News (Steven)

Catching Up With Steven Yeun

28. října 2012 v 17:29 | Posted by: Kelsey
Přeložila jsem jeden článek se Stevenem Yeunem (Glenn). Dozvíte se v něm co rád čte, co poslouchá, na co se rád dívá a mnoho dalších věcí.

Steven Yeun je Korejsko-Americký herec, který hraje Glenna Rheeho, rozvážeče pizzy, v seriálu The Walking Dead, apokalyptickém zombie dramatu, který se vysílá na stanici AMC.

ČTENÍ Jsem v polovině knihy "The Women Were Leaving the Men." Je to sbírka povídek od Andyho Moziny, který byl jeden z mých profesorů na Kalamazoo College. Opravdu posouvá hranice vyprávění. Také jsem si užil čtení "After the Quake" od Haruki Murakamiho, což je další sbírka povídek. Tady získáte různé pohledy na následky velkého zemětřesení v Japonsku. Je to velmi divné a surrealistické.

POSLOUCHÁNÍ Mnoho herců z The Walking Dead poslouchá hudbu při přípravě na scénu. Byl jsem vychován v křesťanské domácnosti a slyšel jsem hodně chvály na hudbu a to je to, co mi pomáhá k emociální stránce. V Austrálii je kostel Hillsong, který se specializuje na celou současnou věc chválit hudbu a poslouchání své hudby. Jestli si opravdu něco musím poslechnout před scénou, tak je to hip-hop, Rise Against, The Machine nebo něco takového bláznivého.

SLEDOVÁNÍ Mám rád dokumenty, protože tam není co kritizovat na scénách, když nejsou správně.
"Searching for Sugar Man" je skvělý dokument, který jsem viděl nedávno. Je o hudebníkovi, jehož písně jsou hymny pro Jihoafrické anti hnutí apartheidu, zatímco on je nepřipraven žít v Detroitu a myslet na to, že se jeho hudební kariéra nezdařila.
Také se mi líbil dokument "Dear Zachary", což je v podstatě o chlapovi, který má vztah s opravdu divnou ženou, se kterou se rozejde, ale ne před tím, než otěhotní. Ona ho pak zabije. Jeho rodiče to zjistí, a ona uteče do Kanady. Tento film je opravdu dobrý.

BOXING Začal jsem boxovat a dostávat se do formy kvůli natáčení, protože je to namáhavé - všechen ten běh, horko, křik, pláč, co děláme. Máme adrenalin sedm měsíců a pak narazíme do zdi. Pak se zotavujeme a všechno přijde znovu další sezonu.

JÍDLO Kdykoliv jsem se vrátil do L.A., stavil jsem se u mého bratra v potravinách. Je to tzv. Bun Truck (vůz s jídlem).
.
 
 

Reklama