tyreese opravdu je.
» Na konci první epizody se dozvíme, jaká je nová hrozba - "Nová hrozba bude odhalena v prvním týdnu. Premiérový díl bude fantastický."

Season 4: Norman Reedus Says “You’ll Cry a Lot”

9. října 2013 v 15:39 | Posted by: Kelsey
V sobotu jsem sem dávala fotky z premiéry 4.série The Walking Dead, která se konala 3.10. v Universal City. Teď tady mám jedno video, ve kterém můžeme vidět Andrewa Lincolna, Lauren Cohan atd. ale hlavně Normana Reeduse, který řekl, že budeme hodně brečet! První Norman objasňuje, že ve 4.sérii bude více hrozeb - "Všichni mluví o nové hrozbě, ale v této sérii bude několik hrozeb." Dále řekl: "Budete hodně brečet, opravdu. Budete se bát a budete brečet. Je to opravdu, opravdu dobře napsané, dobře promyšlená série." Takže podle všeho se máme opravdu na co těšit. Nebo ne?

Two Things To Expect in Season 4

5. října 2013 v 12:19 | Posted by: Kelsey
4.série se blíží, premiéru má už za 8 dní, tak sem dávám 2 věci, které od ní můžeme očekávat:

Když se seriál vrátí, věci ve vězení budou hodně jiné: Rick není už dlouho vůdcem. Taky už dlouho není bláznivý, ale to neznamená, že zvládá jeho nově nalezenou pozici dobře. Ve skutečnosti narazí na přeživší, kteří také udělali hrozné věci proto, aby přežili, a díky tomu si uvědomí, že není žádná spása (od hříchu).

Skupina bude mít důležitější věci na práci, když se staré záležitosti stanou hlavními problémy v tomto novém světě.

Season 4: Synopses For Episodes 1-4

27. září 2013 v 21:49 | Posted by: Kelsey
Byly zveřejněny krátké popisy prvních 4 epizod 4.série The Walking Dead. Spolu s nimi byly zveřejněny i názvy 2. epizody - Infected, a 3.epizody - Isolation. Zatím známe názvy dalších 4 epizod - první epizoda 4.série má název "30 Days Without an Accident", čtvrtá epizoda "Indifference", šestá "Rise" a sedmá "Dead Weight".

Episode 1 - 30 Days Without an Acciden
Skupina žije ideální život ve vězení a snaží se udržet si lidskost.

Episode 2 - Infected
Skupina čelí novému nepříteli; Rick a ostatní brání jejich obtížně získané živobytí.

Episode 3 - Isolation
Skupinka lidí odejde z vězení a jde hledat zásoby; ostatní členové skupiny se vyrovnávají s posledními ztrátami.

Episode 4 - Indifference
Mise hledání zásob čelí překážkám; situace ve vězení se zhoršuje.
 
 

Reklama