News (Season 7)

The Walking Dead: Season 7 - "Negan's Way" Trailer

18. září 2016 v 14:25 | Posted by: Kelsey
AMC vypustila nový trailer k očekávané 7.sérii The Walking Dead s názvem "Negan's Way". Nová série se blíží, za měsíc a pár dní už je tady! Premiéra je 23.října a u nás se na nové díly budeme moci podívat tak jako vždy v pondělí.

The Walking Dead: Season 7 - Sneak Peek!

15. srpna 2016 v 10:57 | Posted by: Kelsey
Včera na AMC celý den běžel maraton 6.série The Walking Dead a také bylo oznámeno, že po maratonu bude zveřejněna speciální ukázka na 7.sérii. Dočali jsme se a dnes se na ukázku můžeme podívat i my. Ukázka je zaměřena na Dwighta, který na silnici narazil na několik chodců. Důležité je ale to, že má na sobě Darylovu vestu, což vyvolalo mnoho spekulací o tom, že se mu možná něco stalo. Odpoveď na to, co je s Darylem a ostatními, dostaneme 23.října.

Pokud video nejde spustit, nějak to tady poslední dobou blbne, najdete ho tady.

Season 7: 10 Things We Already Know

11. srpna 2016 v 17:55 | Posted by: Kelsey
Poslední série skončila cliffhangerem a my už pár měsíců přemýšlíme nad tím, koho asi Negan zabil. Na to si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Pro maličké zkrácení dlouhého čekání jsem sepsala 10 důležitých věcí, které o nadcházející (sedmé) sérii zatím víme.

1. UVIDÍME ZCELA NOVÝ SVĚT
Výkonný producent Greg Nicotero prozradil Entertainment Weekly, kde můžeme očekávat hlavní postavy poté, co Negan zabije jednoho z nich:
"Opravdu dostaneme dojem většího světa a toho, jaké tyto dvě komunity jsou, jací jsou tam lidé a co mohou nabídnout, což je pro nás velmi strhující. Scénáře jsou fantastické. Víte, první epizoda, samozřejmě, je velmi intenzivní a velice brutální, dost smutná, dojemná a rozhodně je to výzva pro všechny zúčastněné strany vypořádat se s tímto odlišným místem ale naše show toho má dost co nabídnout."
Pokud si říkáte, kdy tyto nové světy uvidíme, Nicotero má pro vás odpověď: "Stane se to velmi rychle a velmi dramaticky jak se dostaneme do epizod jedna, dva, tři a čtyři".

2. JEFFREY DEAN MORGAN A DALŠÍ 3 HERCI BYLI "POVÝŠENI"
Jeffrey Dean Morgan, Tom Payne, Austin Amelio a Xander Berkeley byli povýšeni na hlavní postavy, což znamená, že Negana, Ježíše, Dwighta a Gregoryho uvidíme mnohem častěji.

3. SEZNÁMÍME SE S NOVÝMI POSTAVAMI
Podle webu TVLine se v následující sezóně seznámíme s dvěma novými postavami: "Naomi je babičkovský typ, která ztratila už tolik milovaných, že je ochotna udělat všechno proto, aby už nikoho nemusela pohřbít. Také je tady Jennie, veselá, tak trochu teenagerka," řekl Michael Ausilleo. Dále Nicotero nedávno řek EW, že budeme mít v 7.sérii šanci setkat se s mnoho novými lidmi.

4. KDE PRVNÍ EPIZODA ZAČNE?
V rozhovoru pro The Hollywood Reporter uklidnil Jeffrey Dean Morgan fanoušky tím, že rozhodně v první epizodě uvidíme Negana a spol. Někteří se totiž obávali toho, že se v první epizodě nic nedozvíme a bude třeba o Carol a Morganovi: "První epizoda 7.série začne přesně tam, kde jsme skončili a uvidíte, kdo byl naproti pálky a co se poté stalo."

5. SCÉNA S NEGANOVÝM MLÁCENÍM BUDE ODPORNÁ
Showrunner Scott M.Gimple zopakoval Morganova slova o začátku sedmé série: "To, co se stalo, v plné síle, je začátek dalšího příběhu." Dále Gimple řekl, že nám zobrazí neuvěřitelné dílo krvavé scény zobrazenou v komiksu. Modleme se za Glenna.

6. RICKOVA POVAHA UŽ NIKDY NEBUDE STEJNÁ
Andrew Lincoln, představiltel Ricka, má určitou představu o tom, co můžeme od jeho postavy v další sérii dočekávat: "Myslím, že Negan nenávratně změní to, kým tento chlápek je, a také to, jak se cítí jako vůdce na konci této drsné scény."

7. CARLŮV A NEGANŮV VZTAH Z KOMIKSU SE V SERIÁLU NĚJAKÝM ZPŮSOBEM PROJEVÍ
Gimple narážel na Carlovo a Neganovo jedinečné přátelství v komiksu, které přichází k životu v seriálu: "Může to být velmi krátké ale absolutně uvidíme jejich velmi intenzivní moment. Může do toho být zapojená také další postava. Tento vztah bude absolutně ukázán. Ať už je to s Carlem nebo ne, to nemůžu říct."

8. PŘIPRAVTE SE NA THE KINGDOM
Ve finálovém díle 6.série se Morgan zachraňující Carol setkali se dvěma muži na koních, kteří vypadali jako vojáci. Objevilo se mnoho spekulací, zda jsou tito muži z komunity The Kingdom, kterou fanoušci mohou znát z komiksu. Nyní už je to potvrzené a také to, že tuto komunitu uvidíme v 7.sérii. Komunitu vede Ezekiel, který má tygra Shivu. Jak tato komunita vypadá a jaký mají vztah s Neganem? To všechno si můžete přečíst ve starším článku tady.

9. EZEKIERL BUDE TROCHU ODLIŠNÝ OD SVÉHO KOMIKSOVÉHO PROTĚJŠKU
Během The Walking Dead panelu na Comic-Conu v San Diegu výkonný producent Scott Gimple zdělil pár informací ohledně nové postavy jménem Ezekiel, řekl: "Je o trochu mladší než Ezekiel v komiksu. Je trochu štíhlejší. Ale ta nejdůležitější věc je, že když jsem o něm řekl Robertovi Kirkmanovi, šílel z něj."

10. KDY SE THE WALKING DEAD VRÁTÍ?
Premiéra nové řady se pomalu ale jistě blíží, na Comic-Conu v San Diegu byla premiéra ohlášena na 23.října. Během panelu byl také vypuštěn první trailer, na který se můžete podívat zde.

The Walking Dead: Season 7 - Comic-Con Trailer!

22. července 2016 v 22:51 | Posted by: Kelsey
Jak jsem psala, nejsem doma, proto píšu jen v rychlosti. Konečně se můžeme podívat na první trailer na 7.sérii The Walking Dead, ve kterém kromě mnoha nových postav můžeme vidět i novou postavu Ezekiela, a jeho komunitu, s jeho tygrem jménem Shiva. Trailer si užijte, říjen se pomalu ale jistě blíží! :)

Season 7: First Look At Negan's Victims!

20. července 2016 v 21:50 | Posted by: Kelsey
Jak už jistě víte, tento týden se koná slavný Comic-Con v San Diegu, o kterém jsem psala v pátek (The Walking Dead má svůj panel v pátek), kde bude především vypuštěn vůbec první trailer na 7.sérii. Jak bývá zvykem, bývá také vypuštěno mnoho promo fotek k nové sérii, nové informace a tak dále. V pátek byl vypuštěn plakát právě ke Comic-Conu a dnes si můžeme prohlédnout nové promo fotky každé potenciální oběti Negana. Fotek, tedy možných obětí, je celkem 11. Trailer bude samozřejmě udělaný tak, abysme nic nepoznali. Také bysme se měli dozvědět premiéru 7.série. Tento pátek bude rozhodně pro The Walking Dead velký den :)

image host image host image host image host image host

The Walking Dead » Season 7 » Promotional » Portraits #1 [San Diego Comic-Con] [11x]

Season 7: Exclusive photo of Morgan!

18. července 2016 v 21:42 | Posted by: Kelsey
Stránka EW dnes exkluzivně zveřejnila další fotku ze 7.série - a to první pohled na Morgana! Vypadá to, že je Morgan zpět se svou tyčí, ale kde je? Naposledy jsme viděli Morgana přijmout pomoc, když byl se zraněnou Carol, od dvou obrněných vojáků ale kam ho vzali? Vojáci vypadjí jako ti z komunity The Kingdom, kterou má nastarost Ezekiel, dříve jsem tady o této komunitě už psala. Na to, kam Morgana a Carol vzali, si budeme muset bohužel ještě nějakou dobu počkat. Nezapomeňte ale, že tento pátek bude mít The Walking Dead svůj panel na Comic-Conu v San Diegu, kde bude vypuštěn první trailer na 7.sérii! :)

(kliknutím na fotku ji otevřete v galerii)

Season 7: First Look!

13. července 2016 v 19:47 | Posted by: Kelsey
AMC dnes zveřejnila první fotku ze 7.série The Walking Dead! Můžeme na ní vidět nového záporáka Negana. Nic nového jsme se ale nedozvěděli, protože to vypadá stejně, jako na konci 6.série. Potvrzuje se ale to, že 7.série začne tam, kde 6.série skončila.

(kliknutím na fotku ji otevřete v plné velikosti)

Výkonný producent, režisér a specialista na speciální efekty Greg Nicotero mluvil s EW také o tom, že zjistíme nejen koho Negan zabije ale také že v 7.sérii uvidíme velký kus Neganovy osobnosti, včetně jeho proslovů.

Příší týden se bude konat slavný Comic-Con v San Diegu, kde bude zamozřejmě opět The Walking Dead panel. Právě tento panel, kde budou samozřejmě herci a někteří režiséři, se bude konat v pátek 22.července, kde bude pravděpodobě opět zveřejněn vůbec první trailer k 7.sérii. Je sice nepravděpodobné, že uvidíme, koho Negan zabil ale určitě uvidíme nějaké nové postavy, komunity atd.

Season 7: Xander Berkeley Confirms Gregory’s Return

17. června 2016 v 12:23 | Posted by: Kelsey
AMC si tento rok velice hlídá spoilery ohledně 7.série The Walking Dead, proto není moc novinek, což mě mrzí ale na druhou stranu chápu, že chtějí, aby se toho "ven" dostalo co nejméně. Také to vypadá, že možná bude zrušena stránka TSDF, na které se každoročně objevuje spousta fotek z natáčení, novinek atd, zkrátka spoilerů. Jenže AMC už na tu stránku přišla a nevypadá to moc dobře, no uvidíme, jak to dopadne, teď už ale k novince.

Xander Berkeley, kterého jsme mohli vidět poprvé v 6.sérii jako představitele Gregoryho, vůdce komunity The Hilltop, bude hrát také v 7.sérii a bude mít zásadní roli. Herec tuto novinku oznámil 13.června na svém Twitteru.


V komiksu se Gregory stává Rickovým spojencem v boji proti Neganovi a skupině "Saviors", není ale jasné, jestli televizní Gregory bude stejný, jako ten komiksový.

7.série The Walking Dead bude mít premiéru tak jako vždy v říjnu na AMC, přesné datum se zatím ale neví. Někde se udává, že premiéra bude 9.října ale oficiálně zatím nic nebylo potvrzeno.

Season 7: Will We See A New Community "The Kingdom"?

7. dubna 2016 v 17:41 | Posted by: Kelsey
V poslední epizodě 6.série jsme se mohlhi seznámit se dvěmi novými postavami, které by mohly být součástí nové, větší komunity.

Když Morgan hledal Carol, a našel ji, také našel někoho, kdo jim nabídl pomoc. Kvůli jedinečnému oblečení, které měli na sobě a které fanoušci znají z komiksu Roberta Kirkmana se spekuluje nad tím, že tyto postavy patří k další skupině přeživších, kteří žijí v komunite The Kingdom (Království).

V novém rozhovoru mluví showrunner Scott Gimple o tom, že tyto dvě nové postavy můžou ale také nemusí být z komunity The KIngdom a také naznačuje, že fanoušci možná opravdu uvidí v 7.sérii živého tygra.

"Tito muži můžou ale nemusí být z The Kingdom. Můžeme ale nemusíme vidět The KIngdom, bude to velké odhalení a bude to další nový svět k prozkoumání a obydlení. Můžeme mít skutečného tygra? To je skvělý způsob, jak mi položit otázku, protože mě zavedete do oblasti spoilerů. Řekl bych, opravdu drzým způsobem, že můžeme mít spoustu věcí a lidé budou muset čekat, než je uvidí. Kdybych jen sledoval seriál - chtěl bych vidět tygra."

The Kingdom, v komiksu, je vysokoškolský kampus, který je opevněný a proměněný v bezpečnou zónu jako Alxandria. Komunita je vedena mužem jménem Ezekiel, který byl před apokalypsou ošetřovatelem a který má po svém boku věrného, ochranářského tygra, jehož jméno je Shiva. The Kingdom bylo poprvé představeno v Issue 108, pouze 8 Issue po představení Negana, který bude v 7.sérii hlavní postavou. Komunita je plná lidí, kteří nesnáší Negana a skupinu "Saviors". Obyvatelé mají oblečené ochranné brnění - a slouží jako rytíři takzvanému "Králi Ezekielovi" (King Ezekiel).

Pokud máte zájem, tady se můžete podívat na několik fotek Ezekiela a komunity The Kingdom.

Season 7: Negan Will Have Some Specific Episodes

7. dubna 2016 v 17:27 | Posted by: Kelsey
Na konci finále 6.série jsme konečně uviděli dlouho očekávaného záporáka Negana a aby jsme se o něm dozvěděli víc, budeme si muset počkat na 7.sérii, která začne opět až v říjnu.

V jednom rozhovoru showrunner Scott Gimple řekl, že uvidíme příběhy z Neganova pohledu ale nebudou vysvětleny tak do hloubky, že bysme se dozvěděli, proč je takový, jaký je. Dále Scott pokračoval: "Chlap, kterého vidíte, je chlap, jakým je. Nebudou tady žádná odhalení, že je to jen jeho 'maska'".

Představitel Negana, Jeffrey Deadn Morgan, se také zmínil o tom, jak dlouho by se Negan mohl v seriálu objevovat. Není to potvrzené, ale Negana bysme mohli vídat i v 8.sérii. "V příštím roce, nebo dvou, uvidíte Negana dělat některé věci, které nebudou moc pěkné."

Během rozhovoru se Scott Gimple zmínil také o postavě jménem Heath, který je obyvatelem Alexandrie: "Walking Dead fanoušci určitě znovu uvidí Heathe", dále dodal: "Doufáme, že bude v několika epizodách (v další sérii)."
 
 

Reklama